Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sądzicie o legalizacji małżeństw homo? mi osobiście

Polecane posty

Gość gość

oni nie przeszkadzają, jak nie widzę ich mizdżących się w miejscach publicznych, są więc niech sobie żyją,ale uważam ,że dawanie ich takich praw jak małżeństwo, adopcja dzieci , to już ogromna przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety takie wypaczenia psychiczne nie powinny odbywać się w świetle prawa i tym bardziej czerpać korzyści z ochrony prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypaczenie psychiczne?Może dasz linki do naukowej oceny tego typu?Oczywiście tego typu małżenstwa powinni istnieć. To prywatna sprawa każdego w jaki sposób chce sie sie związac z inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech się małżenstwują i niech rodzą dużo dzieci. ku chwale UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za prywatną sprawę można uznać stan obecny. Żyją sobie i tyle. Natomiast jeśli domagają się uprawnień przysługującym normalnym rodzinom to już jest problem nas wszystkich. Mnie najbardziej przeraża fakt możliwości adoptowania dzieci przez takich ludzi. Aż strach pomyśleć jaka później patologia nas dotknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
ja jestem za małżenstwami homo , ale przeciw adopcji przez nich dzieci .. Takie dziecko mialoby traume przez rówieśników Nie jestem jakims nawiedzonym katolem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie gorsza niż jest teraz w małżenstwach.Państwo, prawo państwowe bazuje na nauce a nauka jasno okresliła czym jest homoseksualizm.Wystarczy poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dziecko mialoby traume przez rówieśnikówxxI tu się niestety zgadzam.:OW tym rzeczywiście jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homoseksualizm początkowo był diagnozowany jako patologia i choroba. Dopiero pod wpływem nacisków, rzekomej tolerancji itd wmawia nam się usilnie, że jest to coś naturalnego. Podobnie jest z pedofilią. Teraz takie zachowania budzą wstręt, a z czasem będzie nam się wmawiać, że jest to normalne i naturalne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają prawo do szczęścia, to nie jest nasza sprawa, niech żyją jak chcą, też ludzie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Po wejściu nauki na wyższy poziom, po poznaniu nowych mechanizmów uznano, że to nie jest patologia.Nauka jasno określiła czym jest homoseksualizm i państwo powinno na tej podstawie traktowac obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między innymi podczas tych badań stwierdzono również, że osoby o skłonnościach homoseksualnych wykazują o wiele większą skłonność do różnego rodzaju zaburzeń psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzieci urodzone zin vitro mają bruzdę na czole...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jest pasywnym gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za! A jesli chodzi o zdanie "jak nie widze gdy sie mizdza jest ok" to mnie wqrwia takie podejscie! Ja osobiscie nie zycze sobie zeby ktokolwiek calowal sie publicznie, obscikiwal i wchodzil w slimaka! Przeciez to intymna sytuacja, nie wazne czy homo czy hetero-nikt kto zna ogolnie przyjete zasady spoleczne nie powinien tego robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoseksualizm początkowo był diagnozowany jako patologia i choroba. kociątko...weź no zacznij pracować nad rozwojem umysłu, wiesz, że kiedyś palono ludzi z padaczka na stosach bo uważano ich za opętanych przez diabła, a za byle co można było dostać łatkę czarownicy. Czasy się zmieniają i świadomość , również medyczna się poprawia i tak , np lekarz Samuel Cartwright doniósł w 1850 roku na łamach szanowanego periodyku "New Orleans Medical and Surgical Journal" o odkryciu pewnej nowej choroby. Nazwał ją "drapetomanią", od słowa "drapetes" oznaczającego w starożytnej grece zbiegłego niewolnika. Choroba ta miała "powodować, że Murzyni uciekają". Cartwright wymienił jeden podstawowy objaw diagnostyczny – "opuszczenie służby" – oraz kilka drugorzędnych, w tym "dąsy i niezadowolenie tuż przed ucieczką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinny mieć większe prawa do adopcji niż zwykle mnie wrażliwe pary. Geje to najczęściej wrażliwi , prawdziwym uczuciem darzący się Ludzie nikt żadna matka tak nie pokocha dziecka jak Gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie! Tym bardziej że przez wieki wieków byli oni zepchnięci na margines! Będzie tak samo jak z innymi zmianami np. w temacie rasizmu Geje i lesby będą tępić hetero i wykorzystywać swoje