Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Co sądzicie o osobie która słucha w nocy takiej muzyki

Polecane posty

Gość gość
Ze mają ziazia i pora iść do lekarza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że lubi sado-maso. Na przykład lubi być uległą suką, albo batożyć po tyłkach i fiutach podległych facetów. To tak stereotypowo, ale niewykluczone, że sporo w tym jest racji. A co Ty sądzisz o takiej osobie która słucha muzyki z linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo otej porze czyma sie chlopca za faje potforze a nie budzi sasiadow:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pa kochanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem co sądzę. Co to ma do Twojego wywodu o gawędziarstwie ero? Ale w sumie rzeczywiście nie ma co, więc pytań nie było, żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne :P Taran to kult jak chvj? Ja myślałam że to taka kapela z które trv blackowcy się śmieją, to całe "CHWAŁA SZATANOWI!!!" jest groteskowe jak nie wiem :D jako ekspert wypowiedz się na ten temat :P co nie zmienia faktu, że jesli chodzi o polski black to jest to jeden z moich ulubionych kawałków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym kawalkiem jest zarosnieta mysza i dwie duze truskawki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bardzo fajne:P" Toż to kvlt nad kvlty i do tego klasyk BM.:classic_cool: "Ritual" to najbardziej kvltowy kawałek Blasphemy.:classic_cool: "Ja myślałam że to taka kapela z które trv blackowcy się śmieją" To fakt, no ale demko miało status kultowego. Zresztą nie należy tekstów traktować poważnie.;) "to całe "CHWAŁA SZATANOWI!!!" jest groteskowe jak nie wiem :D" Co prawda, to prawda.:D Swoją drogą, w ubiegłym dziesięcioleciu był jednoosobowy projekt (chyba parodia BM, bo nie sądzę, żeby to było na poważnie), którego nazwy nie pomnę, którego jedyne demo, wszędzie miało ocenę 1/10.:D Było tragiczne, a w dodatku grane akustycznie na rozstrojonej gitarze, a całość doprawiona śmiesznymi i zarazem żałosnymi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×