Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o botoksie dla młodej dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość

Chcę botoksem sobie unieść brwi, bo mam przez nie opadnięte powieki. Co myślicie o botoksie dla 21 latki i faceci, jakbyście zareagowali, że wasza kobieta poprawiła tak sobie urodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Idź do gabinetu i zapytaj kogoś kto się na tym zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam zapytanie ze zdjęciami do konsultanta z instytutu. Wolałabym kwas hialuronowy, ale taką kasę wolałabym wydać na prawo jazdy... a botoks kosztuje mniej naprawdę próbowałam to zaakceptować, ale to jest koszmar, jak nie wiesz, w jakim stanie obudzisz się rano. Dziś jak wstałam, to miałam dosłownie niemal zakryte oczy. Dbam o te okolice od dawna, kremy i rózne i nic. Nie jestem brzydką dziewczyną i wiem, że jakbym zrobiła coś z oczami, byłoby w porządku. Ja pytam o coś innego, jak na to reagujecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krusowa
A Ty to chcesz zrobić dla siebie czy dla ludzi? Osobiście ... nie przeszkadzają mi 'botoksy ' zwłaszcza jak mają ku temu powody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla siebie. Jak najbardziej dla siebie. Wiem, że pomogłoby to też mojej psychice. Mam gdzieś inne wady swojego wyglądu... bo jestem człowiekiem, nie lalką. Ale akurat to jest naprawdę przeszkadzające i byłoby prościej, gdybym się nie musiała rano zastanawiać nad tym, jak moje oczy wyglądają i to olać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w morde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
No to do dzieła.Tylko poświęć trochę czasu na znalezienie dobrego gabinetu bo z tym różnie bywa. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już znalazłam :) czekam, aż mi odpiszą i będę się umawiać na wizytę na przyszły tydzień jeśli mi to doradzą, bo już mam kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki! Mam nadzieję że wypali i nie będę musiała się ukrywać w domu, tym razem z powodu nieudanych skutków botoksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź tylko pod uwagę, że będziesz musiała zabieg powtarzac, a bez niego powoeki jeszcze bardziej opadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotym. Poza tym co złego w opadających brwiach? ja tam wolę swoje opadające brwi i powieki niż wygląd chomika wiecznie zdziwionego z brwiami na czole coś jak joanna racewicz. Czy ona wygląda dobrze z tymi brwiami? wg mnie nie, wcześniej wyglądała lepiej. Poza tym jak się już raz ostrzykasz to będziesz musiała już zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja mam nisko osadzone brwi przez co opadają mi powieki jakbyś w takim wieku miała nie dość, że małe oczy, to jeszcze powieki jak 40 letnia babka, też byś szybciutko poszła się obstrzyknąć ja takie mam jak po lewej -http://www.ohsu.edu/xd/health/services/casey-eye/clinical-services/specialty-services/plastic-reconstructive-surgery/cosmetic/images/browlift_03_400pxw.jpg a małe mam tak -http://www.celeb***hy.com/wp-content/uploads/2010/10/wenn2814062-782x1024.jpg wyobraź sobie to połączenie. nawet ludzie to widzą ostatnio, bo mówią że mam zmęczone i smutne oczy i co mi jest czasami... jak mam gorszy dzień z oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś pewna, że botoks pomoże? Bo to chyba budowa czaszki jest przyczyną takich oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mam małe -http://zapodaj.net/74b2ba4544d0a.jpg.html I ja wiem, że niektórym opadają na uroczy sposób, ale nie mi na zdjęciach, na których lekko unoszę brwi (robię to już nawykowo) wyglądam 1000x lepiej. Najgorzej jak się uśmiecham... morda szeroka i ginące oczy. Zresztą co tam zdjęcia...wystarczy że w lustro rano spojrzę (a przecież w lustrze postrzegamy siebie i tak lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka twoja uroda, zaakceptuj to. Poza tym ta osoba na zdjęciu miala chyba wycinaną skore na powiekach a nie tylko sam botoks. Przecież wystarczy mocno pomalowac rzęsy jakims dobrym tuszem i oko ładnie będzie wyglądało. Może też źle się odżywiasz, za dużo soli i dlatego masz takie spuchniete male oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka budowa czaszki? Powinien pomóc, bo ja i tak nie mam jeszcze fałdu skórnego jakiegoś nad tymi oczami, widzę, że bardziej brwi mam nisko osadzone a jak je podciągam do góry (nawet lekko) to i oczy się ładnie otwierają poczekam na tą odpowiedź z instytutu jeszcze, ale sądzę, że botoks powinien pomóc brwi mam dość naturalne i całkiem ładne, a jak dobrze zrobią, nie powinno być efektu sztucznych gwiazdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taka, że masz taką, a nie inną budowę oczodołów i łuków brwiowych, dlatego skóra na nich opada. Nie lepiej operacyjnie podciągnąć skórę raz, a dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wystarczy, bo rzęsy również mam baardzo krótkie (odżywki za 70 zł nie podziałały, szukam kolejnych). Podkręcam je zalotką (ale mam wrażenie że zalotka również trochę psuje mi tam skórę), efekt jakiś jest, ale duużo brakuje do takiego, który by mi się podobał. Poza tym makijaż to nie wszystko przecież, ileż można się nim podpierać.. ja to ja, a nie że makijaż będzie mi wystarczał do korygowania czegoś, chcę realnych zmian odżywiam się właśnie zdrowo, robię też masaże na te okolice żeby nie być napuchniętą, smaruję się kostkami lodu, jej, ludzie nie decydowałabym się na taki krok, gdybym nie zrobiła wcześniej dużo innych rzeczy, żeby te powieki jakoś poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mi 3 tys na blepharoplastykę to to zrobię ;) niestety chodzę na studia zaoczne etc, i nie stać mnie na tą chwilę, żeby zrobić sobie operację. Muszę sięgać póki co po alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zamiast bulić za botoks co 6 miesięcy to składaj ma operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ja też myślę, że powinnaś po prostu zapytać się specjalistów w tej dziedzinie. Ze swojej strony mogę polecić Ci sprawdzony przez mnie gabinet www.drmarosz.pl. Byłam tam kiedyś na zabiegu kwasem hialuronowym i efekty były niesamowite. Wiem, że botox też tam wykonują. W tym gabinecie obsługa jest mega profesjonalna i wszystko odbywa się w bezpieczny sposób. Tam naprawdę znają się na rzeczy, śmiało się z nimi kontaktuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest szybki zabieg i bardzo tani jak na medycyne estetyczna. Kosztuje ok 300zł, a do mocniejszego uniesienia podwojna ilosc- 600zl. Znajdz dobrego lekarza, bo zle uniesione brwi moga spowodowac tzw "lazy eye", opadajace oko, nerwy sa porazone i powieka opada sama, cos jak Paris Hilton kiedys miala. Zwykle ten zabieg odradzany jest mlodym osobom, bo gdy robisz to czesto, spore ilosci w mlodym wieku, to pozniej moze byc problem z pozbyciem sie zmarszczek na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że tak, najpiękniejsze kobiety zapobiegają powstawaniu zmarszczek im wcześniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×