Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Life its great

Co dalej - po liceum?

Polecane posty

Gość Life its great

Witam ;) Mam pytanie, co można robić po liceum? Istnieje jakaś szkoła policealna, w której mogę się kształcić w kierunku mechaniki? Kiedyś interesowały mnie studia, ale teraz nie bardzo, a do samochodów zawsze mnie ciągnęło. Wprawdzie to tylko zainteresowania i na razie zero umiejętności, ale... Hm, a jeśli nie szkoła policealna - kierunek mechanika, to co można robić oprócz studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppookemon
zostań dziwką a jeśli jesteś facetem to "przerób" się i zostań dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life its great
W moim mieście nie ma takiego technikum i dopiero teraz studia przestają mi się podobać. Przyjęliby mnie do szkoły policealnej kierunek mechanika po liceum z profilem humanistyka? Czy jednak już na to trochę za późno? zainteresowania zainteresowaniami, umiejętności powinno się już raczej wcześniej zdobywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest technik mechanik albo mechatronik proponuje przejrzec oferty pracy w twoim miescie i zobacz na co jest zapotrzebowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebillianka
Zgadzam się, z tą szkołą o której napisałaś. Dziewulscy mają bardzo dużo ciekawych kierunków jak chociazby wizaż, stylizacja, efekty specjalne... A po ukończeniu konkretnego kierunku z pewnością jest nam łatwiej znalezc pracę w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrowska_ewwa
W sumie jesli ktoś sie interesuje właśnie stylizacją, charakteryzacją i wizażem, to rzeczywiscie jest to bardzo dobry wybór. Zwłaszcza jesli jeszcze chce iść do Studium Dziewulskich. To jak wiadomo jest bardzo znana i ceniona szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkklejutka
Teraz jak tez patrze na swoje kolezanki to one oprócz oczywiscie ciągle modnej pedagogiki wybieraja równiez stylizację, wizaż. Wiec coś musi w tym być że teraz jest tym kierunkiem takie duże zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma---rlenaa
Mnie ostatnio az wmurowało jak przejrzałam sobie fotki na FB ze Studium Dziewulskich. Czy widzieliście w ogóle czego oni sie tam ucza ? Mistrzostwo normalnie https://www.facebook.com/home.php#!/MiedzynarodoweStudiumDziewulskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metttkowsska
Studium Dziewulskich jest odpowiednią szkoła jesli chodzi o doskonałe przygotowanie do zawodu. Ja jestem jak najbardziej za zwłaszcza jesli mamy takie własnie zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjja23
Tak czy inaczej kazdy z nas powinien wybrać taka szkołe która akurat jemu odpowiada, bo tylko wtedy nasz wybór bedzie własciwy i postawimy na najlepsza szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkowska2
Chyba najlepiej jest tak zrobić. Jednak trzeba też przyznac ze warto jesli juz to wybierać taka szkołe, która pozwoli nam na szybkie znalezienie pracy. Bo to jest teraz najwazniejsze dla wielu studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammkowa
No wiesz, jesli uda sie Tobie wybrac odpowiednią szkołe, zdobyc praktyki, to potem też jesteś cenna dla potencjalnego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiimowska
To jest tak, ze jesli nie zdasz matury, albo nie dostajesz sie na studia to własnie zeby nie tracic roku spokojnie mozna sie wybrać do takiej szkoły. Podstawą jest to aby wybrac tez odpowiedni, atrakcyjny dla siebie kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etttnaaa
Plusem na pewno takiej szkoły jest to że mozesz wybrać sobie kilka kierunków i potem masz tez latwiej jesli chodzi o znalezienie przyszłej pracy. A Cosinus jednak ma dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeskoska
Cosinus to jest taka jedna z najwiekszych szkoł policealnych, liceum dla dorosłych... Wiec dlatego tez cieszy sie takim powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_kows2
Nie ma sie co wstydzić takich szkół bo tez wiadomo ze nie trwaja one tylko co studia, ale daja konkretną wiedze i papierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrruśka2222
Ja postanowiłam wybrać takie studia a własciwie studium po którym bedzie mi łatwiej znalezc prace. Dlatego zgodnie z moimi zainteresowaniami postawiłam na Studium Dziewulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaanna23
To prawda, jesli juz decydować sie na szkołę to tylko na taką profesjonalną, a z własnego doświadczenia wiem ze Studium Dziewulskich jest rzeczywiscie bardzo dobrą szkoła i z najlepszymi wykładowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cossska2
Moja siostra od wrzesnia poszla do Cosinusa. Po prostu wybrała taki kierunek który od zawsze ją interesował i z nim wiąze swoje plany na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzoska
I dobrze Twoja siostra zrobiła. Moim zdaniem na pewno nie bedzie żalowała własnie swojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkkka
Ja patrze teraz na to ile tam jest ciekawych kierunków to mówiąc szczerze sama mam wielką ochotę własnie wybrać sie do takiej policealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara900
Teraz rzeczywiscie coraz bardziej popularne sa szkoły policealne. Do tego nic nie płacicie za naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła policealna nie jest zła- oby tylko własnie postawić jednak na tą własciwa. Najwazniejsze to też aby wiedziec w zyciu co sie chce robić. A potem to robić. Jak to mówią w znanym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra poszła tam na kurs zagęszczania rzęs. I już ma swoje pierwsze klientki do których jezdzi i tak sobie juz zarabia pierwsze pieniązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze nie ma niczego złego w takich szkołach jak Cosinus i spokojne mozna własnie zdecydowac sie na któryś z kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozostaje nic innego jak tylko iść, zadzwonić do tej szkoły Dziewulskich i zapisać sie na nowy semestr. To prawda ze wiele znanych nazwisk w branży wizażu i charakteryzacji wyszło właśnie spod skrzydeł tej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze sa takie kierunki, bo dzięki temu mamy po prostu większy wybór i dzieki temu dobieramy kierunek zgodny z naszymi zainteresowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×