Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co można robić w domu i sprzedawać przez neta

Polecane posty

Gość gość

oprócz: tłumaczenia (bo tych tłumaczy jest teraz jak psów), podobnie z pisaniem tekstów, copywritingiem, oprócz robienia stron i pozycjonowania (nie interesuje mnie to), oprócz jakichś reklam, piramid, blogów, grafiki (nie interesuje mnie to), pisania prac dyplomowych (bo tego też już jest od metra), co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakieś zdolności manualne? Rysowanie, krawiectwo, dzierganie? itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robic na drutach umiem ale z tego co widzialam w necie ogloszenia to ludzie nie kupują rekodziela, wiec chyba sie nie oplaca. a co do szycia to planuje wlasnie kupic maszyne i nauczyc sie szyc, ale myslisz ze ludzie beda kupowac ubrania bez metki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szyj zabawki takie przytulanki, różne inne związane np. ze świętami czy rocznicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób ekologiczne kosmetyki bez chemii tylko naturalne składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurerykka
Ja sprzedaje wyhaftowane poszewki i obrusy :) czasami też wpadnie jakieś zlecenie na ręczniki, czy fartuchy do jakiegoś hotelu. Wszystklo zaczeło się kila lat temu, kiedy zaczęłam interseowac się haftem komputerowym, pozniej kupiłam swoją pierwszą hafciarkę z Bernina no a teraz już leci :) powiem Wam ze jest niezły popyt na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to kartki ślubne, ale tylko pudełka, aż do września, a potem rękodzieło ale użytkowe najlepiej dla niemowlaków - ubranka i kocyki. Piszę z własnych doświadczeń bo dorabiałam tak sobie kilka lat, kiedy miałam małe dziecko i nie pracowałam gdzie indziej. Nie utrzymasz się z tego ,ale na kocykach dorobisz na czysto około 400 co miesiąc, a na kartkach 500-700 o ile trafisz w gust i musisz mieć oczywiście inne niż wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobodyImportant
Dzieci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo dobry interes... tylko trzeba wiedzieć co i jak szyć. Moja mama też tak robi i nawet dobrze to idzie . Dobrze też wiedziec gdzie kupić odpowiednie materiały i dodatki . Moja mama zamawia w tym sklepie http://mtk.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie też myślałam nad czymś takim - ja wybrałam szycie. Robię dekoracje, akcesoria, pluszowe breloki, w sumie dopiero zaczynam, ale i tak mi się to podoba. Dodatki krawieckie zamawiam z http://krawgors.pl/, a w necie jest sporo fajnych inspiracji. Może więc taki biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostan dz1wka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szter 29
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Najbardziej stresowała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Postanowiliśmy część obowiązków zlecić profesjonalistom , było warto. Byliśmy zachwyceni, nasi goście także, dekoracje jak z bajki Polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sprzedawac pokazy i wykłady jak Noxelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×