Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chomikowa23

chyba chomik mi umiera

Polecane posty

Gość chomikowa23

lezy od wczoraj zwiniety w klebek i sie nie rusza,jak go dotknelam to sie troszke poruszyl ale nawet nie spojrzal,czy one tak maja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj czarownico
niestety chyba rzeczywiscie umiera, kiedys mialam biale myszki i przed smiercią tez sie tak zachowywaly. zwiajaly sie w klebek, nie chcialy jeść ani sie ruszac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj czarownico
nie przejmuj sie, kupisz sobie nowego chomika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, moj chomiczek tez sie nie ruszal i nie reagowal na nic, juz nawet przestal jesc i pic... Ale ja juz nowego pozniej nie chcialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowa23
ojej, ja nie chce zeby on umarl, gryzl, zachowywal sie glosno, ale ja go bardzo lubie,ja go mam dopiero 3 miesiace jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj czarownico
no to krotko by żył. moje myszki żyly ok. roku :) moze jest chory, idz z nim do weterynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowa23
ja nie jestem w Polsce, i nie wiem gdzie weterynarz, a dzisiaj jest niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE !! ON NIE UMIERA!! Wiem bo mam doswiadczenie:(( jesli ma 3 miesiace to zostaw go w spokoju,!! chomiki potrzebuja duzo snu,wiem ze wiele osob je traktuje jak pupile zeby tak pomiziac,poglaskac a nawet zaglaskac... ja swojego chomika zameczylam chyba na smierc jak bylam mala i glupia!! ciagle go bralam na rece,a on potrzebowal duzo snu... jest duzo eras chomikow to od tego tez zalezy.. niektore duzo spia niektore mniej!! ale twoj chomik raczej nie umiera!!!daj mu snu.. jezeli bedzie sztyweny i zimny to umarl!! NAJLEPIEJ WEZ GO DO WETERYNARZA!~! NIC CI NIE ZASZKODZI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowa23
hajoki-dzieki za pocieszenie, mam nadzieje ze on jest pooprostu zmeczony, ale jak go dotykalam to zawsze zywo reagowal a dzisiaj nic, tylko lekko sie poruszyl, nie wiem co sie z nim dzieje, mam ogromne nadzieje, ze to mocny sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×