Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Claresa lakiery hybrydowe opinie

Polecane posty

Gość gość

Hej, czy ktoras z was korzystala z lakierow Claresa? Jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czekam, ostatnio przyjaciolka malowala, wygladalo swietnie, ale sama nie che ryzykowac, bo nie wiem jak trzymaja i jak to sie czuje na paznokciach. Ale moze mnie jednak namowi na ta Clarese :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej !może się ktos wypowiedzieć na temat lakierów hybrydowych firmy claresa? Jestem ich bardzo ciekawa bo jest aktualnie na nie promocja a na semilaca mam uczulenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam 4 kolory lakierów. Dziś je testowałam i generalnie jestem zadowolona. Konsystencja jest raczej płynna, bardzo podobna do tradycyjnych lakierów. Dzięki takiej konsystencji możemy położyć cienkie warstwy, co wygląda naturalnie. Bardzo łatwo się nimi maluje. Dużo łatwiej niż Semilakiem czy NeoNail. Pigmentacja jest dość dobra. Zależy od koloru. Nr 900 dobrze krył przy dwóch warstwach, natomiast przy 300 musiałam położyć trzy warstwy. Może z białym podkładem byłoby ciut lepiej, kiedyś to wypróbuję. Zapach lakierów nie jest drażniący, powiedziałabym nawet że jak na lakier hybrydowy to byłam zaskoczona. Pędzelek wygodny w użyciu, lakiery nie smużą i nie robią bąbelków na płytce przy malowaniu. Za cenę 16,99 to naprawdę polecam, bo różnicy między Semilackiem nie widzę. Kolor 704 jest ciekawy, to granat z mnóstwem malutkich ,srebrnych drobinek. Jest śliczny. 302 to natomiast taki limonkowy zielony. Nie jest to neon. Aha, nie zalewają skórek mimo takiej płynnej konsystencji, nie mają też tendencji do spływania. Pod tym względem jest duuuużo lepszy od Semilacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAWIKAAA
Hejka ja kupiłam sobie takie typowe kolory nude i robiłam hybrydę w piątek. Mamy poniedziałek i świetnie się trzymają. Semi mi zawsze po 3 dniach już powoli odchodził. Mam straszną płytkę i muszę mega dużo trzeć, żeby się lakiery trzymały. Tutaj taki plus, że nie uczulają, trzymają się idealnie już 3 dzień. Nie pozalewały mi skórek, pędzelek genialny jak w zwykłych no i kolory po prostu rewelacja, jestem zakochana! <3 Mam 200 i 01 na palcu serdecznym. Genialne dla panny młodej lub tak delikatnie na co dzień :D Jakbyście chciały to polecam Clarese serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze mógłby podzielić się opinią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika50202
Joana843 a jakie lakiery zamawiasz z Ali??? Ostatnio oglądałam i nie wiedziałam co wybrać, może masz coś co mogłabyś polecić? A tymczasem skusze się na lakiery Claresa...właśnie zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloki
Czy używacie do lakierów top i baze z tej samej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazurko
Czesc, zajmuje sie zawodowo manicure od jakiegos czasu, natknelam sie na promocje claresy i wzielam kolory 502 507 510 i 901 do domowej kolekcji tylko do osobistego uzytku. Jesli uzywalyscie kiedys lakierow cosmetics zone, to powiem, ze to praktycznie ten sam s**t. Bardzo slabo napigmentowane, konsystencja malo wspolpracujaca z pedzelkiem, ktory jest zbyt elastyczny w stosunku do dlugosci. Oczywiscie ladnie pomalowac jak sie potrafi, to mozna. Acz uwazam, ze to kompletnie nie jest pulka cenowa 27zl...w zyciu tyle bym za to nie dala. Marketing i podejscie do klienta super, ale nic poza tym. Lakiery sa po prostu slabe...neonail i semilac maja super jakosc****igmentacje i kazdy,kto dluzej siedzi w zawodzie nie ma kompletnie zadnych problemow z tymi lakierami. Nie wiem, czy claresa specjalnie jest poltransparentna, czy po prostu jest to kwestia braku znajomosci konsystencji i pigmentacji dobrych hybryd, w kazdym razie zaluje, ze kupilam. Dziewczyny, dobry lakier zawsze wystarcza na dwie warstwy. Z pastelami zawsze jest problem z kryciem,kwestia wprawy...ale kurcze, noz sie w kieszeni otwiera, kiedy sie widzi cos takiego w opakowaniu...zdecydowanie nie polecam, jesli ktos oczekuje lakierow podobnych do semilaca czy neonail. Glownie do uzytku domowego przez osoby przyzwyczajone do malowania paznokci na wlasny uzytek i przyzwyczajone do zwyklych lakierow. Hybryda powinna byc nieco inna. Mam nadzieje, ze moja opinia bedzie pomocna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claresa pojawila sie na rynku jak zaczelam moja przygode z hybrydami. Do tej pory tylko Semilac. Ale Claresa zdala egzamin na szóstkę! PojechLam na wakacje nic nie wyblaklo nie odpryskiwalo ekstra! Semilac polegl...a Claresa? cena podobna ale maja caly czas promocje i konkursy! Super sie nakladaja! I sa bardzo trwale! Co niektore kolory nakladam tykko 1 warstwe! Jedyny ich minus to to.... ze maja za duzo kolorów! I nie moge się zdecydowac który wybrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaa111
