Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annamairiaaa

co lepsze wersalka czy rozkaldana sofa?

Polecane posty

Gość annamairiaaa

co lepsze, wygodniejsze, praktyczniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy do czego
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamairiaaa
bedie etz sluzyc jako codzienne spanie, wiec wygoda w spaniu tez mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dderyt
najbardzirej praktyczne są sofy z serii beddinge z Ikea:) jeśli podrzebna ci sofa dla dwóch osób nic się lepiej nie sprawdzi, ładnie wygląda można dobrac materac, i pokrycie jest ściągane, czy można sobie dokupić zapasowe w innym kolorze. Do tego można również kupić pojemnik na pościel . A taka sofa jest szersza niż werslaka czy tapczan, bo ma 140 szerokości i jest wygodna jak łóżko bo można dobbrac materac spreżynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańczący z Wiedźmami
Spać można razem lub osobno jak ktoś śpi we dwoje to gówno się wyśpi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dderyt
albo coś takiego jak dla jednej osoby?http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09840088 jestem zwolennikiem produktów ikea, bo podoba mi się ich proste , skandynawskie wzornictwo, oraz niezwykła praktycznosć produktów oraz co również ważne szeroki wybór i niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamairiaaa
idea nie wchodzi w gre, nie podoba mi sie :P sofa/wersalak ma byc dla 2 doroslych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamairiaaa
ikea oczywiscie :P wersalki niby sa dosc tanie, mama poleca mi wersalke, ale ze mamy malutko miejsca wiec taka sofa rozkladana zajmuje mniej miejsca niz wersalka. nie wiem tylko co wygodniejsze do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karammba
sofy tzn ten system rozkładania na rolkach zawsze sie psuje jeszcze nie znam przypadku żeby to długo wytrzymało lepsza wersalka ale lepszej jakości a pod spodem nie może być obudowa pilśniowa tylko z desek -solidna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamairiaaa
hm, no to wezme wersalke, mam nadzieje ze nei ebde zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dderyt
pewnie weź sobie wersalkę taką z Kalwarii normalnie wczesny PRL :P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karammba
bierz wersalke ja miałam sofe z 3 tys i sie umęczyłam, rozkładanie - składanie, składanie -rozkładanie męczarnia, dużo miejsca zajmuje nie ma czasu sie pieprzyć z meblem bo są ważniejsze sprawy -szybko posprzątać, zaścielić i praca tym bardziej że masz małe mieszkanie system rozkładania w sofie szlag trafił i u mojej mamy w mieszkaniu też wersalka nie może być twarda do spania, trzeba poszukać i poświęcić troche czasu solidna z desek musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamairiaaa
sorry, ale to co pokazalw linku to totalne bezguscie :o zreszta ikea ma wszystko na jedno kopyto i nie jest jakos szczegolne ladne- no ale wiadomo, jak sie nie ma gustu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyć z meblem
:classic_cool: osobliwe zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dderyt
nie wiedziłam czy jesteś nastolatką czy meżatką, nie napisałaś czy potzrebne ci na jedną czy dwie osoby, podałam taki przykład w linku. Też nie twierdzę że podoba mi sie wszystko z Ikea, ale akurat cenię ich za praktyczność, co do wystroju wnętrza tzn bibeloty czy lampy preferuję inny styl, a ten akurat mam niezły , tak myślę. Może to nie jest wyznacznik, ale wszyscy co do mnie przychodzą chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
juz przerabialam rózne łożka,i wróciłam do zwykłej wersalki. na spręzynach.Najszybsza w obsłudze,teraz sa tak ładne i pasuja do każdego wnetrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamairiaaa
dderyt od razu widać że wiochmenka z ciebie taka co ma w chacie gówniane rzeczy z ikei i mysli ze jest stylowa, idź juz stąd bo mnie szlak trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamairiaaa
to wyzej to podszyw. zreszta nie lubie rzeczy ktore stoja u wszystkich (czy u wielu) a takimi meblami sa wl;asnie meble z ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karammba
też prawda przerabiałam sofy i wróciłam do wersaliki sofa może być -też sie zgadzam ale używana sporadycznie bo do użytkowania systematycznego, ciągłego, spanie co noc -nie nadaje sie choćby miała nie wiem jaką cenę to sie psuje jak u każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dderyt
no jak cię szlak trafia to niech cię trafi będzie spokój, bota bene nie szlak tylko szlag wieśniaczko niedouczona, jak obrzucasz błotem i nie umiesz czytać ze zrozumieniem to żegnaj , nie zadaję sie z plebsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamairiaaa
chętnie odkupie oryginalną wersalkę z lat 80-tych. mam dwa warunki - musi być czysta i mało używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamairiaaa
kocham kafe za podszywy :D wyobraz sobie ze wiem jak sie pisze "szlag" (hm, zaciagniete chyba z niemieckiego?) no ale moze ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, bo wyzej juz pisalam ze to podszyw. oczywiscie autorka (czyli ja:D) nnie potrzebuje tez uzywanej wersalki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Jestem właśnie na etapie zakupu czegoś do swojego salonu. Waham się między sofa a narożnikiem. Co jest bardziej wygodne przy przyjmowaniu gości? Podobają mi się bardziej sofy, ale chyba na narożniku pomieści się więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylla
To fakt, na narożniku pomieścisz o wiele więcej osób. Zobacz sobie różne modele, oni mają całkiem ciekawie wyglądające narożniki - http://www.arismebel.pl/pl/kolekcja.html Jednak zastanów się co tobie się bardziej podoba i jest dla Ciebie wygodniejsze, bo przecież to ty będziesz większość czasu przebywała w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junona555
Ja również jestem zwolenniczką narożników. Często przychodzą do mnie znajomi i wspólnie oglądamy filmy siedząc właśnie na narożniku. Dzięki temu większość z nas może się wygodnie położyć i odpocząć przy filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu zarówno wersalkę, jak i sofę rozkładaną i muszę powiedzieć, że w sumie i to i to ma swoje zalety i wady. Wersalkę na pewno szybciej się składa i rozkłada ale znowu w sofie można więcej zmieścic i jest wygodniejsza. Więc to już od indywidualnych preferencji zależy, którą się wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinna
Jedno dobre i drugie tylko zależy jak wykonane . Ja mam rozkładaną sofę Gali Collezione i śpi się na niej bardzo wygodnie, z tym ze z byle czego nie jest zrobiona, producent zadbał prawie o każdy szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×