Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sadzicie o dzisiejszych czasach

Polecane posty

Gość gość

mnie osobiscie przerazaja.. - wszechobecny sex,czasy botoksu i sylikonu....dziewczeta,kobiety wygladaja jak panienki do towarzystwa a panowie jak zniewiesciale c/i/p/y....silownia imprezy alkohol....i pusto w glowach - internet komorki ipody ..tym zyja dzisiejsi ludzie - panowie bzykaja co na drzewo nie ucieka,wyrwac panienke lub pana na jedna noc to dzis bulka z maslem....znalezc kogos do zwiazku to nielada wyczyn,cos nie odpowiada od razu jest ZMIANA NA LEPSZY MODEL...rozwody,zdrady... - dzis liczy sie wyglad kasa,musisz obowiazkowo miec hobby i pasje bo inaczej jestes smieciem... - zazdrosc zawisc nienawisc....ludzie sa obojetni,maja wszytsko w d.....jeden drugiego by utopil w lyzce wody...gdzie sie podzialy wartosci jak czlowiek ,milosc ,uczciwosc ,wiernosc, wspolczucie? - terror,wojny glod - islamisci ,imigranci.... - dzieci mlodziez zachowuja sie przeokropnie ( efekt bezstresowego wychowywania ) ...dzieci uprawiaja sex od 14 roku zycia i jeszcze wiele innych .....przerazajace jest to wszytsko..zyjemy w okropnych czasach... a co wy myslicie o dzisijeszym swiecie? chetnie poczytam wasze opinie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi wcale.....mam te same spostrzezenia co autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach najgorsze jest to że pełno jest poejebów którym nie podobają się dzisiejsze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tak było od zawsze Tyle, że nie informowano tak często o tym, bo nie za bardzo było gdzie. Jedyna zmiana to komórki, komputery i powszechny dostęp do Internetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materializm durzo rzeczy duszę domu durzo samochodów aut po kilka w garażu. Ja się na wsi wychowałam w małym drewnianym domku miałam mało rzeczy zwykle meble jeden samochód który tata kupił. I się żyła. Jeść co się miało. A teraz materializm. I niszczenie przyrody. Nawet na wsi jest niszczina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I że Polska kraj katolicki odbiega od kościoła. księża już nie dbają o wiarę zniechęcają wiernych. Kiedyś zależało im na parafianach pomagali im się nawrócić nawet najgorszym grzeznikom mordercom g****icuelom. I tacy się nawracali i żyli potem pobiznie. Bo ksiądz im pomagał odkryć Boga. A teraz na tacę i micheriwe berety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie zasady i jaki honor :-D chyba ci coś śniło że nie mieszkasz w pl buraku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi najbardziej nie podoba się powszechny analfabetyzm :( 12.57 - duRZo???? Wstyd naprawdę. I nie mów, że to literówka, bo powtórzone dwukrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz materializm wykształcenie kariera studia. A gdzie rodzina dzieci. Co wyrośnie z młodzieży jak mama i tata nie dbają o nich. Tylko za materializmem porzadaja. Kiedyś rodzice starali się wychować dzieci czegoś nauczyć coś pokazać razem czas spędzali pracowali robili coś. A teraz tata woli iść na piwo wude do kolegów o samochodach pogadać polityce. A mama do koleżanki na ploteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie osobiscie przerazaja.. - wszechobecny sex,czasy botoksu i sylikonu....dziewczeta,kobiety wygladaja jak panienki do towarzystwa a panowie jak zniewiesciale c/i/p/y....silownia imprezy alkohol....i pusto w glowach >>>>orgie były już w czasach starożytnych, jerzy waszyngton też wyglądał jak zniewieściała c**a - internet komorki ipody ..tym zyja dzisiejsi ludzie >>>> nie wyobrażam sobie życia bez internetu i komórki - panowie bzykaja co na drzewo nie ucieka,wyrwac panienke lub pana na jedna noc to dzis bulka z maslem....znalezc kogos do zwiazku to nielada wyczyn,cos nie odpowiada od razu jest ZMIANA NA LEPSZY MODEL...rozwody,zdrady...>>>>zawsze tak było, kiedyś dodatkowo małżeństwa były kojarzone - wolałabyś tak? zdrady też były, ale zamiatano to pod dywan - dzis liczy sie wyglad kasa,musisz obowiazkowo miec hobby i pasje bo inaczej jestes smieciem...>>>>wygląda i kasa zawsze sie liczyły, każdy inteligentny człowiek ma jakies hobby - zazdrosc zawisc nienawisc....ludzie sa obojetni,maja wszytsko w d.....jeden drugiego by utopil w lyzce wody...gdzie sie podzialy wartosci jak czlowiek ,milosc ,uczciwosc ,wiernosc, wspolczucie? >>> takie wartości istnieją, otaczasz się złymi ludźmi - terror,wojny glod >>>>> yyyyy...uczyłas/es się kiedyś historii??? - islamisci ,imigranci....