Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co tam stare panny? Warto bylo olewac facetow i wybrzydzac? Nie mozna bylo geby

Polecane posty

Gość gość
warto było, prawie żaden mi się nie podobał na tyle żeby się z nim bawić w dom, albo robić dzieci. Dzięki temu nie muszę teraz myśleć o tym , że zmarnowałam 20 lat życia w jakimś beznadziejnym małżeństwie z beznadziejnym facetem i czekając na możliwość rozwodu aż dzieci podrosną. Nie musiałam robić za kucharkę i sprzątaczkę, nie musiałam się do nikogo dostosowywać . I jestem zadowolona, miałam dobre życie otoczona życzliwymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzieci nigdy nie lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak na marginesie, to kobiety rodza mniej dzieci, bo nie mają pomocy w ich wychowaniu, ani od facetów ani od państwa, a ludzie już sie nie mnożą tak jak przed wojną, ze narobimy 15, 10 z tego umrze w ciągu 3 lat od urodzenia, a reszta jak bóg da. Teraz ludzie wola jedno, czy dwoje ale wychować a nie zmarnować. A to wymaga wysiłku i pieniędzy. a ponieważ dla większości facetów robienie dziecka to jedynie spuszczenie się, to kobiety sie potem musza użerać z problemami jak dzieciaka wychować. Nie dziwne, ze nie kręci ich taki upieprzenie się na pól zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Czytam was bzdziungwy i nie dziwie sie, ze zostalo nam jeszcze jakies 3, 4 pokolenia i bialej rasy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam was bzdziungwy i nie dziwie sie, ze zostalo nam jeszcze jakies 3, 4 pokolenia i bialej rasy nie ma. a co ty robisz dla rasy, masturbacja niczego nie wnosi do jej rozwoju. Poza tym nawet jak nie będzie białej rasy to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem sama bo nie wybrzydzalam. Bralam kazdego ktory sie zainteresowal. Od kiedy zaczelam wybrzydzac i to bardzo, uklada mi sie w zyciu i moze nawet zaloze rodzine. Tak wiec apeluje: dziewczyny! Nie popelniajcie mojego bledu! Odrzucajcie biednych, nie stajacych na rzesach, starszych, brzydszych. Warto jest wybrzydzac!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare panny? Ty jestes umyslowo w epoce kamienia lupanego skoro dla ciebie takue pojecie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, warto wybrzydzać zeby nie zmarnowac sobie zycia z byle ki, kto nie nadaje sie do związku, ma kiepskie geny, których nie warto przekazywać dalej, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że warto, jak widze twoje wpisy, to dziekuję wszystkim duchom opiekuńczym że nie wyszłam za takie goofno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że warto, jak widze twoje wpisy, to dziekuję wszystkim duchom opiekuńczym że nie wyszłam za takie goofno. prawda? myslę, ze wszystkie to czuja i dlatego biedak w samotności zestarzeje sie przed kompem bluzgając na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
Jak patrze na te współczesne samice, na te zdegenerowane kobietopodobne hedonistki to się nie dziwię że mężczyźni nie chcą z tym ani miec dzieci ani zakladac rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe... Każdy tutaj na drugiego zrzuca winę a siebie uważa za kryształ... No ciekawe... Ani małżeństwo ani samotność nie jest takie różowe. Do wszystkiego potrzeba odpowiedzialności i dojrzałości, lecz z tym obecnie jest trudno. Każdy dla siebie chce jak najwięcej by ta druga osoba spełniała nasze "zachcianki" i wyobrażenia, które dzięki levvackim mediom są mało realne do spełnienia. A potem ktoś taki siedzi przed kompem i mówi, że wszyscy dookoła są źli a w sobie nie chce znaleść nic do poprawy. I żyją tak w wirtualnym świecie marzeń bo życie realne to nie jest reklama w tv ani telenowela. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wcale nie piszę że WSZYSCY są źli, tylko że bałwan wątkotwórca jest do niczego i cieszę się, że nie związałam się z czymś takim, bo pewnie gorzko bym tego żałowała, a czy będę sama? Naprawdę się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być bez faceta I bachorów.I codziennie z*ranemu mężusiowi usługiwać i tylko słuchać roszczeń i żądań.I nie trzeba w kupkach się babrać berbeciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właściwie skąd ta pewność, że będziemy same? tobie to grozi na pewno, ale o nas nic nie wiesz. Na świecie jest mnóstwo sympatycznych i normalnych facetów, którzy nie mają kolosalnych kompleksów, lubią kobiety, nie czują do nich nienawiści i nie mają żadnych chorób psychicznych, w przeciwieństwie do ciebie, który jesteś skazany na samotność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare panny... