Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurza melodia

Co i jak często kupujecie w e-sklepach ?

Polecane posty

Gość a dla czego nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy
bo w sklepach internetowych raczej nie ma nic tyakiego czego nie mozna kupic w "normalnym"sklepie..wole obejrzec,powachac,przymierzyc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się raz zdarzyło kupić książkę w Merlinie, bo nie mogłam jej dostać w empiku i raz torbę na allegro :) też wolę powąchać przymierzyć dotknąć dostać próbkę przy zakupie;) itd . raczej nie jestem zwolenniczką internetowych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuję bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to popularne te sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena B..
bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam s i ę
czy warto otworzyć e-sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena B..
zależy z czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam w sklepie interetowym swój monito :classic_cool: Jestem bardzo zadowolona i jeszzce sami mi go przywieżli ( a nie kurierem o co prosilam) w zwiazku z czym mniej zaplacilam :classic_cool: Monitor jest swietny ;] Na allegro kupial depilator za 350 zł :O I jestw miare ok ale nie mam porównania z innymi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro podrecznki na studia, ktore kosztuja tu grosze:) czasem w aptekach internetowych kosmetyki ktorych nie moge dostac u siebie w aptece no i czesto jakies pierdolki do komputera typu myszki, glosniki itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy warto otworzyć e-sklep ------>wszystko zalezy jak go wypozycjonujesz. jesli w goglu bedzie w pierwszej dziesiatce to tak jesli nie to lepiej wystawiaj na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wiekszosc osb jak chce cos kupic to robie to na allegro a nie w internetowych sklepach wiec chyba nie ma sensu tego sklepu zakladac. jesli jednak nadal interesuja CIe sklepy to tu masz bezplatny sklep nie musisz pisac programu jednak w zamian beda sie pojawiac reklamy. http://www.sklep.nas.pl/index.php?PHPSESSID=f45ccbd8be5ee423cab1807651cb5917 z doswiadczenia wiem ze to co sprzedasz w sklepie to tylko jakies 10% tego co przez allegro przy dobrym wypozycjonowaniu(ok.8-10 pozycja w goglu) wiec raczej nie ma sensu sie tym zajmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×