Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darek7892782

co można robić wieczorem w Warszawie

Polecane posty

Gość darek7892782

Co można robić nocą w Warszawie? Co polecacie? Jakie kluby? Jakie rozrywki? Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. spac 2. pisac na kafe 3. spotkac sie z p. czkawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
n*****c sie w dobrym towarzystwie, a dla kazdego to co innego znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaczek_123
Pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borenii
Jeżeli jesteście mężczyznami, to polecam wypad do http://www.sogoclub.pl/warszawa . Może jakieś kluby taneczne? Słyszałem dobre opinie o Stodole. Ogólnie Wawa nocą żyje, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pub to fajny jest barometr na smolnej, taki może bardziej klub muzyczny, ale piwo i drinki pierwsza klasa. No i w samym centrum warszawy, tuz przy palmie, wiec każdego będzie pasować, bo warszawa duża jest;-) fajne koncerty, dużo dobrej muzyki. I super atmosfera! http://barometr.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barometr jest beznadziejny ............kazdy niby ma inny gist, ale dla mnie padaka totalna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekro2
jeśli chodzi o kluby i wieczory w Warszawie to warto się wybrać do Klubo na Czackiego. Czy to w tygodniu, czy to w weekend zawsze uświadczysz tam dobrą zabawę i fajnych ludzi. Ceny też są przystępne więc warto się wybrać, mówiąc krótko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobić samej dobrze pod kołgrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezcie wyp***dalajcie z ta reklama KLUBO bo juz w 5 watku to widze, albo zmiencie ludzi od PRu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
Polecam zajrzeć na www.theyoloprojekt.wix.com/knowwheretogo ja często korzystam z tej strony. Często znajdziesz ciekawe opisy nt klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekkk
W Warszawie można zagrać w escape the room, na ul.chmielnej w LockedRoom i przeżyć tym samym coś niezapomnianego,a później można iść się bawić w klubach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Ja polecam alternatywę dla typowych rozrywek wieczornych, jak impreza w klubie. Pojawiło się bardzo fajne miejsce na mapie Warszawy - lock2unlock.pl Polega to na tym, że w grupie znajomych (2-4 osoby) zostajecie zamknięci w jednym z dwóch pokoi tematycznych na 45 minut i musicie się z tego pokoju wydostać. Ale żeby się wydostać trzeba rozwiązać zagadkę. Polecam bo to jest baaaaardzo dobra zabawa, trzeba trochę pomyśleć, wykazać się sprytem i spostrzegawczością. Momentami jest to trochę creepy ale dodaje to tylko smaczku całej sytuacji. A po rozwiązaniu zagadki i wydostaniu się z zamkniętego pokoju zawsze można iść na piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana29
Warto zajrzeć tu http://www.laplaya.pl/ . Rewelacyjna miejscówka z znakomitą muzyka. Jak byłam tam pierwszy raz to mnie to miejsce zauroczyło. Można się śwetnie pobawić, dobrze zjeść i napić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EscaperoomowaManiaczka
Jak ktoś napisał parę postów wyżej, również polecam zabawę w zdobywanie klucza do wyjścia z pokoju poprzez rozwiązywanie zagadek. Akurat ja byłam w Uwięzieni - Real Escape Game na wieczorze panieńskim i było naprawdę super, polecam. Byłyśmy w dwóch pokojach - Powstaniu Warszawskim i Misji specjalnej CIA. Akurat ja byłam w Powstaniu i bardzo polecam, zwłaszcza jeśli to pierwsze wyjście do escape roomu. Ale dziewczyny z CIA też były zachwycone, więc myślę, że oba pokoje są warte uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podbijam pytanie :) w tym miesiącu orientujecie się jakieś ciekawe eventy? najlepiej za darmo..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio robiłam przyjęcie niespodziankę na urodziny kolegi. Zarówno prezenty jak i atrakcje muszą być dobrane do charakteru, upodobań i zainteresowań, ale ja nie o tym. Złożyliśmy się i poszliśmy wszyscy na wspólną imprezę do Sali zabaw. Polecam QUEST ROOM, w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej 7. Organizatorzy zasługują na wielkiego plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaKowalczyk
A może gokarty? Moim zdaniem to świetna sprawa i można naprawdę się dobrze bawić. My ostatnio byliśmy ze znajomymi na gokartach tu: http://rcw.pl/ to jest najdłuższy tor w Polsce, bardzo dobrze zaprojektowany, więc można poszaleć. Plus jest taki, że wszystko jest pod dachem, więc nie trzeba patrzeć na pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaZgór
Dokładnie, dobrze napisała osoba wyżej. Plusem Warszawy jest to, że po prostu jest dużo atrakcji dla osób, które mają np. 20 lat albo trochę więcej. Nie każdego przecież interesuje chodzenie po klubach, więc takie gokarty są naprawdę fajną alternatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
demonstrację pod sejmem można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a byliscie juz w http://houseescape.pl/ na Łopuszańskiej? Szczerze polecam, maja poki co dwa pokoje Ring oraz Piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek5
Zdecydowanie fajną rozrywką jest klub New Orleans. Bardzo piękne tancerki noi wiele różnych alkoholi których dotąd nie znałem ;) www.neworleans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną sprawą jest espace room. Ja ze znajomymi byłam w lock to unlock. Spoko miejsce polecam każdemu bo niezwykłe przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryban
New Orleans warto odwiedzić, sam byłem i miejsce trzeba przyznać na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stypek
O widzę, że ktoś tu wspomniał moje klimaty, New Orleans to lokal wyjątkowy. Byłem dwa razy jak dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonbonn
No ja wieczorem szalałem w New Orleans to naprawdę miejsce gdzie można się świetnie zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wjechać samochodem do podziemia przy rotundzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w lock to unlock w warszawie super miejsce, naprawdę. Polecam każdemu to świetna zabawa. Escape roomy są super, fajne doświadczenie i super pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×