Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co mi jest? Na co jestem chora?

Polecane posty

Gość gość

Trochę dużo napisze za co z góry przepraszam ale musze to dobrze opisać. Moje złe samopoczucie zaczęło się na początku stycznia. Wtedy zaczęło mi się ciągle robić słabo, kręcić w głowie, zaczęłam się szybko męczyć, miałam duszności, moja miesiączka zrobiła się obfita i bardzo bolesna oczywiście nieregularnie. Objawy które teraz wymieniłam utrzymują się do teraz tylko teraz jest gorzej. Pod koniec marca zaczęło mnie mocno kłuć i boleć kolano. Obecnie potrafią mnie boleć na raz kolano, ramiona, łokcie, nadgarstki, kręgosłup (na dole), kostka i kark, z tym że nie wszystkie tu wymienione stawy bolą mnie cały czas, ale jednak bolą ciągle i mi to dokucza nie fajnie (kolano boli mnie cały czas, lecz prawie wszystkie te stawy przynajmniej raz dziennie się odezywają). Ostatnio mnie częściej głowa boli i mam częstsze zawroty. Dodam jeszcze że teraz bardzo chudne, raz było tak że 1 kg dziennie przez kilka dni z rzędu. Do tego jeszcze wogole nie czuje głodu prawie. Miałam badanie krwi i wyszła też lekka niedokrwistość. Wiem że strasznie dużo tych rzeczy mi się dzieje, więc pytam na co mogę być chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×