Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysl na biznes

co sprowadzac z uk zeby zarobic na allegro

Polecane posty

Gość pomysl na biznes

chce zalozyc DG i sprzedawac na allegro rzeczy przywiezione z UK poczatkowo myslalam o ciuchach np. jakis w promocyjnych cenach, pozniej o ciuszkach dla dzieci a ostatnio czytalam ze ponoc oplaca sie sprzedawac kurtki skorzane ponoc dobrym tez biznesem jest sprzedaz markowych ciuchow sportowych tylko ze na nie slyszalam ze trzeba miec jakies specjalne zezwolenia czy ktos z Was zajmuje sie taką sprzedazą? na czym da rade zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl na biznes
akurat ja nie mieszkam w Uk wiec nie da rady a tak powaznie to nikt z Was nie nie handluje na allegro? nie chodzi mi o zarabianie jakis kokosow, tylko zeby miec na przyslowiowe waciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
a jak leci to przyslowie o wacikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena1980
mysle ze przede wszystkim ciuchy i to niekoneicznie oryginalne jak widze nieraz na allegro jakie sa ceny chociazby bciuchow z primarku to jestem w szoku co do muzyki - to np ostatnio kupilam nowa plyte boba marley'a za 1 funta, w Polsce napewno sprzedalabym drozej niz 5 zl rowniez kosmetyki w tj hughes sie oplaca kupowac, cienie dobrych marek od 1, 1.5 F czy ciuchy a co do markowych ciuchow nie slyszalam zeby trzeba bylo miec jakies zezwolenie,przeciez mozesz to wiezc dla siebie badz w prezencie a ty zyjesz w anglii i chcesz co jakis czas jezdzic do PL z tymi rzeczami? w sumie niezly pomysl, tez kiedys o tym myslalam a tak swoja droga coz za kultura tu na tym forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl na biznes
mieszkam w polsce ale rodzine mam w uk , i czesto tam latam w odwiedziny i na zakupy az szlak mnie trafia jak widze u nas takie ceny tandetnych ciuchow ze stadionu, sama jakby w polsce byl sklep np. primarku to bym robila tam zakupty nawet jak bym miala wiecej zaplacic , bo nie dosc ze rzeczy wcale nie sa drogie to napewno lepszej jakosci niz u nas a do do pomyslow to mysle ze tu nie ma mowy o jakies konkurencji poniewaz na allegro jest mnostwo kupujacych wiec kazdy znajdzie chetnego co innego jakbysmy byly z jednego miasta i chcialy to samo otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
kosmetyki, te niedostepne w Polsce - Burt's bees, urban decay, sleek - no niby sprowadzaja, ale malo tego jest. pewnie jeszcze duzo innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primaaark
Idź do primarka - ciuchy za grosze a naprawdę fajne. Pare znajomych robi na tym przebitke 50% i sprzedają sos jak ciepłe bułeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×