Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość canonka

Ciekawe pytanie do dziewczyn

Polecane posty

Gość canonka

Czy macie takie kolezanki/przyjaciolki ktorych wolicie nie przedstawiac swojemu facetowi bo sa bardzo ladne a do tego kokiety?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_24
Nie. Mój chłopak uważa, że ja jestem najładniejsza, a nawet jak pozna jakąś moja koleżankę to mówi, że nie za ładna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celyna celyna
Mam kolezanke co jest mezczyzna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canonka
Heheheh dobre...cóz ja tez mam a raczej mialam w swoim otoczeniu taka "przyjaciolke"-niezwykle toksyczna osoba na dluzsza mete! Ladna owszem nie powiem ale uroda przecietna naprawde nic specjalnego a uwaza sie za nie wiadomo kogo, bajeruje wszystkich facetow jacy jej stana na drodze, do tego zbyt pewna siebie i obcesowa! Dobrze ze mam to juz za soba:) o dziwo moj facet gdy ja troche poznal niemalze znienawidzil ja za to ze taka pusta! takze ja juz nie musze sie bac:) a jak jest z wami?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy toksyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariama
No pewnie, ze mam, ale z doswiadczenia wiem, ze jesli ma poznac, to pozna, a jesli on jej sie spodoba to nie ma sily, zeby sie nie spotykali. reszta zalezy od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallen_angel
ja tez tak mam, niby z jednej strony 'jak kocha, to....' ale licho nie spi, mam taka jedna kumpele, ladna jest i to bardzo, faceci do niej lgna jak muchy do lepu, a ona niby ma to gdzies a tak na prawde ich to jeszcze bardziej przyciaga! :( za nic w swiecie nie poznalabym jej z moim facetem, bo juz raz przegralam z nia konfrontacje (chodzilo o innego goscia) i nie chce probowac jeszcze raz, bo na prawde mi zalezy na moim facecie. ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallen_angel
chociaz w ten sposob mozna by testowac kolesi, np poznac go z taka lasencjai jak sie nie zlapie tzn ze na prawde kocha, a jak wpadnie w jej pazury to ja mam gdzies takiego goscia, bo nie wart zachodu :):) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiąc to mialam taka sytuacje i tak jak to napisala fallen_angel co ma byc to bedzie.Kiedys moja kumpela przedstawila mi swojego chłopaka i tego samego wieczoru juz pisal mi głupie smsy,ale poniewaz stawiam na przyjazn to olalam goscia.Ale ogolnie to niebezpieczne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł o czarnych skrzydłach
nie mialam takiej sytuacji bo nigdy nie mialam ladniejszej kolezanki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taka koleżankę, przepiekna. nie było osoby, która nie obejrzałaby się za nia. do tego kokietka, do każdego faceta uśmiechała się szeroko. Niegdy nie zapraszałam jej do siebie gdy był u mnie mój chłopk, jestem pewna, że zaczełaby go bajerować, ale nie po to by mi go odbic, ona po prostu ma to we krwi, robi to podśwaidomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×