Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byś mi odpowiedział, gdybym to ja się do Ciebie pierwsza odezwała?

Polecane posty

Gość gość

Doceniłbyś to? Czy wyskoczyłbyś do mnie z pretensjami i bym się tylko ośmieszyła? Jak wyglądałaby nasza rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie bym z tobą porozmawiał i napisał,że bardzo podobałaś mi się i że na razie mam inne plany,a co ma kiedy być to będzie z kim też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś odezwała się do mnie pierwsza, to byłoby super ! Oznaczałoby to zapewne, że swędzi cię p***a i trzeba ją porządnie wylizać i wygrzmocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skomplikowane. W pewnych okolicznościach nie pozwoliłbym Ci odejść. Ale w większości przypadków dałbym Ci kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściciel_TOITOI
dobra ale pamiętaj, że to ja płacę za kawę i wuzetkę i przygotuj się na małego kwiatka , 'wiele kobiet ma problem, co zrobić z kwiatkiem otrzymanym, więc radzę abyś już teraz potrenowała, oczywiście, zawsze w kawiarni kelnerki pomagają w takich sytuacjach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprosił cie na,chate wykompał nakarmił zerzną i zapytal czy sie podobało ,jak tak to zaproponował bym powtorke:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebuję Twoich, gierek, manipulacji, fochów i kłamstw. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
Dyzio ma kuupę racji w tym ustępie, gdy Dyzio potrzebuje bezpośredni kontakt z kobietą to idzie do prostytutki, zostawia 200 PLN na dzień dobry i bzyka kobietę do woli a do tego otrzymuje 100 opcji oraz rabat za kolejną godzinę bzykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Docenilbym to w 100%, bo wiem jedno że przykrości bym Tobie nie spowodowal. Pocałował bym Ciebie w policzek i powiedział dziekuje że odważyłas ze mną porozmawiać. Powiedziałbym Tobie, że bardzo mnie się podobasz, że nie zapomniałem i Tobie, że nie mam nikogo i nie spotykałem się z nikim przez ten czas, bo jak kiedyś napisałem tylko Ty i nikt inny, tylko Ty mój Aniele... kiedyś tak wspomniałem, że mam dużo ciepła w sobie i że mogę Ciebie nim ogrzać, że chciałby zaxzacy naszą znajomość na nowo, że chciałbym nadrobić stracony czas, że nie będę już tak się spieszył, że spowolnie troszeczkę, że nigdy Ciebie już nie zranie, a tak w ogóle to marzę i wspólnych chwilach, spacerach, wypadach nad morze bo nie mamy tak daleko, wyjściach do kina, moglibyśmy też wspólnie trenować bo nie wiem czy wiesz czy mnie widziałaś ale mega dbam o zdrowie sport zawsze był dla mnie ważny, nie zalewakbym Ciebie już tyloma smsami wsadzie mmsami tylko mowilbym Tobie jak cudowna jesteś troszkę uparta jak każdy nieufna ale chciałbym abyś dała mi szansę pokazać jaki jestem bez tych masek zarówno Ja jak i Ty... moglibyśmy pójść na pizzę hawajską i wypić sok pomarańczowy wyciskamy jak kiedyś i poprostu sobie zaufać, może poznasz mój styl pisania i pewne wątki nam bliskie, pisałem tutaj dzisiaj 1 raz taka prawda przysięgam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obaw :) doceniłbym Ciebie i nie przestał szanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×