Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co on odemnie chce przeciez wie ze mam rodzine

Polecane posty

Gość gość

Mam dziecko i faceta. Faceta nie kocham nie uklada nam sie. Narazie nie moge od niego odejsc bo dziecko male. Byly dzwoni pisze...wie ze mi sie nie uklada. Ale nie moge z nim byc. Niechce zdradzac obecnego I tyle Za kazdym razem kiedy dzwoni cos dziwnego sie dzieje ze mna. Strasznie go.kocham Tyle razy mowilam zeby nie pisal nie dzwonil Jestem.rozdarta zle sie.z tym czuje Od kilku miesiecy nie odbieram.nie odpisuje. Nie chce Mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana , dziecko do żłobka czy tam przedszkola Ty do pracy i ułóż sobie życie skoro tamtego kochasz i on możliwe że też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje Ale sama nie poradze sobie z dzieckiem bo mam drugie zmiany. Nie kocham.go ale nie jest zly Jak mu sie powie to zrobi w domu i dziecka popilnuje. Ale nie kocham go niechce z nim byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gupia pipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ją Zmień nie spieszy się ,spokojnie możesz wszystko na spokojnie poukładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze wam sie nie układa nie oznacza ze on Cue nie kocha wiec skoro nie wiesz to go zostaw i nie marnuj mu zycia, bo biedny moze mysli ze go kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobna sytuacje tyle ze tamtego nie kocham wcale! A On sie narzuca bo byl we mnie zakochany na studiach. Nie mam dziecka. Ale goscia mam szczerze juz dosyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ze ja go kocham. Kazdy jego sms proba kontaktu sprawia ze zaczynam tesknic a teraz kiedy mam kryzys w zwiazku daje sie we znaki Mam tego emocjonalnego zawirowania dosc Niewiem co on chce wie ze mam rodzine czemu sie nie odczepi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on jest singlem? Mial babe jakas oprocz Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad go znasz? Bylas z nim przed mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×