Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciśnieniomierz. Problem. Tak ściska, że nie można zmierzyć. Co robic?

Polecane posty

Gość gość

Cisnieniomierz naramienny. Problem jest taki, że nie moge dokonczyć pomiaru bo tak sciska, że czuje jakby mi chcialo ręke urwac. I przed końcem nie moge wytrzymac ze strachu i zdzieram to z siebie - tym samym nie moge zmierzyc cisnienia. A po takim czymś to mi sie ręce trzęsą i w szoku jestem. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może za wysoko masz ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze masz nieodpowiedni rozmiar rekawa, masz za szczuple rece , a moze za mocno zaciskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego mam chudnąć ? jak waze 49kg przy wzroscie 161 :D Nadmienię iż jest to nowy ciśnieniomierz i może nie wyrobiony jest czy jak? Tez mam wrażenie ze nie wie, kiedy ma przestac pompowac to powietrze i dlategos ei boje... Tak jak tu ktos wczesniej wspomnial..moge faktycznie miec za chudą rękę, czy cos? Ale ja juz mam taka budowe, wszyscy w mojej rodzinie szczupli. :] Jest na to jakas rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś może za wysoko masz ustawione X Co mam za wysoko ustawione? Jesli chodzi o to pompowanie to tam sie tego nie da ustawic niestety..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze byc taka mozliwosc, ze on jest jakis wadliwy i nie wie kiedy przestac pompowac? I moze mi to zrobic krzywde? Wiem ze zadaje głupie pytania dla niektorych, ale nurtuje mnie to, bo nie wiem czy go oddac, reklamowac, czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HenrykaW
no to coś chyba z nim nie tak - kup sobie lepiej nowy. Te od diagnostic są dobre i niedrogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekir
Wygodny w obsłudze jest nasz model Easy Med firmy Geratherm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w rodzinie trochę sercowców zawałowców także pewnie jestem genetycznie obciążony i dlatego w ciśnieniomierz zainwestowałem już jakiś czas temu, lepiej trzymać rękę na pulsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kilku osób do mierzenia ciśnienia to bym polecała Easy med, ma pamięć zrobioną pod 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo teraz ludzie mają problemów ze zdrowiem i to nawet młode osoby, ja mam predyspozycje genetyczne do kardiologicznych powikłań także ciśnienie sobie mierzę już jakiś czas i generalnie każdemu mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakościowo bardzo dobry jest mój Easy med, samej gwarancji dali mi na 5 lat a na szmelc się takiego okresu ochronnego nie daje raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w domu cisnieniomierz naramienny i mierze sobie cisnienie za kazdym razem jak jestem osłabiony. Profilaktyka jest b wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne rabaty robi Sanity ostatnio, sam się załapałem na SmartCardio+ DuoControl ciśnieniomierz dałem w prezencie rodzicom a pulsooksymetr został ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre ma parametry Easy Med od Geratherm i też można go stosnkowo niedrogo kupić, ja to brałam ostatnio dla babci na jej dzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjeść na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe promocje robi Sanity na swoje urządzenia, my do firmy wzięliśmy niedawno zestaw SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl oba w dużym skrócie służą do kontroli kardio, pierwszy mierzy ciśnienie a drugi sprzęt saturację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Automatów naramiennych jest sporo, ja zdecydowałam się na Easy Med, ma prosty panel sterowania, duże przyciski, wyświetlacz, wszystko jasne i czytelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam lepszego ciśnieniomierza na lata i ostatecznie stanęło na modelu Easy med, 5 lat gwarancji pamięć wyników 3 razy 30, wyświetlacz z kolorowym podświetleniem wyników – super praktyczny sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa mi bez zarzutu Easy Med nie przerywa pompowania, mankiet pasuje na ramię idealnie, łatwo można go zapiąć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo przydaje zestaw SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl bo muszę ostatnio bardziej się kontrolować i mierzyć...ciśnieniomierz precyzyjny, praktyczny a sprzęt do saturacji poręczny prosty w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak jest zbudowany i jak mierzy Easy Med, poręczny z wyświetlaczem na którym wsyzskto wyraźnie widać, mankiet nie suwa mi się po ręce w te i we wte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak jest zbudowany i jak mierzy Easy Med, poręczny z wyświetlaczem na którym wsyzskto wyraźnie widać, mankiet nie suwa mi się po ręce w te i we wte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mniej wydałam za zestaw SmartCardio + pulsooksymetr DuoControl niż jakbym te urządzenia kupowała oddzielnie, także polecam, tanio wychodzą te komplety od Sanity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wygodny mankiet ma mój Easy Med, nie męczy ręki, samo pompowanie też jest tak robione żeby ten docisk rękawa do ramienia nie był za mocny. Polecam ten wariant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto na pewno zamówić coś w nowszej technologii, żeby tak mankiet nie uwierał podczas pompowania, sama korzystam z Simple i tutaj ten ucisk jest bardzo komfortowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam niemiecki Easy Med marki Geratherm i świetnie mierzy zapamiętuje wyniki, idealnie się sprawdzi jako rodzinny dla kilku osób bo pamięć ma w formie 3 x 30 badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu mamy w domowej apteczce i SmartCardio i DuoControl. Mogę w zasadzie powtórzyć to co pisali inni – szybkie wygodne dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×