Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co robić gdy on mnie popycha

Polecane posty

Gość gość

Jestem z chlopakiem od 1,5 roku,znamy sie od dziecka. Zawsze byl o mnie zazdrosny,ale przez duza ilosc rozmow zmienilo się to,zauwazylam roznice. Problem polega na tym, ze juz drugi raz mnie popchnąl..po alkoholu.Pierwszy raz byl w sylwestra,gdy nie umyslnie zostawilam szminke na fajce elektrycznej jego koledze, któy skomentował nie po mysli mojego chlopaka. Mi sie oberwalo i zostalam popchnieta i scisnieta za rece. 2 dni temu bylismy ze znajomymi na kreglach. Jego kolega zawsze byl w nie najlepszy ale ja wygrywalam.Dogryzał mi tekstami typu``oby jej sie nie udalo`` (ten kolega) i cale towarzystwo sie smialo wiec tez sie smialam. Nawet slowa z nim nie zamienilam. W domu uslyszalam ze cieszylam do niego `miche`. Czulam wczesniej ze cos jest nie tak więc odpowiedzialam `wiedzialam` i zbieralam sie do wyjscia. Stalam przodem do lozka,on za mna. Popchnal mnie . Upadlam. Oddalam z nerwami ze nie bedzie mi wiecej tak robil. Popchnal po raz kolejny tak,ze upadłam na ziemie. Zebralam sie i wyszlam. Na druugi dzien dostalam smsa z przprosinami,ze mu wstyd i tego zaluje. Wieczorem kwiaty z poczty. I dzisiaj caly dzien cisza. Mijalam go tylko na miescie jak jechal sobie z kolegami.. Nie wiem co robić. Boje mu sie wybaczyc, bo nie wiem co bedzie nastepnym razem .. uderzy mnie w twarz? czy w ogole sie z podlogi nie podniose? Powinnam czekac az przyjdzie? Dziela nas 2bloki. Czy odezwac sie pierwsza i powiedziec ze to ostatni raz i jesli znow sie to zdarzy definitywny koniec z nami. Mama ,przyjaciolka doradzaja mi zebym czekala az przyjdzie bo jesli ja się odezwe, to dam mu do zrozumienia ze kwiatki wszystko naprawiaja i mu ulegne,a wcale tak nie jest.. Ciezko mi nie miec z nim kontaktu.. pomocy,co wy byscie zrobili na moim miejscu?smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×