Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssserrrekkk252525

Co Ona może sobie o mnie myślec ???

Polecane posty

Gość ssserrrekkk252525

No więc to jest tak, że podobam się pewnej dziewczynie. Jest trochę starsza ode mnie, założyła rodzinę więc pary z nas nie będzie. Jest jednak pewna chemia, no trudno to trochę wyjaśnic. Przychodzi do firmy, w której pracuję na zakupy. Zawsze do mnie zagada ( z zapytaniem o cos ) ale nic z tego jeszcze nie wyszło. To przeze mnie. Onieśmiela mnie. Czuję jak robię się czerwony przy Niej i zaczynam panikowac a wtedy już nie stac mnie na składną rozmowę. Zapytacie mnie sąd mam pewnośc, że się Jej podobam : Koleżanka z pracy mi to powiedziała. Wczoraj gdy do mnie podeszła wysunęła delikatnie język i oblizała usta. Zawsze się do mnie uśmiecha, nigdy nie zapyta kogoś innego tylko gdy tylko mnie zobaczy to za chwilę jest obok mnie ;) Nie mam zamiaru psuc Jej związku ale chciałbym się z Nią chociaż całowac :P Albo poprzytulac :P Nie mam nikogo i bardzo brakuje mi bliskości. Jeżeli ktoś chce ze mną pogadac to bardzo proszę na temat. Zastanawia mnie to czy dziewczyny wiedzą kiedy chłopak się stresuje ... Jak to odbieracie ? Ona ma ok. 30 lat, ja ok. 25. To co się Jej spodobało to mój wygląd. Koleżance powiedziała, że jestem w Jej typie no i fajny chłopak ze mnie, tylko szkoda, że taki cichy. Tak mi koleżanka powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssserrrekkk252525
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stać cię na wolną laskę ? więcej wiary w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssserrrekkk252525
Pewnie mnie stac ale właśnie tej wiary mi brakuje. Z kolei ta dziewczyna jest naprawdę wyjątkowa. Wydaje się taka szczera, godna zaufania. To już nie chdzi o to, że jest bardzo ładna ale właśnie o Jej styl bycia. Ona też jest w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssserrrekkk252525
Jak Wy byście odebrały takiego chłopaka, który się krępuje przy Was ? W ogóle nie rozmowne jesteście :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ona cie oniesmiela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssserrrekkk252525
Poprostu robi na mnie takie wrażenie. Niesamowite ma spojrzenie. No czasami tak jest, że spotyka się na swojej drodze życia wyjątkowych ludzi i jest jakoś tak inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssserrrekkk252525
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssserrrekkk252525
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×