Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamkaaaa

ciagle boli mnie brzuch a okresu brak..

Polecane posty

Gość zalamkaaaa

spoznia mi sie juz 5 dni,ale brzuch juz mnie dzis mocno boli i dalej nic :( ciaza malo prawdopodobna jest,poprzedni okres trwajacy 10 dni :( nie wiem co myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napewno jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkaaaa
ciagle sie boje ze to ciaza choc male szanse na to ale zawsze...ostatnio mialam 10 dni okres po 5 dniach sie skonczyl 3 dni przerwy i od nowa 5 dni okresu.termin nastepnej miesiaczki policzylam na podstawie tych pierwszych 5 dni wiec jakby policzyc cale 10 to mam czas do 9..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno masz jakieś zaburzenia ciąza wykluczona ja też tak miałam nie denerwuj sie to dostaniesz okresu,jak twoj partner się w tobie nie spuścił to na bank nie jestes w ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkaaaa
od paru dni mnie boli brzuch tak pobolewal i przestawal a dzis juz mnie boli dosyc mocno brzuch troche uda krzyz i zbiera mi sie na biegunke :( takie uczucie mam wiec moze w koncu przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uspokuj sie i nie
denerwuj. Na wiosne tez czasami nastepuje zaburzenia. Nie panikuj, bo stres tez na to wplywa. Wez na spokojnie , jak bedzie to dobrze , a jak nie zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkaaaa
postanowilam ze do 10 jak nie dostane robie test choc malo prawdopodobne kochalam sie z facetem moze z 5 razy w tym mies i zawsze wychodzil duzo wczeniej wiec watpie kilka lat tak nie wpadlam wiec moze teraz tez nie..staram sie byc spokojna.kiedys jak sie zablokowalam takim mysleniem o ciazy to nie moglam kilka dni dostac @ a brzuch mnie strasznie bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko kochane
stosunek przerywany poczytaj o tym.To zadne zabezpieczenie, bo plemniki juz sobie pojedynczo wedruja. Ale to wcale nie znaczy ze tearz jestes w ciazy. Na przyszlosc odradzam stosunku z wyskokiem. Idz do ginekologa i cie objasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna sprzyja takim
sesacjom z okresem . Mnie sie teraz opoznil. Czekaj cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkaaaa
nikt mnie nie musi objasniac bo wszystko na ten temat wiem.po prostu w moim przypadku jakiegolkiwek hormony odpadaja ze wzgledow zdrowotnych a gumy pianki i te inne mnie uczulaja powoduja suchosc i pieczenie.spirala nie wchodzi wogole w gre z powodu moich przekonan :O wiec stosuje sobie przerywany i jeszcze nie zaciazylam.tak samo moja szwagierka-20 lat sie z mezem kocha i ma jedno palnowane dziecko a w zyciu zadnych innych metod nie stosowali.znam mnostwo ludzi ktorzy sie w ten sposob kochaja i nie zostaja rodzicami.nie zawsze w tym plynie jest sperma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkaaaa
ja te okresy mialam tak czesto ostatnio ze szok-a ostatni przez te 10 dni plus 3 dni solidnego plamienia miedzy okresami....matko :O jestem ogolem dosc spokojna i nie panikuje jak zwykle ale i tak mnie to gnebi od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,spóżnia mi się okres 5 dni dokładnie dzisiaj jest. kocham sie z chłopakiem w prezerwatywie i na długo pred wytyskiem wyciąga ze mnie. pobolewa mnie brzuch jak na miesiączke ale nic mi nie leci. czym to moze być spwodowane? jestem strasznie zestresowana ze moge być w ciąży a jeszcze przez ten misiąc denerwowałam sie bo okazało sie że mój dziadek ma nowotwór. teraz strasznie stresuje sie ze nie mam tej miesiączki ;| nie wiem czy już panikowac i iść po test prosze pomóżcie.... a ty zalamkaaaa dostałaś okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplej wody do wanny
i delikatne masaze brzucha..mnie to pomaga, a do tego jakies kakao czy mleko z miodem-relaksuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia10
czesc dziewczyny jest ktos tam o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawiki
Fakt kochałam sie z chlopakiem kilka miesiecy i wytrysk byl we mnie nie raz bez zabezpieczen sie kochalam..juz nie mam 2 tygpdnie okresu boli mnie brzuch na srodku stres i inee wiec sie boje ale jak mowicie ze bedzie okres to bedziw juz sie nie boje dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie spużnia 4 dni,brzuch boli,jajniki też,mam już troje dzieci i wiecej nie planuje.My stosujemy przerywany i od roku działa,dwa testy wyszły negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli mnie ciągle brzuch wymiotuje i brak okresu czy na 1000% jestem w ciąży czy jest jakas możliwość ze to jakaś choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle boli mnie brzuch a okresu brak.. jestem sama jakplalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam okresu i mie bol brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×