Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lame cry

Co się wydaży jak wstrzyknę 30ml alkoholu 30% dożylnie?

Polecane posty

Gość lame cry

Nie wiem, bo tego nie udało mi się na razie zrobić, próbowałam, ale coś poszło nie tak..., albo to był mój techniczny błąd, albo zbyt wysokie ciśnienie tętnicze. Na prawej ręce wogóle nie mam dostępnych żył i zawsze pobierano mi krew z lewej i tylko pobierano, nigdy nie miałam zastrzyków. Mam jedną widoczną żyłę przyśrodkową w zgięciu łokcia i do tej próbowałam wstrzyknąć. Chyba zbyt głęboko wbiłam nie wiem, bo nie mogłam tłoczka wcisnąć jakby coś blokowało, nie miałam sił go wcisnąć. Poryczałam się, spróbowałam jeszcze raz i to samo, może 1 ml poszło i ręka mi napuchła, żyła nabrzmiała wyglądała jak rozsadzona i przez kilka godzin okropnie bolało i szczypało w miejscu jakby pod skórą gdzie rozprowadził się alkohol, nie mogłam zasnąć. Teraz mam sine miejsce i takie bez czucia, dość rozległe. Mimo to nie poddam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umrzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób tego, bo wg mnie rozsadzisz żyłę lub doprowadzisz do niedotlenienia mózgu, serca i narażasz się na pożegnanie tego świata. Nie masz innych mądrzejszych zajęć? A są nawet przyjemniejsze. Zrób sobie najpierw dobrze i zastanów się potem czy warto ryzykować bycie warzywem lub podróżą w zaświaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biurek skundliles się wiesz? czy ja ci kiedyś życzyłam śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×