Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalwineczkaA

Co mogę kupić chłopakowi na dzień chłopaka?

Polecane posty

Gość MalwineczkaA

Wiem, ze to trochę śmieszna okazja ale zawsze. Chcę, żeby prezent był fajny, oryginalny i do tego w miarę niedrogi. Dziewczynki Kochane proszę Was o pomoc, faceci też dawać pomysły;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufkaa
ten sam problem mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo ja też nie wiem
Ja też nad tym myślałam .. nic konkretnego narazie nie wymyśliłam , ale myślałam nad jakimiś seksownymi bokserkami albo stringami.. Co Wy na to kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupilam czerwony gorset i do niego czarne pończochy :D A dla niego symbolicznie zażyczył sobie moje zdjęcie w ramce. Ja w ogóle jestem antyzdjęciowa, krępuje mnie np robienie mi zdjęć. Kupiłam mu ramkę i wstawiłam rysunek uśmiechniętej buźki :D No i jeszcze coś ugotuje temu staremu koniowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufkaa
wpisz sobie w google i zobacz ze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
w googlach to moze byc wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup muuuuuuuuuuu
nowego pada albo inny badziew do grania - zawsze trafiony prezent nieważne ile ma lat, tylko dobrze spytac jego kolegi ale tak żeby nie wygadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek888
cuchniesz bo mi to twoj facet mówił najlepiej weź mu w zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie pierdolnieci
nie ma takiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przygotuję romantyczna kolację, sama będę przebrana w sexy strój pokojówki (plus pończoszki, szpileczki) ;) Przygotuję mu kąpiel w płatkach róż i jakimis olejkami. Przez ten caly wieczór będę spełniała jego wszystkie zachcianki:) Taki mam plan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaseczka1
No fajna stronka/.. Ej, a mi pomożecie? Już niedługo mikołajki i u nas w klasie jak co roku mamy sobie wręczyć nawzajem prezenty Ja wylosowałem kolegę i nie wiem co mu kupić. Chcę aby to było coś śmiesznego i jak się uda to praktycznego. Narazie znalazłem coś takiego : http://www.rudegifts.pl/index.php?p49,foremka-do-kieliszkow-lodowych-froster bądź http://www.rudegifts.pl/index.php?p122,dmuchana-owieczka co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bałwanek ze śniegu
myślę, że dmuchana owieczka może się zwyczajnie źle kojarzyć. może unikać jednak takich prezentów. jeśli ma być śmiesznie, to możesz mu poszukać np. jakichś fajnych magnesów na lodówkę z różnymi śmiesznymi wzorami - na allegro jest tego pełno. poza tym toys4boys chyba jest tutaj świetnym przykładem kopalni skarbów. pozdrawiam Bałwanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda okazja jest dobra żeby wręczyć drugiej osobie prezent i pokazać w ten sposób, że się o niej myśli. Dzień chłopaka jest bardzo dobrą okazją żeby dać coś swojemu facetowi, w końcu oni nas obsypują kwiatami w dniu kobiet :) Wiem, że jest już trochę po dniu chłopaka ale dla szukających inspiracji na przyszłość fajnym pomysłem może być zrobienie fotoalbumu ze wspólnymi zdjęciami, albo dla faceta zrobić kalendarz z jakimiś seksi zdjęciami :) Widziałam możliwość ładnego zrobienia takich rzeczy w sklepie superfoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaa765
Bielizna na każdą okazję- zajrzyj na emilosc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik876
Nie macie pomysłu na prezent dla faceta? Mnóstwo fajnych gadżetów znajdziecie na emilosc.pl A dla Pań polecam bieliznę na każdą okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariapaszek
Ja nie mam kasy na takie prezenty, ale gdybym tylko ją miała, to na pewno bym w coś takiego celowała. Inna sprawa jest taka, że my robimy sobie zawsze bardzo proste i tanie prezenty. Zastanawiam się, czy nie jest to odpowiedni moment na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtek252
byłbym bardzo zadowolony jakby moja dziewczyna zrobiła mi taki prezent nasze zdjęcie i wspólne żucie gumy o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertka
A ja się zastanawiam co kupić, chciałabym zegarek, ale to droga sprawa, jaki inny gadżet polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingrida
Jak nie zegarek to może jakiś scyzoryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alboo jakąś fajną koszulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam znajomego ktury lubi zaliczać panienki nie lepiej dac mudo zaliczenia wszystkie jego znajome to dopiero prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuu.....że też komuś się chciało odkopywać TAK STARY wątek! Co to za dziewczyna która nie ma pojęcia co kupić chłopakowi?! Nosz kuźwa! Chyba że znają się z 2 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co mogę kupić chłopakowi na dzień chłopaka?" - to co on lubi i czego pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zobacz te propozycje, może coś Cię zainteresuje http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-d zien-chlopaka" ..... też kiedyś chciałam takipreentmu sprawić i dobrze ze nic z tego nie wyszło bo nigdy na to nie zasługiwał i nigdny niezasługwał na to by mnie kidy kolwiek w życiu znał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chłopaka nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×