Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co lubicie najbardziej w wyglądzie mężczyzn ? Ja szczupłe długie...nogi !

Polecane posty

Gość gość

i nie tylko...ale nie chodzi mi o nic głupiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego ale bardzo podobają mi się mężczyźni w białych podkoszulkach. wiem, głupie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zwracam uwage na nogi, nie wiem czemu, zwlaszcza na łydki, lubie jak widać kazdy mięsien, jak rzeźba grecka :classic_cool: nie lubie nadmierne owłosionych nóg, chudych jak patyki, gladkich bladych tłustych ''parówek'' jak u prosiaka 99% facetow ma brzydkie nogi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost, najlepiej taki powyżej 185 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haraker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego jeżeli tak bardzo zwracacie uwagę na tyłki to nie ma na facebooku profilu o nazwie "faceci z fajnymi tyłkami", a jest profil o nazwie "kocham męskie dłonie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię nogi długie i szczupłe oraz długie ale normalnej grubości które są umięśnione , teraz nie wiem które wolę bardziej i czy 2 typy mi się podobają czy tylko jeden, no cóż zdanie można zmienić ale długie zawsze muszą być i nigdy grube !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię długie umięśnione nogi, normalnej wagi które są lekko opalone , ogolone, mam ochotę na męskie nogi z bitą śmietaną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś myślałam ze tylko ja mam takie zboczenie jak autorka. Najbardziej kręcą mnie długie szczupłe nogi(naprawdę szczupłe, ogólnie lubię szczupłych, wysokich facetów). W przeciwieństwie do gość dziś lubię aby łydki nie były umięśnione tylko chude... zwracam jeszcze uwagę na wąskie ramiona takie jak np. u oliwiera janiaka.:D:P Oczy także są ważne. Na pupe niezbyt zwracam uwage.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good girl gone bad96 dziś no wiesz ale jedno nie wyklucza drugie, nogi nogą być szczupłe i lekko umięśnione, ja też lubię nogi, przeraża mnie to że nie tylko ja mam takie chore fetysze, czasami się patrzę na facetów ma ich nogi, myślę że oni nie wiedzą o co chodzi ale chyba wiedzą bo nie tylko ja to robię o nie ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szerokie ramiona, wysportowana sylwetka, oczy i mój fetysz........uwielbiam jak facet ma widoczne żyły powyżej nadgarstków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Chyba zacznę ćwiczyć mięśnie nóg. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką fantazję jak inna dziewczyna z forum Chciałabym zlizywać bitą śmietanę z męskich nóg a potem zmiana , ale te nogi muszą być długie, lekko opalone, normalnej wagi, umięśnione lekko, ogolone a potem zmiana ! i jeszcze mam fantazje z brzuchem chce jeść bitą śmietanę i owoce, czekoladę z brzucha ale ma być plaski, normalnej grubości, lekko umięśniony a potem zmiana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze piękne ciemne oczy o ciemnej oprawie :) fajnie do tego gęste zadbane włosy ( te na głowie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma takie właśnie fajne męskie umiesnione nogi, bo biega i gra w piłkę od dziecka. Ale niestety ramiona ma wąskie taka budowa ciała. Dłonie też ma fajne, duże, męskie, jak bochen chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, bogowie. Źle na mnie dziś działa ten temat :D (Lojalnie Was ostrzegam, że trudno doprać pościel :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 dziś Czyli już zlizywałaś bitą śmietanę z nóg ;-) ? Pewnie było fajnie ;-) No trudno, lepiej zlizać i ciężko prać pościel niż na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 dziś na mnie ten temat też źle działa i na innych pewnie też bo budzą się dzikie pragnienia a trzeba się wyspać ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, bogowie. Źle na mnie dziś działa ten temat smiech.gif (Lojalnie Was ostrzegam, że trudno doprać pościel smiech.gif ) A SIN FOR HIM x ineccesibl nie każdy chce czytać co ma do powiedzenia gej bo niektórych to obrzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On/a do mnie pije, ale raczej staram się unikać szczegółów, które mogłyby kogoś obrzydzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 dziś to dobrze :-), ja mam taką fantazje i myślę że jest ok :-) Chciałabym zlizywać bitą śmietanę z męskich nóg a potem zmiana , ale te nogi muszą być długie, lekko opalone, normalnej wagi, umięśnione lekko, ogolone a potem zmiana ! i jeszcze mam fantazje z brzuchem chce jeść bitą śmietanę i owoce, czekoladę z brzucha ale ma być plaski, normalnej grubości, lekko umięśniony a potem zmiana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię taki wyraz lekkiego cierpienia, kiedy mu staje a chce to ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja specjalnie nie prowokuję, ale zauważyłam takie zachowanie i nie wiedziałam o co kaman, aż dokonałam odkrycia :) Przyznam że to mnie wzrusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×