Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bolek Zdun

ciekawy jestem czy tu na forum znajdzie się chociaż jedna chętna kobieta

Polecane posty

pytanie podpuszczające z mojej strony ale tym razem, nie o tym co myślisz, hahaha zupełnie odwrotnie wyobraźmy sobie, że masz zaległy urlop 26 dni roboczych i masz zamiar spędzić ten urlop z dala od hałasu, w ciszy, jak najdalej od wszelkich używek, alkoholu i papierosów, bez żadnego seksu, wibratora i depilatora czy zgodzisz się spędzić swój urlop w habicie żeńskim w zakonie - Misjonarki Miłości - benedyktynki - boromeuszki - dominikanki - karmelitanki bose - klaryski - służebniczki starowiejskie - norbertanki - szarytki - wizytki - urszulanki i co sądzisz o takich wczasach 'pod gruszą' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówkwka
Miałeś kobiete z wąsami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo nie odpowiada mi taki klimat i towarzystwo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie jest żadna nowość kobieta z wąsami każda kobieta ma meszek pod noskiem albo na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówkwka
z hirsutyzmem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge spedzic cale 26 dni z dala od seksu, w jakiejkolsiek postaci, papiersow, alko i czegokolwiek z uzywek, ale to wciaz ma byc URLOP! a nie piekło!! moge wyjechac do chaty w lesnej gluszy, siedziec przy swieczkach i budzic sie z kurami ale nie w zakonie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówkwka
czyli miałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiamy się czy ty aby nie zacząłeś zapuszczać własnych wąsów żeby nie czuć wąsów swojego babola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam jedno, kobiety z hirsutyzmem są bardzo namiętne i bardzo się podobają facetom a gdy facet lubi dotykać owłosienie kobiety to wycałuje i wypieści każdy jej włosek na ciele ale to tak przy okazji opowiadam a temat jest zupełnie inny i dotyczy wczasów pod gruszą w habicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w twoim własnym świecie tak jest, ale na planecie zwanej Ziemią żadnego faceta kobieta z hirsutyzmem nie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze, koryguję. żadnego oprócz ciebie, zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno sporo młodych dziewczyn do zakonów poszło z powodu hirsutyzmu, prawda to jest , czy plotka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem , znam tylko jedną co iść chciała , bo ojciec pił i bił , ale jak kopnął w kalendarz , to się jej odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówkwka
ja bym mogła spokojnie spędzić takie wakacje w zakonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps.problemów z nadmiernym owłosieniem u niej nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz popatrz, jaki może być fajny urlop przez 26 dni roboczych, wskakujesz w habit i nie musisz się malować, depilować, woskować, nie ma żadnego SPA lub innego fitness , luzik, śniadanie przygotujesz razem z siostrami, potem talerze do zmywarki , trochę krzątania i przygotowanie do obiadu, maszyny obiorą ziemniaki na zupę a między czasie siatkówka , koszykówka w sali gimnastycznej, prysznic i na obiad, czy nie fajnie tak się polenić z zakonnicami a po objedzie znowu naczynia do zmywarki i czytanie powieści lub wierszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko i o wiele więcej mam na wczasach krajoznawczo-wędrowniczych w ulubionych terenach górskich :P i co najważniejsze nie trzeba zaczynać dnia modlitwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się kilka lat temu trafiła taka znajomość ale widać było po dziewczynie, że pragnęła pójść do zakonu żeńskiego, rodzina przeżyła całkowitą porażkę życiową , ponieważ rodzina dyplomatów a ich jedyna córka jedynaczka i poszła do zakony , trafiła do zakonu we Flandrii na własne życzenie , po dziesięciu latach rodzina wyciągnęła ją z tego zakonu używając pomocy dyplomatycznej ale tylko na chwilę , po miesiącu tam wróciła i nadal tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×