>>>pytanie jak wyżej, wiesz co się działo z naszym kontynentem na przełomie ostatniego tysiąclecia? chyba nie bardzo - dzieci mlodziez zachowuja sie przeokropnie ( efekt bezstresowego wychowywania ) ...dzieci uprawiaja sex od 14 roku zycia >>>>kiedyś w tym wieku zawierano małżeństwa i jeszcze wiele innych .....przerazajace jest to wszytsko..zyjemy w okropnych czasach... a co wy myslicie o dzisijeszym swiecie? chetnie poczytam wasze opinie..... PODSUMOWANIE: nasze czasy wcale nie są takie złe. patrząc na to, co się działo w poprzednich stuleciach, jest wręcz rewelacyjnie. proponuję douczyć się historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teraz materializm wykształcenie kariera studia. A gdzie rodzina dzieci. Co wyrośnie z młodzieży jak mama i tata nie dbają o nich. Tylko za materializmem porzadaja. Kiedyś rodzice starali się wychować dzieci czegoś nauczyć coś pokazać razem czas spędzali pracowali robili coś. A teraz tata woli iść na piwo wude do kolegów o samochodach pogadać polityce. A mama do koleżanki na ploteczki. x KIEDYŚ materializm i nieróbstwo szlachty doprowadziło do upadku państwa polskiego i rozbiorów. tobie też proponuję zweryfikować wiedze z historii, a nie pieprzyc trzy po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasje hobby każdy musi mieć ale takie normalne. Hobby taty to było leśnictwo a mamy hobby to ogród krzewy kwiaty. A moje fotografia i leśnictwo. Pasja najgorsza to gry komputerowe mojego brata. A dziadek garnki i dzbanki wyrabial z babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ty masz złe informacje historyczne. Żeby nie chszescijanstwo to by Polski już dawno nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he ale jestes ostry cwelu w d**e j****y he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia miała 18 lat jak za mąż wyszła i urodziła pierwsze dziecko. Kiedyś tak było. A teraz kobiety idą na studia i do 30 są starymi pannami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i z fajnej dyskusji zaczyna sie hejt..LUDZIE OPANUJCIE SIE!!!! ja stworzylam watek aby poczytac wasze opinie spostrzezenia a tu widze juz zaczyna sie wyzywanie....jejku co za narod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo napisałaś totalne bzdury. Przykro mi, ale żenujące są te teksty typu "kiedyś to było". Może napisz, w jakich czasach chciałabyś żyć, a ja dam ci 100 argumentów, dlaczego tamte czasy były gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stworzyłaś ten wątek bo szukasz pociskacza żeby wyorał cię w kakao a nie pitol nam tu o kulturalnej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Kazdego z was współczucie Boże denerwuje .dlatego jest wam zle. Ponownie zwracacie sie do swojej podswiadomosci ukrywajac w niej leki, fobie, cale nieprzeniknione zlo, ktore nie majac ujscia magazynuje sie w kwantowej kompresji informacji, energia tak ma:--> Wiadomo już od dawna, że istnieje prawo naukowe, które stwierdza, że energia nie może zostać stworzona lub zniszczona, tylko po prostu zmienia formę (Prawo zachowania energii) no i dalej. Ze wyjscie snu, w ktory poopadacie, dla wladcow waszych koszmarow odpowiada ta sama zasada:), Ktora Harakteryzuje Lucyfera. Lucyfer Sra Wam do ryjow, a wy spicie dalej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci zachowoja się przeokropnie. A jak rodzice się zachiwoja. Znam nastolatka który się okropnie zachowywał bo rodzice się zdradzali i się rozwiedli. Kiedyś rodzice robili coś razem zvdzuecmi uczyli czegoś umiejętności np na wsi. Jak mnie i wcale mnie nie bili. A jak dzieci mają być normalne jak tata do kichanik uciekł i zostawił go i wychiwoje dziecko kochanki. Dzieci muszą patrzeć na wybryki i głupotę rodziców. Rodzice już nie wychowoja dzieci w wieże katolickiej. A kiedyś Polska była silna w chrześcijaństwie. Babcie nasze dziadkowie staży są wuezacy bo takie wychowanie dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie podobaja mi sie czasy,zgadzam sie z powyzszymi opiniami i z autorka. swiat teraz jest pusty.widac to doslownie wszedzie.w polsce i za granica. sex ,kasa ,dobra zabawa,pijanstwo, luzackie prozne zycie bez wartosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I antykoncepcja jest mało dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlecieli się nieudacznicy i będa się użalać jak im to teraz zle bo zamiast dobrze się bawić siedzą na gównianym forum i jęczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu polaczkow cebulaczkow napinaczy internetowych nawet mi was nie zal lamusy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejsze czasy są dla twardzieli a nie malkontentów użalających się na niedorobionych forach jak im to niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to jak zycjecie zalezy od innych 9 ludzi oswieconych przejeli nad wami kontrole+ do tego Obcy kosmici. moze jest mniej, ub wiecej ale max 11 tycvh pierwszych no i Najwyzszych z Wielkich Bopgowo , jedyny. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak toi wygląda , niestety, ale jestescie sami. wasze umysly pod kontrola a wy nic o tym nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziala na zasadzie Woli, Oswiecony ma silna wole i przeciaga Akasze na swoja strone, bo z nia sie ciezko rozmawia. To Żeńska forma matrycy rzeczywistosci tego swiata, czescia swiata co poznaje sam siebie, tez nas. Najwyższ ego. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×