Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćq

Co sadzicie o aborcji?

Polecane posty

Gość gośćq

Dla mnie to zabijanie niewinnej istoty ktora nie miala szans sie urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to morderstwo i koniec. Kto noe ma ludzkiego serca tylko hieny ten mprduje wlasne dziecko. Wyrywa raczki nozki. Tak tak. Serduszko bije po miesiacu zycia wystarczy zobaczyc rozwoj zarodka by zrozumiec ze bardzo szybko staje sie czlowiekiem. A pigulka tuz po to diabelstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie to zabieg medyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćq
Mowa jest tylko o zdrowych dzieciach. Bo ta osoba miala zdrowe dziecko miec lecz rozstala sie z mezczyzna a ze z nim wciazy byla to dziecko usmiercila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dalej zabieg medyczny, ja usunęłabym nawet będąc w związku gdyby nie pasował mi moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 szkoda ze twoja matka bedac wciazy nie przeprowadzila tego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że każda kobieta powinna podejmować decyzje zgodne z jej poglądami, wiarą i sumieniem. Bez względu na to jakie one są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margaretka007 a ty bys usmiercila maciusia z klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to głupia idiotka. Ja nie usunęłabym nigdy w życiu nawet jakby miało to być czarne dziecko:) Trzeba być odpowiedzialnym za swoje czyny, myślę że będzie tego żałowała albo też zło się zwróci. To morderstwo... dobrze że chociaż te tabletki "dzień po" wprowadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie pracuję z chorymi dziećmi... na codzień borykam się z wielkimi problemami tych rodziców, uciążliwymi wręcz zachowaniami tych dzieciaków. Szczerze mówiąc myślałabym o tym, może nie tak o sobie jak o nim samym... czy ja chciałabym być takim dzieckiem? nie wiem? co by się miało ze mną stać kiedy moi kochani rodzice odejdą... też nie wiem. Ogólnie hujowa sprawa. Tylko modlić się do Boga by dał to zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
tak tak wyrywa się rączki i nóżki...pozdrawiam idiotow,którzy obejrzeli chyba 'niemy krzyk' i myślą,że to prawda.zanim się zaczniecie wypowiadać na jakiś temat to warto by było zagłębić się w rzetelne i naukowe źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam szczęście być chcianym dzieckiem, wszystkie dzieci powinny takie być, więc argument "szkoda, że ciebie nie usunęła" jest bez sensu. Poza tym ty chyba jesteś przeciwna aborcji, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim trzeba być by pozwolić wyskrobac swoje własne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×