Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolicia_dziewczyna

Co myślicie o dziewczynach ubierających się w stylu Lolita Fashion?

Polecane posty

Gość Lolicia_dziewczyna

Witam wszystkich! ^^ Mam 20 lat i na codzień chodzę w japońskim stylu lolita. Coś w tym stylu: http://img.szafa.pl/ubrania/1/008685623/1326128776/sweet-lolita.jpg http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2010/049/4/1/Gothic_Lolita_27_by_Kechake_stock.jpg Chociaż jestem BARDZO nieśmiała to jednak swoim ubiorem zwracam uwagę. Nie ukrywam, że troszkę bardzo mnie to krępuję, ale od lat uwielbiam ten styl i nie chcę zmieniać ubioru ze względu na otoczenie :3 Jednak nie każdy jest obojętny i czasem słyszę negatywne jak i pozytywne komentarze. Tak więc co moglibyście pomyśleć widząc tak ubraną dziewczynę? Rzucalibyście obelgi czy może jesteście neutralni? Wydawałoby się Wam, że jest śmiała, skoro się tak ubiera? Umówilibyście się z taką dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuytuiop
Ruchałbym cię mocno i czule w odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki styl jest uroczy jednak nie wyobrazam sobie doroslego i powaznego czlowieka, ktory ubiera sie w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfkgjfffffffffffffffffffffffff
Czuc ktora dziewczyna jest niesmiala i taki stroj wydaje sie byc komiczny gdy zza takiego wystroju wyglada wystraszona dziewczynka i nie wie czy dobrze czy nie dobrze. Wiesz, no nikt nie zabroni chodzic Ci w takich ciuchach, ale musisz wiedziec ze to naprawde komicznie wyglada. Jesli tak ubrana jest dziewczyna pewna siebie to super, prawdziwie to wyglada. A tak? Troche cyrk ;) Smiesznie w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29,1
raz na jakis czas fajnie ale nie co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony Listek
Według mnie taki styl jest słodki, ale naprawdę dobrze wygląda na azjatkach które mają zazwyczaj filigranowe figury i ascetyczny typ urody. Widząc kogoś tak ubranego na naszych ulicach byłabym conajmniej zdziwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolicia_dziewczyna
Też pewnie zależy od wyglądu, bo poważnym osobom raczej nie pasuje :3 Jestem nieśmiała, ale nie wystraszona, bez przesady. Po prostu jestem cicha i nie zagłębiam się w życie towarzyskie szkoły, bo ekstrawertyk ze mnie byłby marny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się osobiście nie podoba ale z drugiej strony mnie to też nie obchodzi kto i w czym chodzi. A Ty się tak na co dzień ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolicia_dziewczyna
Tak, chodzę tak na studiach codziennie. Po prostu jestem ciekawa co o tym myślicie :3 Ja zawsze jestem obojętna wobec każdego stroju, no ale chcę znać zdanie innych^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co będzie jeśli będziesz chciała kiedyś podjąć pracę i taki strój będzie, delikatnie mówiąc nieodpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolicia_dziewczyna
Praca to co innego. Zależy co będę robić. Myślę, że wraz z wiekiem będę dostosowywać garderobę na bardziej stonowane kolory. Na razie jakoś w pastelowych ciuchach chodzę jedynie na eventy/spotkania z ludźmi o tych samych zainteresowaniach. Na co dzień raczej w czerni lub z kolorowym akcentem. Wydaję mi się, że póki mam czas to chcę jeszcze z tego skorzystać :3 Poza tym i tak obce osoby myślą, że mam 15 lat, chociaż to lekka przesada ^^"" No ale skoro mnie nie znają to opinia jest obiektywna. Gdybym wyglądała poważniej i była wysoka czy grubsza to raczej bym się nie zdecydowała na taki ubiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffb
Lolicia_dziewczyna----W Polsce nie bardzo za granica owszem, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie,zależy gdzie mieszkasz
j.w,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolicia_dziewczyna
Mieszkam w Polsce... Jak na razie to nic złego się nie dzieje. Ale co komu pasuje. Jak chcecie to podajcie swojego maila to wysle zdjęcie. Chociaż nie mam chyba żadnego, które pokazuje pełny strój, ale chyba chodzi o twarz, bo jak mówię, co komu pasuje. Komuś kto ma z 30 lat pasować może nie będzie xD Chociaż... może tylko mi się wydaje i wyglądam śmiesznie, pech :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolicia_dziewczyna
Rozumiem, że to niebezpieczne i przemierzą cały internet? xD Więc lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihhhfhhfhfhhf
moim zdaniem fajnie to wygląda. sama się tak nie ubieram, ale uważam, że kazdy ma prawo nosic co chce i na pewno nie wywola u mnie smiesznosci. a akurat ten styl mi się podoba. na pewno bym się nie smiała, popatrzyłąbym pewnie z podziwem i ciekawoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolitafashionGirl
Proszę zwrócić uwagę że styl lolita to nie tylko sweet lolita ale również inne podgatunki , że się tak wyrażę np. Classic lolita, Gothic lolita, Casual lolita, etc. Więc proszę nie pakować wszystkiego do jednego worka z broszką "różowe sukienki dla lalek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest strój do zakładania na codzień! nawet w Japonii na codzień dziewczyny/kobiety tak się nie ubierają. jedynie na specjalne imprezy, wyjścia ze znajomymi do dzielnic rozrywkowych typu Harajuku. to śmieszne jak się czasem widzi w europie kobietę, która sobie za bardzo wzięła ten styl do serca i jest bardziej japońska od japonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badz soba ale moze mniej falbanek bo cie to przytlacza i nie widac ciebie tylko ten stroj albo przebranie, ubierz sie w tunike i leginsy i balerinki, tak skromnie delikatnie jak dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie idę
Myślę, że jeśli jesteś szczuplutka i młodo wyglądasz, to bez problemu możesz nosić :) fajny styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
legginsy bardzo gustowne i eleganckie, taaaakie zwiewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny styl, wazne, ze z dupa na wierzchu nie chodzisz, pisza ci leginsy bo chca patrzec na dupe leginsy nie sa delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie podoba, ale zycie jest za krotkie zeby sie przejmowac tym co mysla inni. ;) Takze ubieraj sie jak lubisz, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genaro
I'm training to be an engineer purchase robaxin For those who are unaware, Ubuntu is a linux based desktop operating system that is completely open source, and free. It has been slowly finding a foot hold in government and scholastic institutions as it also creates a stronger following for servers and cloud computing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie juz co wymyślać ? Nie możesz się ubrać jak człowiek tylko taka slodka idiotkę z siebie robisz. Masz 20 lat. Weź sie kobieto ogarnij. To jest dobre dla zbuntowanych 16-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demarcus
I've been made redundant http://iomhockfest.com/next-year/ cipro 250mg The Senate passed the emergency funding bill on Friday,which will keep U.S. agencies operating after Sept. 30. Themeasure must now be approved by the Republican-controlled Housewhere it is expected to encounter rough going. Congress hasscheduled sessions during the weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osvaldo
Could I have a statement, please? http://www.euniceproductions.com/pixelmaniacs/ dapoxetine 30mg "About 90 percent of our agriculture was destroyed or damaged, particularly rice and corn crops and coconut plantations," Aurora governor Gerardo Noveras told ANC television, adding that the full extent of damage was still unknown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×