Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sadzisz o facecie ktory spal z prostytutka?

Polecane posty

Gość gość

bo twierdzil ze byl wolny i mial potrzebe pobzykac wiec byl u prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że jest spoko brałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet nigdy nie ukrywał, co więcej twierdzi ze normalny facet powinien chociaż raz w życiu. Czym był starszy i łatwiej mu było wyrwać pannę tym rzadziej chodził na panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że żadna nie chciała dać mu za darmo to musiał płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prostytutki chodzą także przystojni faceci to nie jest prawdą ze tylko tacy co nie mogą panny poderwać. Powiedziałabym ze chodzą tacy dla których sex jest ważny i lubią nauczyć się czegoś nowego. Dodam jeszcze ze facet potrzebuje min raz w tygodniu, nawet przystojny facet nie wyrywa co tydzień nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prostytutki chodzą także przystojni faceci to nie jest prawdą ze tylko tacy co nie mogą panny poderwać. Powiedziałabym ze chodzą tacy dla których sex jest ważny i lubią nauczyć się czegoś nowego. Dodam jeszcze ze facet potrzebuje min raz w tygodniu, nawet przystojny facet nie wyrywa co tydzień nowej. x tak sobie mów, dla mnie zwykły śmieć i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu nawet porzadnych facetow bylo u prostytutek, wiekszosc pewnie sie do tego nigdy nawet nie przyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe ciekawe co powiedzialby facet jakby sie dowiedzial ze jego laska byla w przeszlosci rozwiazla, inaczej....chciala poprobowac k***sow. pewnie by ja rzucil od reki, ale jak facet idzie na d***** i ***** to znaczy ze mial potrzebe i jemu to sie wybacza. hipokryzja. moj facet te spal z d***** zanim zaczelismy byc razem, ale on nie wie ze ja przed nim spalam z 9 facetami :) i sie nie dowie :) choc czasem mam mu ochote dop******ic ze ten czy ten byl lepszy w lozku skoro on uraczyl mnie opowiescia o tym ze spal z d***** (przez co mi obrzydl niemilosiernie). wiec co sadze? ze tacy faceci sa oblesni. jestem z takim, i unikam seksu i czulosci jak tylko sie da.a jak pojdzie do d***** to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale on nie wie ze ja przed nim spalam z 9 facetami :)" co za kur/wiszcze, normalnie szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" wiec co sadze? ze tacy faceci sa oblesni. jestem z takim, i unikam seksu i czulosci jak tylko sie da.a jak pojdzie do d***** to trudno. " to po co z nim jesteś? sponsor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutki były, są i będą a korzystamy (faceci) z ich usług, bo min. czasami mamy dość waszych fochów -- tam jest krótka piłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:06 jesteście oboje siebie warci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwa świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś obrzydliwa świadomość. x Dokładnie. W tę prostytutkę wchodziło całe setki zboków i on wsadzając w tę samą cipę, co tamci, to jakby spał z tamtymi. Obrzydliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee tam .Są bardzo ładne prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że jest szmaciarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×