Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosze o Opinie w tej sprawie

CO SADZICIE o tej sytuacji z kolezanka,jej propozycji? Z gory dziekuje za odp

Polecane posty

Gość Prosze o Opinie w tej sprawie

Witam ,przepraszam za brak pl znakow.Postaram sie skrocic nabardziej jak mozliwe;) Troszke o mojej osobie Jestem samotna 30 letnia kobieta mieszkajaca w jednym z krajow Beneluxu,samotna jak wspomialam i wcale nie spieszy mi sie by miec faceta,meza wink nie jestem despertka ktora szuka na sile faceta-meza wink a i nawet nie wiem czy kiedykolwiek wyjde za maz ,ale kto wie moze jedak spotkam tego jedynego wlasciwego;) nie wiem,ale tez nie ponaglam,nie uzaleziam swojego szczescia od posiadania faceta,czy meza, nie szukam specjalnie. Wczoraj bedac z pewna znajoma,jest ona Rosjanka37 lat ,poznalysmy sie w szkole na kursie,pare razy bylysmy na imprezach,ona swojego obecnego drugiego meza-Niemca 50 letni inzynier, poznala go jeszcze mieszkajac w Rosji,wczesniej byla w malzenstwie z Rosjaninem maja wspolne dziecko,dziewczyke obecnie ma ona 11 lat, Obecnie mieszka niedaleko mnie wraz ze swoim nowym mezem( 2 lata sa malzenstwem) i z jej corka,niepracuje ,ogolnie mila dziewczyna ,mamy sporadyczny kontakt ,mowila mi ze musze jakiegos faceta koniecznie znalesc,miec rodzie,bo samej byc nie wypada smile ale wczoraj bardzo mnie zaskoczyla"pewna propozycja" zasmialam sie z tego,obrocilam to w zart.. Ale przyznam ze troche zrazila mnie tym.. Wczoraj podczas wspolnego pobytu w klubie wspomiala mi ze zna rodzine z bylej Jugoslawi ich syn ,dobry chlopak szuka kogos ,zeby wziasc slub platy-fikcyjny,dla papierow .Mowila ze jest on przystojny,ladny,w moim wieku 30 lat z dobrej rodziny ktora zna i nie ma on problemow ze znalezieniem kobiety na seks, ale bardzo trudno mu znalesc cheta na slub-platny smile Zaczela mnie przekonywac ze ,co mi szkodzi ze i tak jestem sama,a dodatkowo kase dostane.. hmm ze mam juz 30 lat i jak niedlugo nie wezme slubu,to ludzie beda mysleli,ze ze mna jest cos nie tak:) mowila ze on -ten kandydat na fikcyjny slub taki dobry,poukladany, ,a moze cos miedzy nami zaiskrzy aha wink ze przeciez nic nie rezykuje... Co sadzicie o tej mojej znajomej i jej propzycji,osobiscie to JA bym sie wstydzila jakiejkolwiek kolezance zlozyc taka propozycje,dlaczego to robi? Prosze WAS o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci szkodzi,przynajmniej kase bedziesz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była Jugosławia, a może sprecyzujesz? Może jest z Kosowa? Nie do końca rozumiem o co chodzi z tymi papierami, większość byłych Jugo krajów jest w Unii. Powiem krótko-masz już swoje lata, a nadal brak Ci rozumu. Kłopoty-tyle Cię czeka z powodu fikcyjego ślubu. Pomysł tak głupi, że aż myślę, że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapłaci to będzie mial prawo pukac Cię do oporu a jak się mu znudzisz to Najdzie INNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozniej moze nie dac ci sie rozwiesc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego taki ktos kto zaplacil za slub-papiery ,to z jakiego powodu nie chcialby sie pozniej po 2 latach rozwiesc ,jakby juz mial papiery -to co chcial za co placil ? I czy ten FIKCYJNY MAZ-moglby wbrew mojej woli np zmuszac do seksu ,a na poczatku np ustalalismy ze tylko biznes ,nic wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slub dla papierow kosztuje duzo kasy..conajmniej 20 tys.euro wolaj..nie bądź glupia za 1000 lub 5000 tys slub brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeciez to tylko biznes,to przeciez nie ma prawa wymagac seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie ma prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to duze ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj. kasa to nie wszystko. miej honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt duze ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jja bym sie bala,ale kasa przydala by sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego taki ktos kto zaplacil za slub-papiery ,to z jakiego powodu nie chcialby sie pozniej po 2 latach rozwiesc ,jakby juz mial papiery -to co chcial za co placil ? I czy ten FIKCYJNY MAZ-moglby wbrew mojej woli np zmuszac do seksu ,a na poczatku np ustalalismy ze tylko biznes ,nic wiecej ? NO WLASNIE JAK TO WYGLADA w tych sprawach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fikcyjny ślub jest wobec prawa nielegalny. Facet może Cię później szantażować i narobisz sobie problemów. Facet może się okazać chamem który zechce rozwodu a Ty będziesz musiała mu płacić alimenty. Tak; dobrze przeczytałaś. Taki ślub zawierają osoby którym zależy na otrzymaniu obywatelstwa danego kraju. Kontrakt byłby bardzo dobry ale...nie jest legalny i to może oznaczać problemy dla Ciebie. Co innego jeżeli kogoś dobrze znasz i chcesz mu pomóc, a co innego kiedy nie znasz. Rosjanka ma dalej Rosyjską mentalność bo zagranicą czyiś status lata im koło dooopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanka ma papiery dzieki Niemcowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papiery może mieć i z kosmodromu ale w łepetynie dalej na Syberii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanka dobrze kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam co myslisz i przypomnial mi sie film ktory przypadkiem obejrzalam w necie,film moze byc tez bajka ale ten byl bardzo realistyczny, a co ciekawe to tez mieszkam poza krajem^, a we wspomnianym w filmie regionie bylam pare razy wiec mnie zaciekawil,akcja filmu rozgrywa sie w miasteczku przy samej granicy Belgijskiej i Holenderskiej,w Belgii mieszka rosjanka /tez odziwo!/,ktora zawarla fikcyjny slub dla papierow/ i wiadomo dostanie zasilek/z narkomanem,facet codziennie jest "pijany"no wiadomo oco chodzi,do tego chce mu sie seksu wiec dobija sie jej do pokoju bez przerwy,do tego dochodza kontrole z urzedu ktore sprawdzaja czy malzenstwo nie jest fikcja, a wiec lozko i rzeczy osobiste ktore sa w mieszkaniu sa pod ciagla kontrola w kazdej chwili a oni sami sa wypytywani o rozne szczegoly i d**erele,wiec ciagly stres masz inkluzywnie ! - ta rosjanka co rano kontaktuje sie z ludzmi z rosji a oni wspolnie- /ruska mafia/ obgaduja co ma robic w razie klopotow- bo narkoman przedawkowywal nieco wiec dla przyspieszenia rozwodu chcieli narkomana wykonczac a ona miala byc wdowa i miala miec w krotkim czasie slub z nastepnym podstawionym facetem z rosji albo jugoslawi , miala dostac teraz ona kase za fikcyjny slub /chyba 4 tys.e/jako obywatelka Belgijska, w razie "wpadki"mozna dostac kilku letni wyrok do odsiadki, nie wiem dlaczego kreca takie filmy, chyba ten proceder jest juz znany, a Ty teraz juz wiesz czym ryzykujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjjanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nabierze kredytów, wyląduje w więzieniu, ty to wszystko będziesz spłacać, a później jeszcze mu alimenty płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo albo jakieś ma/fij/ne szmerane ruchy uważaj na siebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*szemrane ruchy miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj zebys nie plakala.ta rosjanka cie chce w cos wpi//epr//zyc.ja nie znam tej polki -ktos ja zna-wiec tak samo wyszla za maz za Araba w Szwecji i on jej placil kilka pierwszych miesiecy /3,4? potem sie zaczal do niej dobierac i ja g****ic,i co?gdzie pojdzie naskarzyc na meza na policje?nie wiem co sie stalo z nimi,nic wiecej nie slyszalam.Jugo/Albany to gorsze od cygana.Ale rob tak jak rosjanka ci mowi a napewno bedziesz szczesliwa.I potem bedziesz szukala pomocy w Polskiej Ambasadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i jeszcze raz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×