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być bez faceta I bachorów.I codziennie z*ranemu mężusiowi usługiwać i tylko słuchać roszczeń i żądań.I nie trzeba w kupkach się babrać berbeciowych X To jest właśnie przyklad hedonistycznego podejscia do życia-jak najwygodniej zyc , jak najmniej obowiazków i tylko brać brać brać i nic od siebie nie dawac, tak jak pisalem.Przykre jest twoje instrumentalne podejście do małżeństwa, czyżby takie były u ciebie tradycje rodzinne?Może cię to zdziwi ale są na świecie mężczyzni , którzy gotowi są nie tylko brac ale też dawać od siebie. Ps. Sam temat to oczywiście prowokacja ale autor ma też swoją rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE ODPISYWAC NA TEMAT KARMICIE TROLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.05 ja faceta mam,ale raczej odchodzę,bo nie lubię być na uwięzi i wybiorę staropanieństwo na własne życzenie.Bo dzieci mieć nie chcę a on chce i nie będę go krzywdzić.Pewnie...najlepiej kobietę przywiązać do kuchenki.Kukłę wykreować na własną modłę.Bo Wam facetom tak wygodnie.Niech każdy wybiera model życia jaki chce.Tak samo jak ja bym potępiała ludzi,którzy chcą mieć rodzinę.Chcesz mieć?ok,ale nie szykanuj kogoś kto ma odrębne poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:08 juz sie najadlem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być szczęśliwą starą panną niż żyć w małżeństwie z jakimś sfrustrowanym baranem, mieć 5 razy więcej obowiązków, harować na 3 etatach i być tak uwiązaną, żeby nie móc decydować o sobie. Do tego słuchać jeszcze na codzień jego pretensji. Toż to jakiś koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te stare panny są przerażające. Każdy związek rozwalony, bomba z opóźnionym zapłonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażające, bo omijają cię z daleka jak cuchnące szambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfrustrowany, debilu, to taki, któremu czegoś brakuje, a mnie się żyje cudownie, zwłaszcza kiedy pomyślę jaką męką musi być małżeństwo z polskim, psychicznym kryptoislamuchem. Naprawdę są na świecie lepsi kandydaci, więc czym się mamy frustrować??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście ograniczone umysłowo i emocjonalnie. Nie potraficie zbudować wartościowej relacji z nikim. Piszecie jakieś koszmarne bzdury na poziomie nastolatki. Żyjecie jak zwykłe trutnie na pusto. Potem stajecie się starymi dewotkami. Tragedia kto by was chciał tylko jakiś desperat, który nie ma pojęcia w co się pakuje. Taka prawda, jesteście żałosne i głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.44- wykaż się dyplomacją,pokaż,że masz przewagę inteligencji swojej nad naszą i nie pisz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
11:13 Oczywiście, niech kazdy zyje zyciem jakim chce i będzie szczęśliwy. Lecz spójrz na to też z innej strony, na świecie nie istniejesz tylko ty i twój interes. Są też inni ludzie, cała ludzkość w najwiekszym skrócie. I jest też wspólny interes tej całej ludzkości., tych wszystkich ludzi.Bez względu na nasze indywidualne upodobania co do życia, co do całego naszego lifestyle'u są style ogólnie dobre i złe dla ludzi jako takich.Np styl żigolaka i bawidamka uciekającego od odpowiedzialnosci jest ogólnie zły nie tylko dla kobiet z nim się zadajacych, ale też dla naszego społeczeństwa jako takiego., prawda? Im więcej takich mężczyzn tym gorzej dla nas, wiecej rozbitych rodzin itd.A im więcej kobiet , które nie chca mieć dzieci tym gorzej dla społeczeństwa, bo rodzi si e malo dzueci, zwłaszcza we współczesnej sytuacji zapaści demograficznej.Co nie znaczy , zeby kogoś zmuszać do rodzenia czy od razu kamieniować. Lecz musza być jasno określone i promowane prawudłowe wzorce zachowań dla dobra bas wszystkich, to na pewno.A tak w ogóle, to większość kobiet chce mieć dzieci, problem w tym ze bezdzietne nachalnie promujace brak dzieci i prace w gwnianym korpo 24/h mieszaja im w glowach uznajac matki jako spolecznie gorsze ,o nizszym statusie społecznym, a swoj lifestyle uznaja jako jedyny sluszny. kobieta jak wiadomo jest istota spoleczną,wiec chce się dostosować do tego co jest w danej chwili"nornalne". Co jest trendi, spolecznie akceptowalne.Tak to działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
I ciekawe czy kazda stara panna jest szczęśliwa zwlaszcza na starosć, zwlaszcza gdy zdycha w samotności? Hmmm? Najłatwiej sobie założyć ze kazdy napotkany facet to potencjalny sadysta i psychol, a co tam:P Par ktore się razem w miarę szczęśliwie razem zestarzaly oczywiście w waszym świecie nie ma, bo to nie pasuje do waszej "jedynie słusznej koncepcji."😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×