Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o Baronie Pancernym

Polecane posty

Gość gość

bo dla mnie to przemądrzały nacjonalista z różnymi fobiami (islamofobia , ksenofobia , homofobia) , no i te jego wieczne gadki o lewakach i wyzywanie każdego kto nie podziela jego poglądów , jakiś psychiczny typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że to spoko gość "homofobia" to lewacki wymysł "islamofobia" - hahahahha! padnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
najlepszy forumowicz :) a lewactwo powinno się leczyć, bo to jest choroba która niszczy całe narody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krotko i na temat. to idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesują mnie psychole. x Pancerny, to chory psychicznie rencista. x Nie wychodzi nigdy z domu, co widać po treści jego postów. Cała jego pseudo-wiedza, pochodzi z popularnych mediów. x Jest ograniczony intelektualnie, bo interesują go tylko populistyczne tematy. Na dodatek nie posiada własnego zdania (ani pomyślunku :D ), bo jedynie powiela zdania przeczytane gdzie indziej. x Nie pracuje, bo wypisuje swoje bzdury o różnych porach dnia i nocy. x Jest samotny i pozbawiony kobiecego ciepła. Widać to wyraźnie w jego bełkotliwych marzeniach o młodziutkiej żonce i małym dziecku. Żaden dojrzały facet, z młodą żoną i małym dzieckiem, nie ma czasu nawet oglądnąć meczu, a co dopiero wypisywać całymi godzinami bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kilka osób o podobnych poglądach, ale w tak chamski sposób tego nie wyrażają. myślę, że mentalnie jest dzieckiem. zastanawiam się co sprawia, że dorosły (?) facet wchodzi codziennie na babskie forum i zakłada topiki z serii "uważam, że". przecież myślenia ludzi nie zmieni, a dyskusje są wyjątkowo jałowe, bo agresywny ton prowokuje tylko agresję kolejnych dyskutantów... nie lubię, jak ktoś próbuje narzucać swoje poglądy polityczne. czy to z prawej, czy z lewej strony. człowiek dojrzały emocjonalnie po prostu takich rzeczy nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często ma rację, ale ten jego mentorski ton i wyzywanie od lewaka każdego, kto nie do końca się z nim zgadza, jest trochę śmieszne. Zwłaszcza, że to "lewactwo", z którym Baron tu tak zaciekle "walczy", to najczęściej zwykłe trolle. A on daje się prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, jak wyzej: idiota 😴 B.R. ''To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - shatyn, zaloguj się pełowski kundlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest samotny i pozbawiony kobiecego ciepła. Widać to wyraźnie w jego bełkotliwych marzeniach o młodziutkiej żonce i małym dziecku. x Dokładnie. Ludzie szczęśliwi, którzy osiągnęli harmonię życiową (np. przez partnera, rodzinę, albo choćby spełniają się w pracy) nie piszą z taką nienawiścią. Bo takiej nienawiści po prostu nie czują. Nawet do dyskutantów z przeciwnej strony np. sceny politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"człowiek dojrzały emocjonalnie po prostu takich rzeczy nie robi." x tutaj co drugi/a obnosi się ze swoimi poglądami jeśli tego jeszcze nie zauważyłeś/aś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie siedzi na babsskim forum non stop i jest nieprawdopodobnie monotematyczny , ilekroć wejdzie się na jakiś jego temat to w kółko to samo o lewakach , o muzułmanach , albo o kodziarzach , w sumie może i śmieszne by to było gdyby właśnie nie ta jego agresja i pieniactwo bo jak nie ma argumentów to zza gościa ludzi atakuje i każdy to jepany lewak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę nawiedzonego prawaka niż nawiedzonego lewaka-leminga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NON STOP na tym forum to siedzi shatyn :D:D:D i dzień w dzień do wyrzygania uprawia te swoje pier/dolamento i propagandę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nawet w temacie o wyższości białoruskich sukienek nad polskimi legginsami musiał zahaczyć o tvn (jako ucieleśnienie lewactwa i wszelkiego zła). Osobiście jestem tak samo przeciw multi-kulti jak on, ale ten facet ma już jakąś obsesję. I robi się coraz