Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nicepeter

co kupic 80 letniej babci na urodziny ?!?!

Polecane posty

witam was serdecznie , w maju moja babcia obchodzi 80te urodziny. chcemy je hucznie obchodzic. co moge kupic takiej osobie na prezent ?! nie mam zielonego pojecia co kupic 80 letniej wesolej staruszce ?!? pieniazki jakie chce przeznaczyc na prezent to do 500zl. sciagam produkty z chin, wiec wszystko mam o 50-70% taniej, wiec przeliczajac na polskie pieniazki smialo moge zainwestowac 500zl. moze macie jakies pomysly?! z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinybabkijagiiii
znajoma 80-latka dostała masazer do stóp, cena około 200 zł chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozyczaja tylko pod
cieple kapce jakis termofor, zestaw owocow albo jakis biovital ,gruby koc takim babciom jest zwykel zimnow nogi, bo krazenei slabsze albo jakas nalewke ziolowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relikt
Przyprowadz jej lepiej wesołego dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej babci (88 lat) kupiłam krem na zmarszczki i ona tak się ucieszyła jakby wygrała milion w totka :D ale jeśli Twoja babcia ruchowa jest sprawna to może ją zabierzcie w jakieś fajne miejsce? czy do jakiegoś sanktuarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem po prostu nie ma takiej
do Lichenia ja wezcie albo Czestochowy babka bedzie wnienbowzieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Myślę, że wystarczy wspaniały tort i kosz kwiatów bo jak znam życie babci do szczęścia już więcej nic nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termorka
naczynia Philipak mogą się sprawdzić o ile babcia lubi kucharzyć i jeść zdrowe potrawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można takie garnki zakupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absintha
W moim miescie często są organizowane pokazy tej marki. Mama dostaje zaproszenia, chodzi i tak kupuje co i rusz jakis inny nowy garnek. Moze na ich stronie sprawdz punkty sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Salony Philipiak rozlokowane są w większych miastach na terenie całej Polski. Można kupić je również na pokazach organizowanych co jakiś czas w wielu miastach. Zapraszam do skontaktowania się z naszą infolinią celem uzyskania szerszych informacji co do czasu i miejsca prezentacji: http://www.philipiak.pl/kontakt Czekam na Państwa pytania. Pozdrawiam Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup kwiaty i jakas apaszke.....a moze nalewke z aroni !! i po prostu zaopiekuj sie nia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, w niedzielę też jesteś w pracy i musisz on line te badziewne drogie gary wciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla mojej babci na 90-te urodziny pozbierałam zdjęcia,stare (z jej młodości) i te nowsze,od dzieci i wszystkich wnuków,było ich ok.200 i włozyłam do takiego drewnianego albumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nowoczesny adapter
znaczy sie gramofon, teraz sa fajne i unowoczesnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nowoczesny adapter
znaczy sie gramofon, teraz sa fajne i unowoczesnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak babcia na chodzie, to może kijki do nordic walking? To taki prezent, który nie sugeruje starośc**przynajmniej ;) no i jest użyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co w ogóle takie urodziny obchodzić ? 80-lecie to nie powód do radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to i nie wiem czy śmiać się czy płakać z waszych niektórych wypowiedzi,ale moim zdaniem to co piszą niektórzy z was jest po prostu żałosne. Jeśli macie udzielać takich rad to lepiej będzie jeżeli wcale nie będziecie nic mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moźe zamiast prezentu zaproponować odmalowanie ścian- na czas mini remontu wywieżć solenizantkę na łono natury, w jakieś urocze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris019
Sama długo zastanawiałam się nad prezentem dla babci na 70-te urodziny i postanowiłam jej kupić długopis z grawerem. Myślę, że spodoba jej się ten prezent bo całe życie była nauczycielką. Zamawiałam przez sklep Starnaś: http://sklep-starnas.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka334
ja ostatnio jak myślałam nad prezentem dla babci to pomyślałam tak, co ta moja babcia kochana chciałaby dostać. I wymyśliłam, otóż kupiłam jej śliczną broszkę w sklepie online jubilea. Zadowolona z tego faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumaraa
A moze postaw na to by pokazac jej jak ma sie zdrowo odżywiać. Widziałam tutaj http://klubseniora.pl/ kilka ciekawych artykułów na ten temat. Może pokażesz*****abci i ona sama sobie poczyta i skorzysta z cennych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fajnym podarunkiem jest kalendarz. Np. może być ze zdjęciami wnuków. W http://www.aaprint.com.pl/ taki kalendarz mogą zrobić i wydrukować. Swoim dziadkom taki dawałam i byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidokomiaa
też będę miała ten problem niedługo, więc poczytałam wasze propozycje. O niektórych nie wspomnę, ale niektóre warto przemyśleć. Mnie wpadł do głowy pomysł., by zafundować jubilatce weekend w jakimś przyzwoitym hotelu, albo Spa... Mógłby to też być wyjazd w jakieś miejsca które lubi, nie wiem, może góry lub morze, jakieś wczasy, lub tylko weekend... Niekoniecznie trzeba taki prezent sprezentować w pojedynkę, można się umówić z rodzinką i zrobić zrzutkę, będzie więcej kasy, będzie lepszy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na prezent dla babci jakiś fajny zestaw herbat liściastych, ładnie zapakowany np. w drewnianej skrzyni? Ja kupiłam zimowy zestaw herbat w zeszłym roku z natural design. http://www.naturaldesign.com.pl/sklep/pomysl-na-prezent/zestaw-orzezwiajacych-herbat-w-skrzyni-detail Do tego bilecik z życzeniami, tak aby prezent był spersonalizowany. Oferta w internecie jest bogata więc jest w czym wybierać. Jeżeli babcia lubi popijać herbatki (a zimą chyba każdy to lubi:) to może być trafiona opcja na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×