Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co jecie na śniadanie i kolacje?

Polecane posty

Gość gość

jakie kanapki? zdrowa, lekka, ale sycąca kolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sniadanie- płatki owsiane z mlekiem:owsianym/migdałowym/ryżowym/sojowym, do tego dodaję trochę podprażonych nasion słonecznika albo orzechów, odrobinę miodu, jakies owoce sexonowe (akurat teraz to banany). Kolacja- zazwyczaj polaczona z obiadem: warzywa na ciepło, z kaszą lub makaronem, np. faszerowana i pieczona papryka, zupa krem, jak jestem mniej głodna to robie sobie kanapkę z warzywną pasta, jakis pomidorek lub ogórek. I herbatka rumiankowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co mam ochotę, nie mam zasad, czasami na śniadanie "zjem" kawę z mlekiem a innym razem kolorowe kanapki. Na kolację raz sałatka a raz pizza. Swoją drogą, nie lubię szykować sobie śniadań - mogłabym ich nie jeść, za to kolację uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomidory i ogórki są fatalne, obiad jem w porze obiadowej.. mięsa nie jadam więc kanapki z wędliną odpadają..ciągle jajka, i ser, twarożki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Ja zdrową żywność przeważnie jest to szyneczka, rzodkiewka, pomidor, ogórek itp. Sama sadzę nasiona na wiosnę, apotem przez całe lato i jesień mam własną zdrową żywność. Już widziałam wiele ciekawych nasion na: http://florexpol.eu/243-ogorki , muszę się zaopatrzyć bo czas na sianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulinarnyamator
Wstyd się przyznać, ale ja dzisiaj nie miałem siły zrobić sobie nic do jedzenia i po drodze do pracy wstąpiłem po pizze na wynos z www.pizzataxi.pl ;) W sumie smaczna opcja, ale chyba zbyt kaloryczna jak dla Was drogie Panie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×