Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bethbeatrix1986

co o tym myslicie?!

Polecane posty

Witam, Chcialabym was zapytac o opinie zarowno panie jak i panow co o tym myslicie bo ja sie chyba pogubilam... Jakis czas temu poznalam pewnego mezczyzne - zaprosil mnie na drinka i otwarcie powiedzial ze interesuje go sex bez zobowiazan .. po pierwszym spotkaniu drinku i rozmowie dalam sobie na spokoj .. przez ponad miesiac ignorowalam jego wiadomosci ... jednak gdy sie nie poddawal spotkalam sie z nim ponownie .. oczywiscie stalismy sie "kumplami" na sex.. przez jakis czas od czasu do czasu spotykalismy sie do pewnego wieczoru kiedy chcial sie usilnie spotkac a ja bylam z przyjaciolmi z pracy wiec mu napisalam chcesz mozesz dolaczyc do nas bo ja juz mam dzis plany - oczywiscie sie zjawil ... miedzy czasie wyszlismy porozmawiac - po czym on stwierdzil ze idzie do domu . wiec ja olalam temat i powiedzialam ze wracam do pubu - oczywiscie tak szedl do domu ze wrocil do pabu ze mna na jedno niby piwo - siedzial do konca ... po tym wszystkim wyslal mi wiadomosc ze dziekuje mi za mily wieczor.. dalej pisal i inicjowal spotkania przez nastepne 2-3 tygodnie jakos go unikalam i nie mialam ochoty z nim gadac w ostatni piatek probowal sie ze mna umowic oczywiscie go olalam ... w sobote pojechal na narty z kolegami i odziwo wyslal mi fotki z tych nart .. w niedziele napisal mi czy moze przyjsc ze wrocil z nart .... napisalam mu ze ok moze wpasc ... nagle zamilkl po 30 minutach dzwoni mi na komorke zeby otworzyc mu drzwi na dole ;/ bylam calkowicie zaszkowna (zawsze mi pisal ze ok to przyjde czy cokolwiek potwierdzajacego) - wpadl mi do chaty w klapkach i spodenkach - na pytanie moje ze jest zima i czy nie mial stosowniejszych ubran odpowiedzial mi ze wrocil z nart i jest mu cieplo ... oczywiscie sceneria jak zwykle - sex po czym nagle wwalil mi sie na kanape w salonie z zamiarem ogladania u mnie tv ... nagle go na rozmowy wzielo pytania w stylu - ulubiony aktor , co w pracy - czy nie czuej sie moze samotna ??? po czym stwierdzil ze jest strasznie zmeczony i moze by zostal na noc ... kazalam mu spadac to w drzwiach mi powiedzial ze ma nadzieje ze zobaczymy sie wkrotce czy ktos mi powie o co mu chodzi - bo ja juz chyba nic nie rozumiem - czyzby zmienil zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ostatniej niedzieli milczy wiec chyba temat nieaktualny .. chyba wszystko jasne ze nic sie nie zmienilo a ja se cos wyobrazilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×