Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o oleju kokosowym? Ktoś stosuje zamiast kremów?

Polecane posty

Gość gość

Moja znajoma stosuje olej kokosowy zamiast kremów, w sumie to wszystko nim robi (smaży, dodaje do ciast, nawet smaruje nim niemowlę zamiast oliwki). Ciekawi mnie wasza opinia, w necie oczywiście jest mnóstwo pozytywnych komentarzy, niemniej jak wiadomo, często to zwykły marketing - http://olej-kokosowy-bio.pl/ Czy ktoś stosuje olej kokosowy? Pewnie i tak wydam 30pln na próbę bo przynajmniej nie ma parabenów i PEG ale jakoś wolę się upewnić od bardziej doświadczonych osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapycha, nie jest dla cer mieszanych i tłustych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy olej zapycha? bo mi tez powiedziano ze ze wzgledu na atopowa skore mam sie smarowac organicznym olejem. pani doktor powiedziala ze nie wazne tak na prawde jakim i moze to byc oliwa z oliwek, olej lniany, olej arganowy czy olej kokosowy - grunt by byl nierafinowany i organiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super, mam cerę mieszaną, doskonale goi podrażnienia, nadaje sie na dzień i na noc. Nie dodaję do jedzenia bo drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam stosować na co dzień bo moż ewysuszać. Stosować parę razy w tyg, cera jest ładnie rozjaśniona i uspokojona poczytaj też o ssaniu oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam jako kremu oleju z awokado, a na noc arganowego, ale mieszam z kilkoma kroplami kwasu hialuronowego, wtedy się wchłania i nie zapycha i w ogóle... ale na dzień to dosłownie 3 krople. kokosowy mi nie służył do twarzy i włosów, ale do ciała był super. kupowałam taki w słoiczku bio ze sklepu z eko żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokosowy nie nadaje się do włosów porowatych. ja takie mam, blond i porowate z natury, nie od zniszczenia. u mnie spoko działa ryżowy, winogronowy, macadamia albo gotowa mieszanka z rossmana pomarańczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje olej kokosowy u corki 3 lata na atopowa skore. pomaga ale jest warunek. robilem na poczatku codziennie i to byl blad, co kilka dni lepszy efekt bo codziennie zamiast pomoc lekko wysuszalo. co kilka dni natomiast jest mega poprawa skory. z czerwonych wielkich placow ma teraz lekko widoczne na nadgarstkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ten olej nie nawilża tylko natłuszcza. Próbowałam kilka razy się nim smarować ale bardzo wolno się wchłania więc na ciało odpada, chyba, że ktoś ma zamiar czekać kilka godzin zanim się ubierze. Do twarzy nie stosowałam bo boję się zaryzykować na cerze mieszanej (kiedyś używałam arganowego i zapychał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieMagMag
Ja smaruje olej kokosowy na całe ciało. Ale co ok 3 dni. Poza tym robię sobie peeling kawowy z dodatkiem oleju kokosowego. Po tym peelingu skora jest tak za. Je. Bi. Scie. Nawilżona i mieciutka :) olej kokosowy jest dobry przy grzybicy. Mialam zainfekowany duży paznokiec u obu stóp. Po długim czasie codziennego smarowania znów mam jasniutkie paznokcie. Poza tym polecam do wsmarowywania we wlosy co super zmiekcza suche wlosy oraz do używania w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy! ja stosuje kokosowy wymiennie z arganowym- nawilża idealnie momo że na początku zanim się wchłonie zostawia tłusty film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej kokosowy idealny jest dosłowanie na wszytko. do jedzenia, smażenia, gotowania, do kąpieli do wody, zamiast kremu na twarz, jako past do zębow w połączeniu z sodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam olej kokosowy, dodaję go dosłownie do wszystkiego. Ostatnio zrobiłam balsam do ciała na bazie oleju kokosowego i masła shea, dodałam olejku różanego i powstał cudny balsam...pięknie pachnący różami... Doskonale nawilża suchą skórę, można go też używać do opalania, zawiera naturalne filtry przeciwsłoneczne, polecam spróbować, zawsze kupuje tutaj http://www.ziolavita.pl/olej-kokosowy-virgin-bio-400ml-bio-planet-p2444.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×