prawa celem gnębienia ich. To jest bardzo prosta zasada: Daj palec a wezmą ci rękę...itd. Jeśli osoby normalne nie chcą utrudnień i komplikacji niechaj bronią tego co mają i tego sie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za! A jesli chodzi o zdanie "jak nie widze gdy sie mizdza jest ok" to mnie wqrwia takie podejscie! Ja osobiscie nie zycze sobie zeby ktokolwiek calowal sie publicznie, obscikiwal i wchodzil w slimaka! mam tak samo, brzydzą mnie nawet pary hetero jak sie tak liżą i zasysają sobie głośno ślinę. Od razu mam odruch wymiotny. A poza tym to co komu przeszkadza, czy 2 gejów będzie po sobie dziedziczyć. wy i tak tego majątku nie dostaniecie. albo że będą mogli dostać info o stanie zdrowia jak jeden trafi do szpitala. To takie dla was straszne. Zagraża wam to jakoś szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geje i lesby będą tępić hetero i wykorzystywać swoje prawa celem gnębienia ich. To jest bardzo prosta zasada: nie taka prosta, bo procentowo jest ich mniej niz róznych kolorowych. A tak na marginesie to gnębiła ciebie kiedyś jakaś lesba ze tak płaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super dziecko wychowywane przez gejów, jaki świat mu pokażą tacy tatusiowie, bo na pewno nie normalny? na ile cierpień ze strony otoczenia je wystawią, takie dziecko od najmłodszych lat będzie musiało być pod opieką psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co by było, gdyby masoni nagle zmienili swoje żelazne zasady i przestali ukrywać poszczególne stopnie wtajemniczeń-nagle zostaliby pożarci przez was! Łamcie swoje żelazne zasady a też zostaniecie pożarci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie te mazenstwa nie szkodzą, niech sobie beda, skoro to ich iszzcesliwiac. Takze adopcj dzieci - skoro i tak taka rodzina adoipcyjna musi byc sparwdzana, jak para jest ok, to niech bedzie.,A co do mizdrzenia sie na ulicy - w ogole takie nadmierne mizdrzenie niest nieapetyczne, takze w wypadku par hetero. Bo gdzie postawic granice? Moze wolno sie mizdrzyc tylko parom typu modele? Czasem widze rozmamlaną dziewczyne i poditego faceta - czy to apetyczne? A j jak np staruszkowie hetero zaczna sie publicznie namietnie calować, to tez juz widze, jakie bedzie oburzenie. Wielkie mamietnosci zostawilabym w sypialni, homo czy hetero - bez roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie uważam, że to przesada! Powinni mieć możlwiość zawarcia małżeństwa, dziedziczenia po sobie, dostepu do informacji. Nie wiem co to komu może przeszkadzać... W temacie adopcji- gdyby nasze społeczeństwo było bardziej tolerancyjne jestem za- bo dla dziecka ważna jest miłość rodzica, w domu dziecka tego na bank nie doświadczy! No ale żyjemy w takim a nie innym kraju, niestety- nie dorośliśmy do akceptacji inności. A ty blondyna, nie porównuj homoseksualizmu do pedofilii!! Pedofil krzywdzi, homoseksualista nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:10 nie zrozumiałaś o czym ja w ogóle pisałam. Ja tutaj nie mam zamiaru niańczyć i tłumaczyć jak dzieciom. Są zasady których sie nie łamie -mądrzejsi ludzie to rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do traumy u dzieci - ta trauma wynika z nietolerancji otoczenia. Jeszcze tak niedawno pietnowano dzieci pozamalzenskie, nazywano bękartami, matki d********** stad była trauma , teraz dziecko przed slubem to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie za!program rodzina na swoim powinien być przede wszystkim dla Nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj laski laski jakie wy głupie i pusteee! Najpierw wywalczcie sobie równe wynagrodzenie za tą samą pracę co mężczyźni a potem wypowiadajcie się w tym i podobnych tematach! Zawsze uważałam że kobiety nie myślą politycznie i perspektywicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pełni popieram legalizację małżeństw homoseksualnych, jak również prawo dla takich par do adopcji dzieci. Mam już dość uprzedzeń, nienawiści, zaściankowości naszego społeczeństwa, a przede wszystkim roszczenia sobie praw do bycia Bogiem. Bo jakie ktoś ma prawo decydować, kto ma prawo do szczęścia, rodziny, miłości, a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są zasady których sie nie łamie -mądrzejsi ludzie to rozumieją. no i n[p sa kraje w których mozna zaslubić dziewczynke kilkuletnią i zaraz ją sobie zg****ić. Stara zasada. W Indiach była bardzo stara zasada żeby palić wdowy po smierci męża. Sa kraje , w których z zasady dokonuje sie kamienowania zgwałconej kobiety, bo na pewno sama chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×