Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nescafe

Co kupujecie przez internet?

Polecane posty

Ja jestem nowicjuszką, właśnie kupiłam swoje pierwsze kolczyki. Co kupujecie przez net i jakie stronki odwiedzacie na którech można cos ciekawego i korzystnego kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forum Zakupy...
... zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiązki w księgarniach
wysyłkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Myszka
Bizuterie,ksiązki czasami bielizne.Nigdy na alegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, biżuteria?Poproszę o podanie storn internetowych sklepów z biżuterią i z ksiązkami. Allegro w moim przypadku też odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Iron
głównie biżuterię, mój ulubiony sklepik to www.magiadecor.pl - fajne rzeczy i zawsze ładnie zapakowane. Na allegro kupuje ozdoby do domu itp. Kosmetyki kupuję na www.esentia.pl Natomiast ciuchy i wszystko co trzeba przymierzyć kuouję w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na essenti dlaczego kupujesz?Jest taniej niż w sklepach?większy wybór?jak z cenami za przesyłkę?Mimo wszystko się to opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
niektóre kosmetyki,karty pop no wszystko co wpadnie mi w oko. Bo raczej sprzedaje na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Iron
często jest taniej niż w sklepie, albo po dodaniu kosztów przesyłki porównywalnie, ale ja w ogóle generalnie nie znoszę chodzić po sklepach i wolę kupić przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje bilety lotnicze, sprzęt(ostatnio suszarkę). Kosmetyki zamówiłam z Yves Rocher i od 2 tygodni czekam i mnie już trzęsie bo coś mi się zdaje ,że ich na oczy nie zobaczę {zły].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o carrie...fajnie że cię widzę, cos z zupelnie innej baeczki. jaki był tytuł topicu ze zdjęciami z okien?Bo nie moge go znaleźć. Na kosmetyki z Ives czekałam kiedys miesiąc i przyszło ni to co chciałam. Mam nadzieję, że Tobie się to nie zdarzy. A ta suszarka to gdzie i za ile (też potrzebuję)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe, a gdzie Ty mieszkasz? Ja kupiłam z Amazon , suszarkę Browna za 15 funtów, po3 dniach dostałam i nic za przesyłkę nie płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś książki (www.kkkk.pl i www.merlin.pl), teraz kosmetyki (www.esentia.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasd
a chodziłaś po deichmanach itp? tam widziałem coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butówz deichmana to ja już nigdy nie kupię, kupiłam ze 3 razy i zawsze szybko sie rozwalały.. zalezy mi wlasnie na tych bo mam juz 2 pary innych butow Heavy Duty i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasd
ok. ja ostatnio kupowałem części do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvs
Nie zgadzam się, na Allegro jest tanio - wiem, bo sama sprzedaję kolczyki - takich nie znajdziecie w sklepach za 10zł. Czasami nawet całe komplety. Posrebrzane i z naturalnych kamieni. Wbaczcie - jest mega tanio! http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9145316 Oto moje aukcje z kolczykami. NIGDZIE nie kupicie taniej biżuterii z kamieniami półszlachetnymi. Poza tym tez kupuję wszystko. Sprzedaję czasem stare ciuchy, bo nie nosze, albo bo są niemodne i jeszcze mam kasę za to, że zrobię więcej miejsca w szafie. Kocham Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez kupuje na allegro. a co? eh wszystko. kupilam juz torebki, telefon, lancuszek itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mashika
ja sie własnie przymierzam do mojego pierwszego zakupu na allegro jakis kolczyków ze szklanymi koralikami tak do max 20 zł moze cos z tego http://allegro.pl/search.php?string=kolczyki+lampwork&from_showcat=1&category=19818&description=1&country=1&order=pd ale ze to mój pierwszy zakup w internecie to troszkę się stresuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki pomysłek
merlin - książki, ale ostatnio chyba nie wyrabiają ;/ esentia - kosmetyki allegro - różne różności :) jestem w trakcie zakupów w jednej aptece internetowej i chyba żąłuję, bo strasznie długo to trwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... masz babo placek ...
ja kupuję czasami książki na www.kkkk.pl przeważnie jednak zakupy robię na allegro :) - już od 4 lat (ciuchy, kiedyś buty, doładowania TT, w zasadzie wszystko czego potrzebuję a nie mam czasu lub ochoty łazić po galeriach). Ostatnio kupiłam sporo rzeczy ze strony www.e-sweethome.pl - mają rewelacyjną pościel :) i szlafroki :D. Teraz poluję na ręczniki (czekam na wypłatę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki pomysłek
aha, firanki :0 wisan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia79
Ja kupuje przez internet kolczyki np na http://www.auralis.no , sa fajne, oryginalne i niedrogie no i wysylaja bez problemow do Polski. Kosmetyki kupuje w sklepie Vera albo aptece Eskulap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×