Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osądzająca wyrocznia 23

Co myślicie o dziewczynie, która ciągle truje dupę swojemu byłemu? ZAJĘTEMU!

Polecane posty

Gość Osądzająca wyrocznia 23

Pannica nie ma za grosz godności, co? Z perspektywy jego nowej (znaczy mnie) to jest bardzo żałosne zachowanie. Dałaby sobie spokój. Nie widzi, że sama się ośmiesza już? Komentarze na fb, smsiki, że zdała prawko... albo to, że w jego urodziny siedzimy sobie w mieszkaniu i celebrujemy jego święto...zaczęliśmy już o północy :) Wyskoczyłam z prezentem... itd. jest 00:03 wibruje mu telefon. Ta mameja napisała życzenia :) Nie mogła zaczekać z tym do kolejnego dnia? Musiała być koniecznie pierwsza? Dobrze, że zdążyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jaki sposob
oni sie rozstali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondayisoer
ty jestes beznadziejna i z kompleksami skoro taka zazdrosna... a coz..stara milosc nie rdzewieje :D ja mojemu bylemu co prawda nie trułam...ale czekałam, miał 2 laski po mnie i stwierdził,że żadna mi nie dorównuje :P być może twoj men tylko upewnia sie bedac z toba jak zle postapil rzucajac tamta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez zajeb
a moze oni sie nie eozstali? tylko cie wkreca hahah ! suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
ale on mnie rucha i to codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
On ją zostawił... 4 lata temu (zresztą). A zazdrosna nie jestem. Może zaborcza trochę. CO MOJE TO MOJE I INNYM WARA OD TEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joooolietka
no troche z siebie idiotke robi...ale swoja droga twoj facet nie mn nic przeciwko dreczeniu? jesli tak to dziwne, moze Ci mydli oczy po prostu. ale jesli poinformowal ja smsem w stylu: jestem w zwiazku daj mi spokoj to bym byla raczej spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez zajeb
bedac z kims ta osoba nie jest twoja wlasnoscia ! wspolczuje chlopakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 26 lat
A jakie utrzymywali kontakty po rozstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
ostatnio narzekał , że mu kiepsko obciągam ale się do poziomu podciągnęlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
Był z nią może z pół roku...? Ze mną jest 2 lata i mamy plany na całą resztę wspólnego życia. Mieszkamy razem (wynajmujemy), planujemy kupno mieszkania... więc teoria, że on żałuje, że ją rzucił raczej mocno nietrafiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
Napisał jej, że jest w związku. Zresztą ona to widzi na fb. Widzi też nasze wspólne zdjęcia z wakacji, z imprez... niekumata jakaś? A jak ona do niego pisze, to on jej nie odpisuje. Wiem, bo sprawdzam mu tel i fb (on nie wie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham adbustera
moze jest madrzejszy niz ty i usuwa esy i wiadomosci? wogole co to za dziewczyna ze szpieguje faceta? wiesz jest cos takiego jak zaufanie i powinno byc w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
zaufanie , zaufaniem ale kontrola byc musi, w końcu muszę mieć pewność , że penis , którego biorę w usta nie gościł przed kilkoma godzinami w jej śmierdzącej pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś mi sprawdziła telefon bez mojej wiedzy to następne co byś sprawdzała to odjazd powrotnego autobusu do swojej wsi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
Na pewno ich nic nie łączy:) Ona mieszka na drugim końcu polski, to raz. A my w jednym mieszkaniu - to dwa. Spędzamy razem każdą wolną chwilę. A czasami ona się odzywa. A co do szpiegiwania. Gdyby każda to robiła, nie byłoby tylu zdradzonych i okłamywanych latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
podszywy rządzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes nudna i mdla
pewnie mu juz sie znudzilas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
podszywy rządzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ciapata
podszyw chyba trafil w sedno :) dziewczyno jakbys miala godnosc to bys mu nie lizała rowka i jąder w takiej sytuacji, ja mojego chlopaka nawet nie calowalam dopoki utrzymywal kontakt z ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamuje sie tu czasami
Może wciąż go kocha, pomyślałaś o tym? Może starała się o nim zapomnieć ale nic z tego nie wyszło jest nieszczęśliwa, tęskni za nim i nie potrafi sobie ułożyć życia na nowo. A że czasami jeszcze jak to określiłaś "truje mu dupę" to akty desperackiej tęsknoty za nim. To są emocje, na nie nie ma się wpływu. Nie nazwałabym tego żałosnym zachowaniem. Nie masz w sobie za grosz empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
...on z nią NIE utrzymuje kontaktu. To ona utrzymuje kontakt z nim. A to różnica. On jej nie odpisuje. A o tym lizaniu tego i owego to był właśnie podszyw. LUDZIE MYŚLCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
Też kiedyś za kimś tęskniłam. Był wolny... a mimo to ja wiedziałam, że najgorsze, co mogę zrobić, to TRUĆ MU DUPĘ. Trzeab mieć swoją godnosć... to żałosne jak kobieta się poniża i pisze o byle pierdołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamuje sie tu czasami
Dla mnie Ty jesteś żałosna opisując w ogolę tę sytuację, stawiając tę kobietę w takim świetle. Nie wesz co między nimi było wiesz tylko to co powiedział Ci Twój facet. Może zachowanie jego byłej jest obiektywnie niepoprawne i bezcelowe jednak jak już pisałam na silne emocje nie ma się wpływu. Okaż odrobinę kultury osobistej i nie wyśmiewaj się z niej. Bądź ponad to skoro jesteś pewna uczuć swojego faceta to nie myśl w ogóle o tej kobiecie a jeśli myślisz wykaż odrobinę współczucia i zrozumienia. Nie musisz jej od razu lubić ale nie osądzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
Sama się stawia w takim świetle. Ja jej komórki do łapy nie wkładam i do pisania nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jak sama mówisz jest z Tobą w udanym związku, planujecie przyszłość itd to dlaczego jesteś zazdrosna? Niech sobie pisze życzenia i co tam jeszcze chce, facet i tak jest z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osądzająca wyrocznia 23
No bo to jednak deprymujące jest jak w naszych najfajniejszych chwilach razem nagle zaczyna mu brzęczeć telefon, bo ona się obudziła i musi coś mu zakomunikować :D ona działa na mnie jak szklanka zimnej wody cucąca z namiętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myślałam o ex mojego byłego narzeczonego. Okazało się, że to nie ona z nim utrzymywała kontakt, a oni ze sobą - zdradzał mnie z nią. Kopnęłam w dupę dziada. Pamiętaj - wiesz tylko to, co on Ci powiedział, a to niekoniecznie musi być prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×