Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co myślicie o wojnie z ISIS?

Polecane posty

Gość gość

Wydaje mi się, że ostatnio wzrosła aktywność ISIS, ale też wzrosła odpowiedź Francji lub Rosji? Myślicie, że to wywoła wojnę, jak to wpłynie na Polskę? Ja się zaczynam obawiać o przyszłość moich dzieci, bo moja przyszłość nie...(chyba nie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu akurat Polskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna brygada, partyzanci jak za II wojny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziomyy palą ziołą, są spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby zachód chciał, to by ISIS zlikwidował w kilka miesięcy, najdalej. Nie chce z wielu przyczyn. Na razie nie chce, może się USA namyślą, gdy ten dureń, który imituje prezydenta odejdzie. Zatem, jeśli ISIS nie zostanie zlikwidowane, zamachy będą dokonywane. Stawiam na to, że w zachodniej Europie, będzie gorzej i gorzej, bo ani Francja, ani Niemcy nie mają zupełnie jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzja mediów
ISIS to wymysł zachodu, napędza zbronieniówke zachodu, a chodzi tylko o surowce, rope itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piertol. ISIS nie jest wymysłem zachodu. Nie chcę siać teorii sposkowej ale to,co się teraz dzieje przypomina mi cichy pakt pomiędzy Hitlerem i Stalinem. Obydwojgu zachciało się bawić w żołnierzyki a potem jeden chciał wykończyć drugiego ze skąpstwa i być "panem świata". Bush zaczął tę samą zabawę z ...Afganistanem a potem...kulka potoczyła się dalej zamiast zostawić Arabów takimi jakimi są i jak wolą żyć. Nie narzekajj na Obamę bo Bush mu zostawił bałagan. Zresztą, Obama nie może sam podejmować decyzji. Korporacje mają większą władzę niż sam rząd. Dlatego unicestwiono Bill Clinton. On chciał dobrze, to mu podłożono świnię i jego kariera była zakończona, a przecież JFK Kennedy "orał dziurki" gdzie popadło i sporo ich było, to TO było w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam myślę że trzeba dojść do przyczyny tego terroru ogólnie Putin ich strzelał to wysadzili mu samolot poza tym Europa ma większą siłę zbrojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyna jest taka, że część muzułmanów to fanatycy i realizują jakiś chory plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemieckie i amerykańskie media starają się doprowadzić do wojny w Europie, chcą doprowadzić do wojny z Rosją. Minęliśmy punkt bez powrotu, chcę teraz wstać i to powiedzieć… nie jest to w porządku to co robiłem w przeszłości, manipulując ludźmi i robiąć propagandę przeciwko Rosji” – Udo Ulfkotte Michał KKh a tutaj mozecie obejzec ttp://gloria.tv/media/AE6DWBV8mZF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 2010 pisze tutaj na forum ze bedzie wojna w europie miedzy chzescijanami a muzułmanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie wojna... Wtedy gdy Chiny razem z ISIS rusza na Rosje i USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Holenderski Turek próbował przemycić w ciężarówce 800 karabinów, pokonując trasę z Turcji do Belgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem prorocze sny o wojnie nuklearnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marek
nie chce wyjsc na wariata,ale slyszeliscie o projekcie zloty miliard? po prostu na swiecie jest przeludnienie oraz wielu ludzi o niskim IQ,nie pasujacy do planu.planem jest pozostawic miliard ludzi a swiatem ma rzadzic(juz rzadzi)tzw.elita.poczytajcie troche to moze cos zakzmacie.te wszystkie nowe choroby(z HIV)wlacznie,to produkty labolatorium.jesli o HIV chodzi to pierwszym celem byla biedna Afryka,daje do myslenia,prawda?jesli o te wojny chodzi,to muzulmanie sa takimi samymi ofiarami jak my.oni maja po prostu wyprane mozgi,bo maja zniszyc Europe i nie tylko.ich latwiej podkrecic niz nas,wiec to ich wybrano to tej misji.chodzi po prostu o to,abysmy sie nawzajem wytlukli.taki jest jest ten plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za tym wszystkim stoi masoneria chca stworzyc nowy porzadek swiatowy nwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuuuuuu
prawda.tam´na gorze´ ktos doskonale wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że zebrało się paru debili od teorii spiskowych i się mądrzą. beka. a to wszystko tak naprawdę zaplanował wasz stary, pajace. poczytajcie trochę o geopolityce nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilem to jestes ty i wlasnie tacy jak ty sa pierwsi do odstrzalu:Dczy chcesz czy nie to zyjemy w pieprzonym matrixie,wierzyc w to nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radykalny islam istnieje, nie od wczoraj, tylko od dziesięcioleci. ISIS to jego ostatnia odsłona. Są silni słabością Zachodu. Dla USA likwidacja ISIS, to żaden militarny problem. Skoro tego nie robią, to znaczy, że: - nie chcą - jakoś z tym żyją - czerpią z tego określone korzyści (także polityczne) - odsuwają ostateczną decyzję ze względu na koszty oraz, ja tak uważam, Obama jest po prostu politycznym durniem. Jeśli na to patrzeć spokojnie, to nawet kalifat od Bagdadu do Tunisu, nie byłby zagrożeniem na śmierć i życie dla Europy. Ludzie boją się terroryzmu, ale zapominają, że terroryzm to jest broń słabych. Terroryści właśnie was zastraszyli. To jest ich celem, bo realnie zagrozić Europie nie mogą. Prawdziwym i potencjalnie bardzo niebezpiecznym zagrożeniem, ale też, nie w tej chwili, jest przyrost populacji islamskiej w Zachodniej Europie. Bardziej boję się czegoś innego, czyli układanki Rosj-Chiny kontra USA-Zachód. Radykalny islam w tym wypadku, będzie tylko dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego nie dycyduje sie na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terroryści wykorzystują tragedię ludzi do perfekcji opanowali sztukę manipulacji to polityka i wykorzystywanie osobistych tragedii ludzi.Jaka matka nie pomści śmierci swego dziecka ojciec syna brat brata etc.. Islam potępia samobójstwo i zabójstwo ale ludzie racjonalizują swoje czyny. Ekstremiści znależli furtkę która otwiera samobójcom drogę do raju-nazwali ich szahidami czyli męczennikami za wiarę opanowali ze nawet kłamstwo jest ich bronia i nawet moga głosic ze teroryzm jest sprzeczny z koranem ale nie z hadisami gdzie sam mohamed uczy jak uzywac podstepu by zabijac zydów gwałcic dzieci dobry muzułmanin to ten ktury nasladuje mahometa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×