bardziej agresywny i chamski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo , ,bardzo , bardzo ubogi mentalnie i intelektualnie człowiek , możliwe że mocno go życie poobijało i stąd ta nienawiść sącząca się z każdego jego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać ,że pedofil i koniobijca, bo te teksty o seksie z żonką! i jakieś nastolatce co mu siadała na kolanach.Zwyrol i to z paranoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o seksie z żonką? what? nigdy nie wchodziłam w jego wątki, ale po tematach sądziłam, że to jakiś zakompleksiony prawiczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj były były na ero jak fantazjował o żonce-dziewicy czystej jak łza z Białorusi i jak ją przymuszał do seksu oralnego a ta niczego nieświadoma krztusiła się jego spermą z detalami i ukontentowaniem to opisywał co potwierdzałoby opinie powyżej że to niezupełnie zrównoważony człowiek , dramatycznie samotny i coraz silniej sfrustrowany i rzygający tą frustracja i samotnością na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry facet. Ma zdrowe poglądy i nie poddaje się tzw poprawności politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baron to albo troll jakich mało, który stworzył niesamowicie wkur/wiającą personę, albo facet, który sobie ulepił swój mitomański światek i się nim i swoimi skrajnymi poglądami dzieli. Jego opowieści dziwnej treści brzmią mało prawdziwie. Nie sądzę, by żoneczka istniała, córka to samo. A jeśli istnieją, to żal mi ich obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacj***arona z ero x Otóż ja mam to szczęście, że żona praktycznie od początku naszego małżeństwa pozwalała mi na wytrysk do buzi. Żeby było śmieszniej do ślubu była dziewicą i nie miała żadnego doświadczenia seksualnego. Spokojnie, nie jestem tym maniakiem od dziewic, którego zresztą serdecznie tu pozdrawiam lapka.gifoczko.gif Ale prawda jest taka, że żona rzeczywiście była dziewicą. No wyobraźcie sobie, że jednak takie się zdarzają. Co ciekawe, długo nie mogłem Jej namówić na tzw. loda. Ale kiedy raz się już przełamała i wzięła do ust to robiła to do samego końca. I tak zostało nam do dziś. Rzadko robi loda, bo twierdzi, że kobieta nie ma z tego żadnej przyjemności, lecz gdy już robi to z ekstra finałem usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prymitywne lewactwo dostaje na widok jego wywodów szewskiej pasji, a to dobrze o nim świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia dyskusja na temat islamu była wspaniała. Nie, nie wydaje mi się, by była to cudowna religia, tak samo jak różne sekty i jehowy. I nie toleruję bydlęcych zachowań wielu, wielu muslimów. Twierdzenie jednak, że KAŻDY muzułmanin jest taki sam i że jest bezmyślnym zwierzęciem żądnym krwi równa się temu samemu, co stwierdzenie, że KAŻDY ksiądz to pedofil i KAŻDY chrześcijanin to świr leżący na znak krzyża przed Jezusem i rozmnażający się jak królik. Bzdura, ale baran wie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny to obyczaj obmawiać kogoś pod nieobecność by nie mógł się obronić. Wprost urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu jest ograniczony/ma klapki na oczach/jest fizycznie dorosłym z umysłem dziecka/ generalizuje i posługuje się ogólnikami , wyświechtanymi komunałami albo kopiuje wyrwane z kontekstu fragmenty propagandowych tekstów z prawicowych źródeł i podaje to jako swoistą papkę -taką "biblię" dla mas ,tak mu się przynajmniej wydaje:-D jak oponent tego nie kupi to zaczyna się lżenie że lewak itp :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ładny to obyczaj obmawiać kogoś pod nieobecność by nie mógł się obronić. Wprost urocze lapka.gif x daj spokój , baron , przecież tu jesteś , wszyscy to wiemy tylko nie masz jaj żeby się zalogować i odpowiedzieć na zarzuty , tak zachowują się tchórze i to nie jest urocze tylko smutne że taka tchórzliwa z ciebie kanalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze a co myślisz o mnie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś lewacki tchórz nadaje na barona tworząc sztuczny tłum żałosne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×