Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co najlepsze na lepszą erekcję

Polecane posty

Gość gość

Co wasi partnerzy stosują? Wiaodomo, że dieta jest ważna, sport też, ale jakieś środki na pewno suplementy się przydają. Mój partner teraz zastosował LONG MEN i powiem wam dziwczyny, że tak twardego penisa jeszcze dawno nie miał, widzę, że nawet 2 x z rzdu spokojnie mogliśmy się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny suplement, na pewno zwrócę mężowi uwagę na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny suplement, na pewno zwrócę mężowi uwagę na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze sama ze soba pisze idiotka! Studiuje farmacje, nie wciskaj ludziom kitow bo zadna suplementacja nic nie daje oprocz czyszczenia portfela. Zebys chociaz wiedziala z czego sie wytwarza suplementy, ciemna maso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak.... tylko na farmacji to chyba słyszałaś o substancjach naturalnych wspomagających erekcję ? bo jeżeli nie to masz chyba słabe wyniki.. Mi bardzo long men pomaga. Według was " farmaceutów " albo tych bardzo popularnych "techników" farmacji to bardzo popularne jest kierowanie do lekarza po niebieską tabletkę po której dostaje się zawału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukero
Nie można chyba jednoznacznie powiedzieć, że suplementacja zupełnie nic nie daje. Taka od czasu do czasu na pewno nie, ale systematyczna, połączona z zdrowym trybem życia już tak. Zacząłem zwracać uwagę na aktywność fizyczną i na to co jem. Mimo tego w łóżku czasem miałem problem. Słabą albo krótką erekcję. Znajomy dał mi opakowanie Permen Kinga, bo stwierdził, że już nie potrzebuje. Przyznaję, że sceptycznie byłem nastawiony, ale zacząłem brać po dwie tabletki. Po jakimś czasie zauważyłem znaczącą różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda Long Men jest bardzo dobry bo ma super skład. Jest super mocny i naturalny. Long Men jest super ponieważ jego działanie utrzymuję się do 48 godzin już bez brania tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sie podpisze pod zbawiennym działaniem suplementu long men. Zamawiam go często w sklepie w zaufaniu.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można spróbować od czasu do czasu czegoś nowego. Ja ostatnio odkryłem fajną tabletkę na szybką erekcję http://wzaufaniu.pl/pl/p/MAXXES-NOWOSC-NA-SZYBKA%2C-MOCNA-I-DLUGA-EREKJE-/9614. Ta tabletka jest niesamowita i działa już w 4 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×