Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o pożyczkach pozabankowych?

Polecane posty

Gość gość

Polacy coraz częściej decydują się na korzystanie z usług instytucji pozabankowych i biorą w nich pożyczki gotówkowe, które z racji szybkiej decyzji i krótkich terminów spłaty określa się jako pożyczki chwilówki. A co Wy myślicie o tych pożyczkach? Więcej o tym na stronie: http://kredyty.aid.pl/pozyczki-pozabankowe.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo dostać trudno spłacić.Lichwa i nic więcej a te internetowe za listy liczą sobie po 50 zł /więcej niż banki/ Pozatym wyłudzają dane osobowe i handlują nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Lichwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rządowa mafia z wiejdkiego chlewu ma od tego dole to po co mają ukrócić te lichwiarskie procedery notabene zabronione prawnie. Polska to chory kraj. Tylko górnicy i rolnicy mieli odwagę się postawić. Brak jest niestety silnej opozycji dla POpaprańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to powinno być zakazane bo działają niezgodnie z prawem które jakoś obchodzą :-/ Oczywiście dają w łapie komu trzeba i żerują na najbiedniejszych i najgłupszych obywatelach :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już pożyczać to tylko w Bitcoin'ach. Banki są na usługach zadłużonego państwa więc ich papierki zwane banknotami są niewiele warte z powodu trawiącej je inflacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksza
ja nigdy nie miałam wyrobionego zdania o pożyczkach, ale w tym roku musiałam wziąć szybką pożyczkę i padło na Lendon i doświadczenie z tą firmą sprawiło ze myślę dobrze o takich firmach. Lendon był fair i wszystko u nich załatwiłam bez problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieraz ludzie są zmuszeni brać takie pożyczki szczególnie gdy mają problemy ze spłatą zadłużenia i gdy bank odmawia ja osobiście raz taką brałem korzystałem wtedy z szybkigrosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety mi się ostatnio noga podwinęła musiałam szukać takiej pożyczki zeby spłacić zaległości w banku dostałam na szybkigrosz tam pożyczki udzielają prywatne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że SPAMER od naciągania naiwnych znowu powrócił :(. x Przypominam więc, że szybkigrosz pożyczek nie udziela, a jedynie oferuje rozmowę ze swoim konsultantem, za ponad 460zł za godzinę . Ta rozmowa NICZEGO NIE GWARANTUJE ! x Za tą kasę, dzwoniący dostaje obietnicę, że jak zgłosi się do szybkigrosz ktoś, kto będzie chciał pożyczyć dzwoniącemu pieniądze, to szybkigrosz ich skontaktuje :D :D :D. Mieli DOSKONAŁY POMYSŁ na LEGALNE wydojenie naiwnych desperatów :D :D :D. A półgłówki i tak do nich zadzwonią :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to chcieliby mieć wszystko za darmo pożyczkę też albo jeszcze lepiej zeby w ogóle jej nie oddawac ja tez mam pożyczkę na szybkigrosz za rozmowę musiałam zapłacić ale dostałam gotówkę dla mnie to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A SPAMER dalej szuka tutaj idiotów :D. x I jak znam życie, pewnie niejednego znajdzie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterka
Nie ma nic w obecnych czasach za darmo. Jak cos jest darmowe to ktos inny musi za to płacic. Nie wierze w darmowe pożyczki. Raz tylko wziełam pożyczkę pozabankowo w Aasa i fajnie wyszło, bo miałam dzięki temu kasę na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bezbaz.ekspertpozyczkowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wolę inwestycje poza bankowe poza Knf-owe i poza prawem bo tam przynajmniej można zyskać a na pożyczkach to tylko stracić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakoalaaaaaaaaa
"poza prawem" nie brzmi zbyt dobrze... ja jednak wolę się trzymać w granicach prawa i oczywiście, kazdy woli zarabiać, inwestować itp, ale są sytuacje, że i pożyczkę trzeba wziąć. Nie ma nic za darmo, pożyczka zawsze kosztuje, ale jak się dobrze poszuka, to można płacić mnie, zobaczcie porównanie: http://inwestycje.pl/kredyty/Niewazne-czy-szukasz-mikropozyczki-czy-pozyczki-ratalnej---sprawdz-gdzie-dostaniesz-ja-najkorzystniej-;240629;0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
W Aasa nie ukrywamy kosztów. Poznać je można odwiedzając naszą stronę internetową http://aasapolska.pl. Nadmieniam, że oferowana przez nas pożyczka pozostaje najtańszą w swojej kategorii na rynku. Służę pomocą w przypadku wątpliwości, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra. Nie korzystałam , nie korzystam i mam nadzieję, ze nigdy nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamer od pożyczek niech nie skąpi kasy i zdecyduje się na profesjonalny marketing w sieci zamiast prymitywnie tracić czas na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że nie ma w nich nic złego, przecież nikt nie zmusza do brania takiej pożyczki, zresztą jeśli terminowo spłacasz, to nie ma problemów. ja sama korzystałam, wzięłam w Ekspres Kasie, znajomi mi polecili, mają dobre warunki, jasne zasady, bo od razu wyliczają ile trzeba im oddać, no i pieniądze bardzo szybko na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×