Ja zakupiłam lakiery na promocji i jestem zawiedziona, wziełam 11 kolorów i większość jest straszna, za rzadka , mało napigmentowana ,wogóle nie kryje jak woda.Aż mi głupio było jak maluje ,maluje i maluje kolejną warstwe a tu mi wogóle nie kryje. Napewno nie kupie kolejnych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynails
Ja kupiłam i nie byłam jakoś szczególnie zadowolona. Musiałam dać sporo warstw, aby krycie było odpowiednie i aby kolor ładnie wyglądał na paznokciach. Jednak pozostanę przy semilacu bo tu się nigdy nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy lakier sie trzyma na paznokciach, czy sa odpryski, zalezy jedynie od przygotowania paznokcia, odpowiedniej bazy( w zaleznosci od tego, czy paznokcie sie nie rozdwajaja etc) odpowiedniego zabezpieczenia wolnego brzegu, a nie od firmy. Claresa w ogole nie jest dobrze napigmentowana stad wielkie zadowolenie wiekszosci dziewczyn bez zadnego doswiadczenia- bo zazwyczaj tez nie maja porownania do naprawde dobrych firm. Jak ktos lubi polprzezroczyste lakiery i koniecznosc nakladania 60 warstw, zeby kolor pokryl, to powodzenia. To ze maja duzo promocji jest kwestia dobrego zaplecza marketingowego, ale szkoda, ze zaplecze odpowiadajace za jakosc samego produktu kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam 4 kolory i nie byłam szczególnie zachwycona. Lakier spływa na skórki, marszczy się w lampie i odpryskuje. Dodam, że bazę i top używam Semilac. Poza tym kolory różnią się od tych na wzorniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qqq
Trzymać może i się trzymają. Ale 3-4 warstwy to minimum żeby pokryła i żeby jako taki kolor wyszedł. A to szkoda czasu i pieniędzy. Ogólnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam i sobie chwalę. Fajnie się je nakłada, dobrze się trzymają. Pastele i jaśniejsze kolory mają mniejsze krycie, ale trzy cienkie (!!!) warstwy dobrze kryją, można też jako pierwszą warstwę użyć białego koloru. Są przystępne cenowo, mają fajne kolory, są już punkty stacjonarne w niektórych miastach, więc firma się rozwija i mam nadzieję, że jakościowo się nie zawiodę z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka32
Nie znam firmy i raczej bałabym się testować nowości. Od dłuższego czasu wykorzystuję lakiery hybrydowe Indigo https://www.indigo-nails.com/ - bo mnie nie uczulają, mają ładne, nasycone kolory i są trwałe. Jakoś ciężko byłoby mi zmienić firmę, którą uważam za bardzo dobrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmalyyn
nie słyszałam o nich... a gdzie je kupujesz? jeśli szukasz dobrych hybryd to przetestuj sobie Neonail - super jakosciowo są i do tego przeszło 200 kolorów masz do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupilam ten lakier i porazka nie chcał sie utwardzic nawet po 15 min w lampie całkowita porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję Makear od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalę. Są wytrzymałe i trwałe. Hybryda trzyma mi się jakieś 3 tygodnie. Nie uczula i dobrze kryje :) Tutaj masz ich paletę kolorów http://makear.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie jak sie zamawia zestaw na stronie claresa to jak tam mam podac nr lakierów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W komentarzach wpisujesz nr koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem absolutnie na NIE !! Lakier nie dość że źle się nakładał to jeszcze pędzelek był krótki, a co do utrzymania lakieru na płytce to przez 5 dni niby było okej aż w końcu przy długim kontakcie z wodą podczas kąpieli paznokiec mi się złamał co jest niedopuszczalne i nigdy wcześniej z lakierami semilac i neonail mi się nie zdażyło nawet przy czynnościach w których paznokieć był o coś udeżany, zahaczany itd. Jednym zdaniem lakiery claresa są do d**y i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupilam dwa lakiery tej firmy zupelnie przypadkiem. Jestem zadowolona. Maja jakby dwa rodzaje, jeden 'starszy rodzaj' z dluzszym pedzelkiem i 'nowy' z naklejka nowa formula na korku z krotszym. O ile dlugosc pedzelka nie ma znaczenia, tak zawartosc buteleczki dla mnie zdecydowanie tak. Nowa formula jest o tyle fajna ze jest dosc mocno gesta, zachowuje sie troche jak gel i jest mocno napigmentowana. Przy tym pociagniecia pedzelke bardzo ladnie sie zlewaja ale nie splywaja. Jak dla mnie rewelka. Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekh
Dziewczyny czy ktoras z was chcialaby zarejestrować sie i kupować lakiery Palu i Claresa w niższych cenach??Jeśli tak to zapraszam na priv lub odrazu do rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia3212
Witajcie, jestem ich konsultantką, gdy zarejestrujecie się z tego linku otrzymacie duży rabat, polecam ich lakiery, razem z koleżankami przetestowaliśmy i polecamy http://palucosmetics.com/a/7b8c7e9151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×