Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ci co tak chwala urodę polek chyba nie mają oczu

Polecane posty

Gość gość

Przecież typowo polska uroda, czyli słowiańska, jest mocno średnia, wręcz brzydka, ew. w makijażu jest ok. Wygląda mniej więcej tak: - pyzata twarz, większosc słowianek typowych taką ma, nawet jak jest szczupła - pół biedy jeżeli ma bardzo jasne oczy, bo takie są oryginalne, ale większosc ma zwykłe, ciemno-szare - włosy mysie, mysi blond, ciemny-blond, rudawe, nijakie - blada cera ze słonnością do czerwienienia się, często z pieprzykami/piegami rzadko dodającymi uroku - często albo małe usta albo małe oczu w stosunku do pyzatej twarzy, katastrofa jeśli są małe i usta i oczy :D - bardzo jasna oprawa oczu (bo przy blondzie jasnym czy ciemnym i rudym nie ma szans na inną!!) która wygląda bardzo nieatrakcyjnie ;/. To takie podstawowe cechy. Piszę to jako kobieta, choćby skandynawki mają ładniejsze, delikatniejsze rysy i bardziej zimny, zachęcający typ urody, indianki są piękne. Polki są przeciętne, myszowate, bez makijażu wyglądające jak chłopki prosto z pola... smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
ja preferuje kobiety z jasną cerą jak Margaret , więc uważam , że to zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>smutne, ale prawdziwe<<< jest podsumowanie ciebie wredna zazdrośnico. Pewnie szukasz powodu, dlaczego tylko ciebie, pięknej nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
Polki są 2 razy ładniejsze od Niemek.. http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Betty+Heidler+Olympics+Day+14+Athletics+PsDZ5CCaon5l.jpg Paulina Krupińska, Marta Zmuda Trzebiatowska , Paulina Sykut Niemki to najbrzydsze kobiety w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam się za piękną, wiem, że też mam słowiańską urodę i bez makijażu wyglądam mocno średnio :D nie wmuszaj mi słów, których nie powiedziałam. Margaret przy tonie mejkapu wyglada przywoicie, ale bez nie ma zupełnie urody, pyzata twarz, brzydka cera, małe oczy, wszystko to co napisałam, jedynie ostry makijaż sceniczny ją ratuje i robi z niej laleczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz na zachodzie wszystkie chłopaki lecą na ukrainki na nochy jak kartofle i wargi jak u karpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklej jej zdjęcie bez makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że słowiańska uroda nie wiele różni się do tej niemieckiej, to tylko durne stereotypy, ew. przyznam, że polki mają delikatniejszą urodę od niemek (też nie zawsze), hello, żyjemy obok siebie! a to wszystko natura stworzyła właśnie regionami :D polki też są takie rude, czerwone, piegowate itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
Niemki są obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choćby tutaj je w miarę naturalna, chociaż i tak pewnie ma jakiś podkład no i brwi zrobione cały czas http://m.plotek.pl/plotek/56,109530,15757958,Margaret,,15.html nie wygląda atrakcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
a mnie Niemieckie mordy przerażają .. te Helgi mająw sobie coś takiego męskiego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mi ten koc
Nie ma czegos takiego jak typowa uroda polek. Chyba ze u ciebie na wsi gdzie masz 100 mieszkańców. Przejdz sie ulica wiekszego miasta. Przekroj typow urody jest ogromny, od pszenno-buraczanych slowianek jakie opisalas, przez szatynki o jasnej do sredniej karnacji, szczuplych twarzach, po brunetki z ciemna karnacja. I zaden typ zadendy nie mozna uznac za przewazajacy, ciemnych i jasnych jest mniej wiecej pol na pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
a na zdjęciu bez makijazu , które wstawiłaś Margaret wygląda ładnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
może Niemcy są przystojni , ale Niemki są męskie , mało atrakcyjne i oblesne Margaret daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mi ten koc
To prawda, Niemcy sa przystojni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak mieszanki sa najlepsze typ nordycki jest najbardziej unikatowy i szlachetny chciałabym być polszwedka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to mam tatarska urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, indianki? Rozumiem, ze chodzi ci o hinduski? Ladne to one nie sa, sorry. Ayshwarya Rai jest piekna ale uwierz, ciezko spotkac druga tak ladna. Rdzenni Amerykanie? Ciezko takich spotkac. Slowianki ogolnie uwazane sa za bardzo ladne. Nie powiedzialabym, ze Polki to jakies pieknosci ale bywaja bardzo ladne. A taki typ, jak opisalas w niektorych przypadkach wcale tak zle sie nie prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francuzki sa ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
ja uważam , ze Polki są ładniejsze od Niemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki maja naiwny słowianski typ urody ktorego przdstawicielkami sa np.Cichopek,Glinka.Czesto wzgladaja jak ekspedientka z osiedlowego spozywczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury Niemki w typie nordyckim sa b. ladne i mowie to jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiac Indianki miałam na myśli Indianki, rdzenne mieszkanki Ameryki nie hinduski. Piękne mają rysy! popatrz sobie, np. taka Jessica Biel u niej świetnie widać te korzenie indiańskie, jej typ urody prezentuje sie pięknie nawet bez makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×