Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawa zbozowa

Co sądzicie os klepie river island?

Polecane posty

Gość Kawa zbozowa

Niedawno znalazlam w ciucholandzie bluzke z tego sklepu. U mnie w miescie go nie ma i nie wiem za bardzo czy to dobry sklep, a bardzo mnie to interesuje i do tego jestem ciekawa w jakich cenach sa tam ciuszki. Bo bluzeczka wyglada calkiem niezle, a ja niedlugo wybieram sie do rodziny w wa-wie i mysle ze jesli byloby warto to moze tam poszukam River Islandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
River Island to jeden z troche drozszych tzw. high street shops w Anglii. Nie wiem jakie sa ceny w Polsce, ale tutaj bluzka (no zalezy jaka) kosztuje kilkanascie funtow. Wejdz na Google i wpisz River Island to Ci powinny pokazac sie linki do tego sklepu i sobie popatrzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidzamowiec
ja mam to samo pytanie ale dotyczace sklepu STREET ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
dosc drogi,.. ja za spodnei dalam 3 lata temu 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forum Moda i ubiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wawie sklep ten jest np w galerii centrum...ciuchy maja bardzo fajne ale niestety ceny dosc wysokie, praktycznie takie same jak w anglii (po przelczeniu na złotówki oczywiscie:) )..., za zwykła bluzeczke ponad 100 zł napewno trzeba dac...wiec nieczesto tam zagladam...lepiej szukac ich w lumpeksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawaganckie ciuchy
Raczej dla odwaznych. No i kasiastych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrantkaUK
To jeden z lepszych sklepów w Anglii. Ceny jak na Polske dosyć wysokie ale ciuchy super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny sklep..maja fajne oryginalne ciuchy..lecz w Polsce ciezko o taki sklep moze gdzies w wiekszych miastach. mam spodnie z tego sklepu i bardzo fajnie sie nosza...lecz to drogi sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna matrona
sprzedam malo noszone spodnie street one czarne w aksamitne paski tez czarne na roz 36, dalam za nei 200 zl, sa prawie nowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość street one
street one to tania firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×