Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o facecie który zarabia 3 tys. zł miesięcznie?

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś taki ma szanse na dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takiego otyłego krótkonogiego paszteta z biedronki czy innego sklepu. na normalna wyksztalcona szczuplą studentke czy magister , absolutnie szans nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dziewczynę tak, ale myślę że nie szanujesz swojego czasu skoro sprzedajesz go tak tanio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż tyle zarabia, ale za parę lat będzie zarabiał 20.000, bo przejmie firmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że same bizneswoooman mamy tutaj. 3k to żal i metr muły, nie? Szkoda, że mediana w Polsce to poniżej 2650 zł brutto, poniżej 2k na rękę....no ale tutaj siedzi ta lepsza część społeczeństwa widocznie.. no beka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sondze ze,fiut kabluje i zato ma tysiaka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam zarabiam 0zł bo nie pracuję i nie poszedłbym do pracy za mniej niż 10 tysięcy na miesiąc bo po prostu tyle jest dla mnie warty mój wolny czas, taniej bym go nie sprzedał, a że nikt mi tyle nie zapłaci tak więc szykuję się na dożywotnie bezrobocie, które jest dla mnie też bardzo miłą perspektywą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój obecny mąż zarabiał jak się poznaliśmy 2500zł, teraz zarabia o 1000zł więcej i wg mnie to zarobki są ok. Żeby nie było - ja również pracuję i zarabiam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×