Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robić w takiej sytuacji ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 19 lat mój chłopak 23, jestem w siódmym miesiącu ciąży.Moi rodzice nigdy nie akceptowali tego związku ,ponieważ chłopak miał nie ciekawą przeszłość , ale jak im powiedziałam ze jestem w ciąży powiedzieli , że spróbują się do niego przekonać . O swojej ciąży rodzicom powiedziałam dopiero w lutym ,a nasz związek był akceptowany od połowy marca. Rodzice pozwalali mi nocować u niego na weekendy on u mnie nocował, az do wczoraj gdy przyjechałam do niego i powiedziałam ,że wracam wieczorem do domu bo rodzice mi kazali wracać , zresztą poklóciłam się trochę z nimi , a nie chcialam jeszcze bardziej, a on do mnie , że jak wrócę do domu to między Nami koniec , bo on uważa , że rodzice wszystkiego mi zabraniają , gdzie pozwoli nocowac on u mnie ja u niego, pomagają nam finansowo itd a z jego strony rodziców zero pomocy .., a że raz mi kazali wracać a on każe mi wybierać między nimi a nim no chyba coś nie halo ... tak się wkurzył jak pojechałam , że zadzwonił do mojej mamy i zaczął jej gadać i wychowaniu dziecka itd , zaczął do niej przeklinac ... i od wczoraj moi rodzice nie chcą go znać ... Powiedzieli , ze jak chce z nim byc to mi na pewno nie pomogą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję rodzicom takiej głupiej córki. Ty tak na poważnie, że chcesz być z tym prymitywem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży bez ślubu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×