Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andżelika-em

co ile dni się kapiecie?

Polecane posty

Gość andżelika-em

istnieje powszechna opinia że powinno się kąpać codziennoe, aby zmyc z siebie brud i pot z ciągu całego dnia. Jednak wiele ludzi nie przyznaje się do tego że kąpie sie rzadziej co 2-3 dni, co 5 a nawet co tydzień. Tłuamczą się wysokimi rachunkami, brakiem pieniędzy, lenistwem itd co ile wy się kąpiecie? Ja sama kapie się co 2-3 dni w lecie a zimie co 4. Na częstsze mycie mama mi nie pozwala, krzyczy ze znowu ta woda bedzie leciala, ze ona tyle placi za rachunki, a woda droga i że zobacze jak bede miała swój dom i że kapać się nalezy codziennie poz zmywa ochronny naskorek czy cos tam :/ mam 19 lat chce sie czuc dobrze, wyjsc do przyjaciol ukapana, ogolic nogi pod pryszniciem, umyc wlosy a ona tego nie rozumie. sama sie kapie co tydzien... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi3oi4o32
moim zdaniem optymalnie się kąpac co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka-Porcelanowa
ja myję się w zależności od dnia, wysiłku. Jezeli nic nei robię, nie ma upałów to co 3 dni się kąpię. A jeżeli jest grąco lub uprawiam w daanym dniu sport to codziennie biorę prysznic i co ok 4-5 dni kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicieelka
codziennie, współczuję takiej matki dzieci też kąpię codziennie, od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie się kąpię i codziennie myję włosy, nie wyobrażam sobie nie wziąć rano prysznica i wyjść z brudnymi włosami. Wieczorem muszę poleżeć w gorącej wannie. I wcale nie płacę więcej niż inni sąsiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czechoslowackiej jest
co dzien, rzadko kiedy rzadziej, chyba ze w zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zablokuj go
codziennie albo i 2 razy dziennie nie wiem jak mozna sie myc co 2 3 dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadna praca nie hańbi.
Myje się codziennie, uwielbiam świeżość i miły zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelika-em
u mnie jest 5 ludzi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
kąpie się codziennie. nawet jako małe dziecko byłam kąpana codziennie. Jeśli Twoja mama mówi, że za dużo wody leci to skorzystaj z prysznica. Namydlij ciało a potem spłucz. Kiedyś robiłam test ile wody leci gdy biorę prysznic (i nie zakrecam wody) w porównaniu do wody którą nalewam do wanny. Wyszło mi, że korzystając z prysznica zużywam wody tyle co gdybym napuściła do wanny do poziomu kostek. A tak to na 4 osoby kąpiące się codziennie, pranie, gotowanie wychodziło po 3 metry sześcienne wody na głowę miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelika-em
wlosy myje 2 razy w tygodniu, nie przetluszczaja mi sie. tyle dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelika-em
Mario Bolucci spróbuje tak jak mówisz: szybko sie oplukac namydlic i splukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka-Porcelanowa
ja nie mam potrzeby myć codziennie wlosow. Po 3 dniach nawet mi sie nie tluszczą, dopiero wieczorem w czwarty dzień coś widać. Dlatego włody myje co 3 dni, by zawsze świerzo wyglądaly. Teraz gdy upały to też codzennie, ale bywa, że raz na 3 dni jak nic nie robię i nie ma upału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka 91
mój ojciec zawsze sie dziwi jak sie mozna kapac codziennie, przezywa na mojego brata co jeszcze zostal w domu ze sie kapie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvvvaegv
ja codziennie ale wnerwia mnie jak stary i stara drą się ze się kapie dziennie normalnie nie rozumie jaksie nie kompac codziennie syf smrod i mogila ament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje wam takich rodzin. Biorę prysznic codziennie, latem 2 razy dziennie. Nie wiem jak można inaczej. Chyba ze leże w łóżku chora na grypę, to wtedy nie. W!osy myje co 2-3 dni, mam długie i raczej suche, więc wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie, nawet jak jestem chora, chyba, że mam 40 stopni gorączki i czuję się jakby mnie rozjechała cała armia czołgów. Na szczęście moi rodzice nie mają z tym problemów i nie żałują mi wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie zapytuje
Myje sie codziennie, czasami wiecej niz raz, ale ja bardzo sie poce. Po prostu do wanny napuszczam malo wody...nie musze miec pelnej wanny po brzegi zeby sie umyc,nawet polowy wanny nie musze miec... zaczynam mycie jak tylko odkrece kurek, nie czekam z wejsciem az sie naleje:p co mniej wiecej 3 dni biore wieksza kapiel, czyli duuuuzo wody.wode mozna oszczedzac na rozne sposoby, np montujac spluczke o mniejszej pojemnosci ( po co mi 10l wody do splukania klocka?), pilnujac by krany w domu nie kapaly, ustawiajac na mniejszy pobor wody, nie rozmrazac mrozonego miesa za pomoca wody, tylko za pomoca czasu:p wierz mi mozna byc czystym i nie placic wysokich rachunkow za wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie nie umiem odmówić higieny codziennie, co najmniej w dni robocze 2 razy dziennie prysznic,mąż tak samo,córka raz dziennie bo rano jej się nie chce(ma 12lat) pies jak jest brudny,nam miesięcznie wychodzi średnio 9 kubików wody bywa,że i 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2x dziennie to przesada, może idźcie do ginekologa to przestaniecie capić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiem skąd pełno śmierdzieli wokół...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog iii dermatolog to chyba dla tych co myją się co kilka dni,takie zagrzybione ciało to już chyba tylko domestosem domyjesz i odkazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tydzien to ja kapie psa, rano i wieczor to normalne jesli sie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego robisz w nocy, że musisz się rano kąpać po raz drugi?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nocy tez sie człowiek poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kompie się codziennie uwielbiam kompiele w wannie -moje dzieci też są nauczone tego i mąż oczywiście też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kapie sie po kazdym pukaniu czasami i trzy razy w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domnie czesto ktos puka, jak bym sie mial kompac z tego powodu, to na gaz i wode bym niezarobil. Podobno czeste mycie skraca zycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowi ludzie się w nocy nie pocą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×