Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ja nie wiem...

Ciekawe miejsca w Polsce na weekend...

Polecane posty

Gość no ja nie wiem...

Witam, chciałabym sprawić pewnej osobie (mężczyźnie) przyjemność i zaprosić go na weekendowy wyjazd we dwoje. Mieszkamy na południu Polski i szukam ciekawych miejsc maksymalnie do 200 km (od Krakowa), w których można zobaczyć coś ciekawego i znaleźć ciekawe lokum na noc. Myślałam o Żywcu - zwiedzanie browaru, jakaś kolacja w tamtejszej knajpce i takie tam ;)... Może ktoś podrzuci jakiś ciekawy pomysł... będę wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka...
W taką pogodę jak teraz podróżowanie po Polsce to nienajlepszy pomysł :P Ja bym na Twoim miejscu wybrała się np. do Grecji- tam wciąz jest piękna pogoda i można znaleźć oferty za śmieszne pieniądze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosywlosy
polecam dworzec główny w Katowicach. wrażenia niezatarte:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem...
Masakra i patologia... czy nikt nie może się wypowiedzieć na temat i z kulturą. Mamy tylko weekend (oboje pracujemy) i nie mamy czasu na dłuższe podróże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
zostańcie lepiej w domu i urządźcie sobie jakieś analne uciechy skoro macie mało czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafik dominisi
sama jesteś patologia, nieudaczna szmaciaro... jak nie wiesz, jak zorganizować weekend to siedź na dupie i zawracaj dupy innym, bo w gruncie rzeczy mamy cię dupie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem...
Fafik, Ty to chyba sobie powinienieś/powinnaś popatrzeć na zdjęcie pieska, może by Ci złość przeszła. Forum jest do wymiany zdań, a nie bluzgania i wyzywania innych. Jeśli Cię temat nie interesuje to się nie wypowiadaj i już... Ja szukam ciekawych destynacji, bo czasem autochton może polecić coś, czego nie znajdziemy w googlach... Zrozumiałeś/aś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem...
Myślisz, że mnie dotyka, że piszesz w taki sposób?... grubo się mylisz. To jak się wyrażasz świadczy tylko o Twoim poziomie. Ciśnienie Ci się tylko podnosi... spokojnie, spokojnie - zachowaj swą inwencje twórczą i przebłyski w tworzeniu epitetów na słowne potyczki w realu, a nie na babskim forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w samym Krakowie też można fajnie spędzić weekend :) Byliście w Lasku Wolskim? Można od razu zaliczyć zoo, które chociażby ze względów krajobrazowych warto odwiedzić. Od razu stamtąd warto udac się na Kopiec Piłsudskiego wokół którego rozciąga się piękna polanka, na której można zorganizować piknik, a później wybrać się na Kopiec Kościuszki - też piękne widoki no i zdecydowanie mniej ludzi niż w centrum czy na Błoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi ogromnie podoba się na Kopcu Kościuszki, a na Kopcu Piłsudskiego też byłam i fajny jest to teren - w sensie - ten dookoła. Ale w sumie - czemu nie wybrać się jednak dalej, w kierunku Olsztyna, jak pisze be_oneself? Weekendu pewnie jednak nie wystarczy na to, żeby skorzystać z wszystkich atrakcji ale chociaż w pięknej scenerii spędzi się czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_oneself, na to Pojezierze to jednak wcale nie tak blisko ale jesli ma się trochę więcej czasu albo po prostu lubi się podróżować to jak najbardziej. Poza tym - w Małopolsce jednak tez jest pięknie (nawet godzinka drogi wystarczy i już jest się w pieknej okolicy :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś koło Kudowy Zdroju chyba, jest świątynia czaszek. Fajnie jest pochodzić po Szczelińcu skalnym w Górach Stołowych. To jest rezerwat kamieni i są tam fajne formy kamienne i super widok na dolinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu jaa
Jura Krakowsko - Częstochowska, albo Wieliczka - z noclegiem i kolacja w kopalni soli. A ta pani od Głęboczka reklamuje sie na wszystkich tematach, mających cokolwiek wspólnego z podróżowaniem lub wypoczynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojditynj
Szlak Orlich Gniazd Jura Krakowsko-Czestochowska Olkusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
O ja bardzo chcę właśnie wyruszyć tym szlakiem :) Może jeszcze uda mi się to wykonać przed zimą. :) A nie chcesz może wyruszyć gdzieś dalej? Pojezierze Brodnickie jest naprawdę niesamowite :) Można tam aktywnie wypocząć np na spływie kajakowym, pozwiedzać i z tego co się orientuję to można tam w tym kurorcie Głęboczek skosztować tamtejszego wina jak i również wziąć w nim leczniczą kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaa
Łańcut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaa
W pałacu jest ślicznie, do tego ładny park:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja uwielbiam nasze polskie morze :) Myślę, że na weekend warto skoczyć do Jastrzębiej Góry. Tam niezależnie od tego jaka jest pogoda zawsze można ciekawe rzeczy porobić. Na przykład w Primavera Spa zaczęli nawet animacje dla dorosłych. Ponoć mozna tam zagrać w streeball czy w buzza. Niedawno odkryłam ten teleturniej, prowadzący jest obłędny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałajeżyna
oj jak na weekend to gdzieś w miarę niedaleko od miejsca zamieszkania, żeby nie tracić czasu na dojazd, ale też można sobie przedłużyć weekend i można pomyśleć o dłuższym wypadzie, ja tak w zeszłym roku zrobiłam, że cztery dni wolnego i udało się pojechać nad morze z południa polski, oj fajnie było fajnie ;) jak ja tęsknię za takimi wypadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kojarzycie park dinozaurów w zatorze?? Ja dopiero niedawno miałam okazję do tego, żeby tam pojechać i byłam zachwycona ruchomymi dinozaurami, chyba miałam więcej radochy niż nie jedno dziecko zresztą zobaczcie sobie stronę http://www.dinozatorland.pl/pl,strona-glowna.html świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguśka32
A może watro pojechać w świętokrzyskie: Jaskinia Raj, Zamek w Chęcinach, Sandomierz, Ujazd, Święty Krzyż i Nowa Słupia, Sielpia www.sielpia.blox.pl Wiele fajnych miejsc do zwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładnie jest w m międzybrodzie żywieckie / k żywca polecam ośrodek wypoczynkowy ondraszek , położóny w centrum miejscowości ceny smiesznie niskie za domek dla 2 osób 80 zł w tej miejscowości jest szczyt "Żar" 769 m npm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym pomysłem na takie okoliczności są góry. :) Byłam w Karpaczu - śliczna okolica. Zatrzymałam się z rodziną w http://www.sunnyhill-karpacz.pl/, wyjazd udał się świetnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podobało w Wieliczce, pewnie znowu z miśkiem pojedziemy jak się trochę cieplej zrobi. :) Ostatnio we wrześniu byliśmy tam i nocowaliśmy w http://hotellenart.pl/ . Super miejsce. :) Strasznie mi się podobało, chyba w tym roku też tam przenocujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powidz. Pensjonat u Sławka. Ostatnio zabrałem tam swoją narzeczoną i uważam, że to był najlepszy nasz wypad we dwoje :) Tam się jej właśnie oświadczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Miłosz w Kartuzach. Centrum Kaszub - sporo do zwiedzania, spokojne okolice. My byliśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×