Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chyba nie rozumiecie czym jest gwałt, a czym ostrzejszy seks

Polecane posty

Gość gość

kiedy kobieta faktycznie ma taką fantazję, to nie jest to cuchnący, obleśny potwór po czterdziestce, który napawa się przerażeniem, bólem i robi to z czystego sadyzmu. nie jest to też mąż lub chłopak, którzy nagle z obrońców stają się silniejszymi fizycznie osobnikami, którzy zmuszają do niechcianego stosunku. jeśli kobieta ma taką fantazję, to jest to na ogół przystojny brunet wieczorową porą, który nie dokonuje rzeczywistego gwałtu i nie ma tutaj prawdziwego "NIE". to tylko ostrzejszy seks z nutką dominacji faceta. prawdziwy gwałt to TRAUMA NA CAŁE ŻYCIE, tracisz zaufanie do mężczyzn, własne poczucie wartości, brzydzi cię twoje własne ciało. JEŚLI PRZEŻYJESZ, bo większość ofiar gwałtu spotyka śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, to ktoś ma problem ze zrozumieniem tej różnicy? Czym innym jest łóżkowa gra z partnerem, a czym innym faktyczna przemoc. Chyba tylko debil tego nie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyyyyyy /je/bie/ mnie to :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie zawsze gwałcą mężowie, partnerzy ofiary i gwałcą tak aby nie było śladów , wiele kobiet marzy o tym aby je zgwałcił przystojny mężczyzna i to jest prawdziwy gwałt bo naprawdę mówią ,,nie" i się bronią, a skoro oni są nich mężami, partnerami to się im podobają dla nich to ciacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUTORZE ALE TY PISZESZ GŁUPOTY czytałam dużo o gwałtach i prawie zawsze gwałcą mężowie partnerzy czyli osoby które podobają się ofiarą a kobiety często marzą o tym że są gwałcone przez ciacho i naprawdę chcą być zgwałcone bo naprawdę chcą się bronić i cierpieć i ofiary prawie nigdy nie są zabijane gwałciciel gwałci tak aby nie było śladów i kobiety chcą mieć traumę ale ja się da wyleczyć ! i nie jest tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×