Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorkapytania

Choroby i wady, pochwalcie się!

Polecane posty

Gość autorkapytania

Jakbym zaczęła pisac wszystkie moje choroby i wady, to nie wiem czy bym do rana zdazyla. Ale moze te najbardziej dokuczajace mi: dziaslowy usmiech, przerost żuchwy, nadmierna potliwosc, przepuklina pachwinowa, krzywe kolana, nadmierne owlosienie. Nie smiejcie sie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzywienie kregoslupa wada wzroku dosc spora, anemia, nerwica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję, ja mam krzywy kręgosłup i płaskostopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam astmę oskrzelową, nie muszę udawać orgazmu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapytania
A co tam powiem wszystko co mi przeszkadza w moim ciele! Wyrzuce to z siebie! Poza tymi co wymienilam mam fobie spoleczna, takie dziwne czerwone, poziome kreski na brzuchu (nie wiem co to jest), okragla twarz, tlusta cere, nos jak u swini, aaa zapomnialabym jeszcze mam pochwice!!! Ulzyło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydki nos /garbaty i kartofel, z profilu wyglądam koszmarnie/, podwójny podbródek, 10 kg za dużo, okropny brzuch :(, zaczęłam ćwiczyć, nosa nie da się zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapytania
Piszcie wszystko co nie podoba wam sie w waszych cialach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugi nos tlusta tradziko.cera,szerokie biodra grube uda, tłuszcz nad kolanami,materialistka,egoistka, brak faceta uzalezniona od kawy i slodyczy ,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerwica lękowa (biorę leki jest OK); problemy z cerą, bardzo tłusta i o byle co czerwona, często jakieś wypryski (od czasow nastoletnich tak mam, mam na to specjalne kosmetyki, jakoś nie jest tak źle); \Mam bliznę paskudną ale na plecach, po półpaśću. brakuje mi 2 zębów (z tyłu , szóstki). wady: bardzo wybuchowa i zarazem zamartwiająca się (patrz wyżej = nerwica lękowa) za wadę uważam też nałogowe dłubanie w nosie po kryjomu :O kobieta 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dysleksje, hemoroidy, jestem szczera do bólu przez co nie mam przyjaciół, uzależniona od papierosów a z wyglądu to małe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta 37
Choroby - problemy z żołądkiem i jelitami , od czasu do czasu ale potrafi dać w kość chroniczny łupież, nienawidzę go suche , bardzo suche dłonie zimą , aż szczypią nie lubie swoich nóg, pakudne uda galaretowate z cellulitem i rozstępami obwisłe piersi (karmilam piersią 2 dzieci ...) rzadkie włosy (pewnie po ciążach i karmieniu - ale ładny kolor z natur, ciemny głęboki brąz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedoczynność tarczycy; halluksy; ciemnofioletowe żylaki na udach (małe i niegroźne, po ciąży, ale aż po 2 na każdym), włosy non stop rozdwajające się i takie sianowate mimo super kosmetyków , no taki mój los brak talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapytania
Ja do wad jeszcze dorzuce: wredna, egoistka, tchórz. Są dni kiedy mam twarz czereoną od pryszczy, i są kiedy mam porcelanowo gladka cere :) chodz korektor i podklad czynia cuda ;) nasze wypowiedzi udowadniaja, ze nie ma ideałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wady: obrażam się łatwo, jestem też dość drażliwa, nie lubię ogólnie ludzi w ilości większej ni 5 w jednym pomieszczeniu więc ciężko mi czasem w życiu .... np w autobusie MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja siostra ma cukrzycę i poważną depresję oraz jest otyła , wzrost 164 cm waga jakoś 80 kg wesoło ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapytania
Zapomnialam: pajczki na nogach, sklonnosci do lupiezu, grube uda, celulit, opadajace powieki, "dolina lez"... mam nadzieje, ze to wszystko, bo zaczynam sadzic, ze jestem jakims dziwolagiem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 31 lat i już w wyniku paradontozy straciłam kolejno zęby... teraz mam piękne i równe jak gwiazda filmowa ( tak niektórzy chwalą, bo nie wiedzą) ale sztuczne! :-( dbajcie o zęby, bo sztuczne chociaż najpiękniejsze, już nigdy nie będą własnymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zdrowa jak ryba ;) ale z wyglądu nienawidzę swojego nosa, dużego brzucha i grubych nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja musze non stop golić przerwę między brwiami bo mam mono brew!!!! :( mam dopiero 23 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie trzęsą mi się ręce, jestem niezdarna i niekontroluje moich pierdów ; ( najgorzej jest w miejscach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345676
gość dziś masz protezę taką wyjmowaną czy co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cukrzycę, mam ścisłą dietę, zimne stopy i słonie, szum w uszach i krzywe zęby. Mam również depresję i próbę samobójczą za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam płaskostopie halluksy krótkowzroczność i astygmatyzm protezkę nadwagę odrosty :p cipkę motylka:( rumień krzywe nogi ktoś mnie przebije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.10 A dlaczego nie leczysz paradontozy? Czyzbys miała tzw młodzieńcze agresywne zapalenie przyzębia? Ja tez to miałam, jest dziedziczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapytania
Mojej pochwicy chyba nic nie przebije ;) nawet dwoch palcow nie jestem w stanie wlozyc do c*pki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna piers wieksza od drugiej, plaskie posladki, grube ramiona, nadwaga (164cm, 76kg), mam rozmiar buta 41 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wadę wzroku minus 25 (od urodzenia), ale to nic strasznego, jak widać można pisać na kafe. Mam też brzydkie naturalnie żółte zęby. Na resztę rzeczy nie narzekam. Kiedyś miałam włosy jak siano, ale odżywki okazały się bardzo pomocne :) Jeśli chodzi o charakter to jestem leniwą, wystraszoną ciotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka187
Klnę jak szewc :D nawet w miejscach publicznych, seplenię, mam krzywą przegrodę nosową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PYTANIE do osoby z DNA moczanową jesteś kobietą czy mężczyzną? jakie były objawy dny w Twoim przypadku? i z jakich badań dowiedziałeś/aś się że to dna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest pochwica? Pochwa ci się chowa jak facet chce wsadzić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×