Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ciągle śpię

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jeszcze parę lat temu z trudnością zasypiałam w trakcie dnia, ew. musiałam być bardzo wymęczona. Spanie w dzień zaczęło się w gimnazjum. To był dla mnie ciężki czas, jedyne o czym marzyłam to łóżko, chwila zapomnienia o problemach. Tak zostało do dziś. W liceum od razu po przyjściu do domu szłam spać, budziłam się po 19 i z wielkim trudem, snem na powiekach i bólem głowy brałam się za naukę. Teraz są wakacje, a mim to i tak śpię w dzień. Jeszcze kiedyś było tak, że mogłam siedzieć do 3 nad ranem, pospać do 11 i reszta dnia i połowa nocy to był czas mojej życiowej aktywności ;) Teraz chodzę spać max. o 1, najczęściej 23/24, a i tak długo śpię w dzień, ze 2 razy dziennie robię sobie "drzemki" na ok. 2 godziny, czyli łącznie ok. 4, wstaję do psa przed 9, na dobre wstaję o 10 lub 11. Teraz klasa maturalna, nie mogę pozwolić, żeby tak wyglądały moje dni. Ciągle chce mi się spać, nie jestem w stanie czytać książki, po chwili nie wiem, co czytam, usypiam i tak non stop. Rodzice mówią, że to lenistwo. Jak ktoś jest leniwy to przewala się z boku na bok, a ja ciągle potrzebuję snu. Robiłam jakiś czas temu badania i prawie wszystko jest w normie... Jak pokonać ciągłą potrzebę snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×