Odpowiedz na ten temat

Co robić z ciągle nawracającym trądzikiem ?

• gość 2017.01.12 [10:53]
    Witam mój problem z trądzikiem różowatym zaczął się jak miałam 18 lat a na tą chwilę mam 25 lat a on dalej zemną. Zaczynało się niewinnie i tak z roku na rok stawał się on coraz większy i większy, Stosowałam różnych mieszanek, sposobów domowych, kremów, maseczek i nic nie pomaga. Czasem zdarzało się że było go mniej ale po kilku dniach powracał i tak na okrągło. Dermatolog chyba też już jest bezsilny a nie chce się faszerować żadnymi tabletkami czy znacie może jakiś produkt który jest w stanie mi pomóc.
  • gość 2017.01.12 [10:59]
    Trądzik leczy się od środka.
    On nie jest chorobą, lecz objawem, tak jak kaszel podczas grypy.
    Masz go na konkretnej części twarzy, czy na całej?
  • gość 2017.01.12 [11:05]
    cala seria dla tradziku rozowatego z Iwostin
  • gość 2017.01.23 [15:45]
    Trądzik od młodych lat mi towarzyszył, dręczył, męczył ale w końcu powiedziałam STOP i udało się po kuracji z soolantrą pozbyłam się tego świństwa. Z czystym sumieniem polecam
  • gość 2017.01.23 [15:52]
    A coś na zwykły trądzik? Obsypuje mi plecy smutas.gif Pianka z iwostinu tylko wysusza skórę i powoduje wysyp. Nizoral pomaga, ale nadal wyskakuje coś nowego.
  • Morath 2017.02.13 [11:47]
    Myślę, że w takiej sytuacji może tylko pomóc wizyta u dermatologa, a jak to nie pomoże - pójście gdzieś dalej. Poszukałam w Google kilka propozycji i znalazłam http://aspazja.pl/ . Może się przydać.
  • gość 2017.02.14 [12:38]
    Zgadzam się soolantra jest doskonała w walce z trądzikiem usmiech.gif Używałam i nie żałuje, Już po 3 tygodniach moja twarz wyglądała o niebo lepiej.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...