Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona zagubiona

chyba wzięłam za wcześnie pierwszą tabletkę antykoncepcyjną, pomocy

Polecane posty

Gość zmartwiona zagubiona

Potrzebuję pomocy :( Czekałam prawie miesiąc, żeby móc wziąć pierwszą tabletkę. Okres powinnam dostać 1.07 , ale że rano nie dostałam to spędziłam dzień z chłopakiem. Po stosunku pojawiło się krwawienie (nie, nie był to mój pierwszy stosunek), uznałam, że to okres, bo raz w sumie tak miałam, że stosunek "przyspieszył" , wiec przed snem wzięłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną, Jednak wczoraj był już tylko brudny brązowy śluz a dziś już nic :( I co teraz ? Co może się stać jeśli za wcześnie zaczęłam je brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona zagubiona
nikt nic nie wie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszą tabletkę bierze się Po SKOŃCZONYM okresie. Wypadałoby najpierw zapoznać się z ulotka, a nie bezmyślnie faszerowac się lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło rany jeszcze niemasz 18 a juz w ciaze sie wpedzilas ato dopiero poczatek wakacji:-( tera sie rznij na cale majty. Juz nic ci niepomoze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsz tabletke bierze sie PIERWSZEGO dnia okresu, matole z 8:15. Dobrze wzielas, nie za wczesnie...tylko mam nadzieje, ze wczoraj tez wzielas tabletke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wzielam z polykiem ale podobno od tego sie niezachodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Chociaz bzykal ten twoj rycerz ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.15 Oszalałaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogl wczesniej wyciagnac i dojsc na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemoglam nic powiedziec mialam pelne usta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo wiesz co ja tez tak zrobiłam, po 3 tabletce przerwalam poczekalam na okres ( ok 3 dni) i kontynuowałam branie tabletek. Wszystko bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coraz durniejsze te wypowiedzi - przerwalam, potem kontynuowalam i się udało :( Ludzie, czy wy naprawde analfabetami jesteście, albo czytać ze zrozumieniem nie potraficie???? Pierwszą w życiu tabletkę antykoncepcyjną bierze sie pierwszego dnia okresu i bierze cały listek codziennie bez przerywania!!! A to, że poprzedniczce sie "udało" świadczy tylko o tym, że głupi ma szczescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez pierwszy tydzień brania tabletek musisz też gumkę stosować kretynko :O Co, myślisz, że wzięłaś tabletkę i hop siup sekunda i jesteś zabezpieczona? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona zagubiona
o matko, ludzie. Dodałąm temat i o nim zapomniałam, bo musiałam wyjść. Ja się nie bałam, że wpadłam. tabletki były dla dodatkowego zabezpieczenia. Seks bez gumki przynajmniej na razie nie wchodzi w grę . Chodziło o to,czy wzięcie za wcześnie nie spowoduje jakichś komplikacji hormonalnych. Ale nie. brałam tabletki dalej, przy 7 dniach przerwy pojawił się okres, teraz kończę drugie opakowanie i wszystko jest w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×